Je lepšia detská pestúnka Tefal alebo Topcom?

tatulienka
9. júl 2012

Ahojte. potrebovala by som kupit detsku pestunku a rozhodujem sa medzi Tefal Dysney a Topcom Kidzzz..neviete mi poradit ktora je lepsia?hlavne spolahlivejsia...dakujem

blovitc120
12. júl 2012

Tefal sice nemam, ale dostali sme Topcom, obycajnu, nie Kidzzz a je uplne otrasna. Bud vobec nezachyti zvuky, alebo ked sa prida citlivost, huci stale a rusi ju kadeco plus vobec v tom hluku nepocut dieta. Mam monitor Angelcare a chcela som aj obyc pestunku, ale je vazne otrasna podla mna

katuska
31. júl 2012

ja mam Topcom Babyviewer 4500 videopestúnku (http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektronicke-op...), a doma (vnútri) som s nou veľmi spokojná, výborný prenos zvuku a obrazu, kvalitné nočné videnie, uspávanky (5 melódií aj slučka nepretržitá), možnosť komunikovať s dieťaťom, indikátor teploty v izbe, rodičovský modul je aj na baterky, pri strate signálu svetelná i zvuk. signalizácia, intenzita hlasu/plaču dieťaťa rozlíšená LED stupnicou.....fakt perfektná videopestúnka,....no má 1 zásadnú chybu a to dosah, výrobca uvádza 300 m, no v skutočnosti stačí, ak vyjdem von z domu za bránu a signál sa stratí, takže použitie pestúnky na doma plne odporúčam, no mimo domu/hotel. izby/ - doslova nepoužiteľná pre mňa veľké sklamanie, preto teraz hľadám ešte kvalitnú vysielačku, ktorá má skutočne (overený zákazníkmi) veľký dosah a vysokú citlivosť zvuku, aj možnosť spätnej komunikácie s dieťaťom....budem rada, ak tu takú vysielačku odporučíte....vďaka.