Akú detskú pestúnku vybrať?

kikaku
15. máj 2011

Ahojte
Neviem sa rozhodnúť medzi dvoma detskými pestúnkami, viete poradiť? Ide o: SENCOR SBM 1600 a TOPCOM BabyTalker 1020.
Dôležitý je pre mňa hlavne dosah a citlivosť na zvuk, lebo ju plánujem používať prevažne vonku. Máte s nimi niektorá skúsenosti?
Ďakujem 🙂

sakura77
16. máj 2011

sencor znacku by som rozhodne neodporucala,mala som,sice iny tip,ale teda des....a to som mala dvakrat jedne krat pri prvom synovi a druhykrat ked som mala moje v oprave tak na "zaskok" ale hruza so signalom,radsej topcom 😉

lenka268
16. máj 2011

Presne tak suhlasim, Sencor je 0 bodov, zbytocne sme vyhodili peniaze. Su tam dva kanali, vsetko to rusi, , chrci to, rozmyslame o kupe Philips Avent. Kamaratka je s nim velmi spokojna.

berus222
16. máj 2011

my mame sencor (inyy typ). neni to zazrak, ale nemam s cim inym porovnavat. mali sme novu, ktoru sme dali reklamovat asi po mesiaci kvoli zlemu signalu. hned nam vratili peniaze. teraz mame 5 rocnu taku istu sencor a ta ide bez chyby. ale mame ine vyrobky sencor a sme spokojni uz roky.

siusinocka
16. máj 2011

ahoj, my máme topcon ale typ 1010 a som veľmi spokojná. ja som ju už kupovala síce použitú z nemecka, ale nič jej nie je... akurát že ja jej aj tak nedôverujem... ale to je asi moja slabosť.. aj ked som n a dvore tak každú chvíľu počúvam a prípadne idem hore aj pozrieť.. sestra mala sencor a je rada že sa toho zbavila.. možno teraz by som už skôr uvažovala aj o videopestúnke. v hyperke ju mali za super cenu.. 🙂

jasminet
16. máj 2011

my mame TEFAL BH 1200J9, uz 2 roky, este ju obcas pouzijeme a ziaden problem s nou nikdy nebol

atemi
22. mar 2012

Uz zrejme nie aktualne, ale mozno pomoze inym, co sa rozhoduju... My mame uz skoro 2 roky prave Sencor SBM1600 a som maximalne spokojna, nemam co vytknut. Predtym sme mali Philips este z tych zltych povodnych modelov, bola asi 4x drahsia ako Sencor, ale odlomil sa nam z nej uzaver na baterky a neskor sa pokazila nabijacka. Takze nie vzdy drahsie znamena lepsie 😉

andrea679
22. mar 2012

ahoj my mame philips avent scd525 a nemôzem sa na nu vobec stazovat ma funkciu ze ju nic nerusi a automaticky sa spoji detska jednotka s rodicovskou a takisto ma funkciu ze mozem prehovorit na dieta a napr. ked niekde idem a stratim signál začne pipať zvuk je bezchybny, teta mala sencor ale zvuk chrčal a dosah tiež nič moc, tento philips ma tusim 300 m vo volnom priestranstve a nie je problem ani ked je viac murov ale jasne ze uz je ten dosah kratsi a takisto boli v baleni aj nabijacie baterky co ma tiez potesilo ked som doma pichnem to na zakladnu a nabija sa a popritom pocuvam co robi drobec. Kupila som ju na dunaj.sk tusim za 65 eur.

katren
22. mar 2012

my mame tiez Topcom a sme velmi spokojni 😉

hoogy
22. mar 2012

ja odporucam philips Avent. mali sme predtym s kamerou na doma bola dobra,ale uplne spaby dosah. Avent ma taky dosaj ze na dovolenke sme sedeli s mm na pohariku maly spal hore na druhom poschodi na druhej strasne hotela. je tam vela kanalov takze ked sa stane(nam sa to stalo)ze mate s niekym rovnaku vysielacku prehodite kanal a je to. nesusti zbytocne neplasi, ma tri citlivosti. no sme s nou velmi spokojny. mame ju teraz u mojich rodicov oni maju velky dom. takze drobec kludne spi a my mozme sediet na terase. mame presne tuto http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

katuska
31. júl 2012

ja mam Topcom Babyviewer 4500 videopestúnku (http://www.najnakup.sk/Porovnaj_elektronicke-op...), a doma (vnútri) som s nou veľmi spokojná, výborný prenos zvuku a obrazu, kvalitné nočné videnie, uspávanky (5 melódií aj slučka nepretržitá), možnosť komunikovať s dieťaťom, indikátor teploty v izbe, rodičovský modul je aj na baterky, pri strate signálu svetelná i zvuk. signalizácia, intenzita hlasu/plaču dieťaťa rozlíšená LED stupnicou.....fakt perfektná videopestúnka,....no má 1 zásadnú chybu a to dosah, výrobca uvádza 300 m, no v skutočnosti stačí, ak vyjdem von z domu za bránu a signál sa stratí, takže použitie pestúnky na doma plne odporúčam, no mimo domu/hotel. izby/ - doslova nepoužiteľná 😖 ☹ 🙄 pre mňa veľké sklamanie, preto teraz hľadám ešte kvalitnú vysielačku, ktorá má skutočne (overený zákazníkmi) veľký dosah a vysokú citlivosť zvuku, aj možnosť spätnej komunikácie s dieťaťom....budem rada, ak tu takú vysielačku odporučíte....vďaka.

monicska
9. aug 2012

ajoj katuska urcite philips avent digitalne 🙂 ma ju svagrina uz 3 roky je maximalne spokojna. vsetko co si popisala a navyse problemy so signalom mimo domu nie su. mame overene u svokrovcov. my sedime vonku na zahrade a mala spi v dome 🙂 aj my si ju akurat ideme kupit 🙂

strieza
9. aug 2012

Ahoj, doporučujem Philips avent. Bývame v rodinnom dome, detskú izbu máme na poschodí na opačnej strane, než dole obývačka. Sme absolútne spokojní, počuť každý šuchot, má výborný dosah, aj keď sme vonku v záhrade, žiadne frekvencie, nič neruší🙂.

monika2712
9. aug 2012

@strieza mozes mi prosim ta napisat do posty, ktory konkretny model mate od aventu? tiez hladam pestunku do domu kvoli dosahu cez steny, do zahrady atd. vdaka.

euka210
14. aug 2012

my mame Philips starsi typ a je dobry, 2 kanaly, 2OOm dosah a funguje aj v pivnici aj na zahrade.

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

neviem či by mi to niekedy bolo na niečo vhodné táto detská pestunka :O ... pekne sme zariadili detskú izbu a nepotrebujeme pestunku všetko je po ruke http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/

bambiq
26. apr 2016

odporúčam wifi baby vysielačku GYNOII http://spionsvet.sk/e-1442-wifi-baby-kamera-gyn...
viete si stiahnuť aplikáciu a na diaľku otáčať kameru kam potrebujeme, dosah je neobmedzeny, nakolko sa pripojíte na wifi, dietatko mozete sledovať aj z prace, zahranicia...emoticon

sandruss
4. aug 2016

Ahojte prosim vas , ktora philips avent mi bude fungovat aj ked videm z rodinneho domu na zahradu? Philips scd 603 aled scd 620?