Aký video monitor je naozaj najlepší?

tinka648
16. sep 2013

Ahojte;

Bola by som vdacna za aktualne prispevky k video-monitorom. Viem, ze tu boli nej.starsie diskusie, ale kedze technologia sa velmi rychlo meni, tak by som ocenila aj nove nazory. My hladame naozaj kvalitnu video vysielacku - hlavne mi ide o silny dosah lebo vo vseobecnosti, tie s videom maju slabsi. Pri prvej dcerke sme mali TopCom Babyviewer 4500 a ten dosah nebol bohvie-co naozaj.

Vopred dakujem velmi pekne za prispevky.

mischellka47
16. sep 2013

My mame Avent, sice neviem kolko stoji na SK ale som spokojna nadovsetko. Je tam kamera+ta vec na sledovanue dietata. Byvame v 2 posch. dome a signal je super vsade este aj na terase vonku. Da sa tam regulovat hlas, snima to kazdy zvuk. Maly sa len pohne a ho pocujem a vidim ci uz skace 🙂
@tinka648

tinka648
autor
20. sep 2013

@mischellka47 a ktory AVENT to je? SCD 610?

evko1
20. sep 2013

My mame motorola a absolutna spokojnost

linduska27
20. sep 2013

My máme požičaný od kamošky Angelcare je to komplet aj s podložkami na dýchanie, ktoré už nepoužívame a sme spokojní

mischellka47
20. sep 2013

@tinka648 SCD 600/00

mischellka47
20. sep 2013

@tinka648 ten Scd 610 je novsi ale ten isty system

e_z
3. dec 2013

O video monitoroch sa dočítaš aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/baby-monitor-s-kamerou/

Kočky, keď máte niektorý model, tak napíšte vašu skúsenosť dole pod wiki článkom. Nie je to lacná záležitosť, tak aby ostatné maminy lepšie nakúpili.

@mischellka47
@evko1
@linduska27

mamusia
22. dec 2014

@tinka648 ahoj,co ste nakoniec kupili?

bublinka1s
14. feb 2015

Nekupili ste nahodou niekto philips avent SCD 610? velmi o nom uvazujem, aka je kvalita zvuku?
@mamusia
@tinka648

tinka648
autor
14. feb 2015

@mamusia
@bublinka1s
My sme kupili Avent SCD 525. Cize nie video monitor, a sme spokojni so zvukom a prenosom. Je to velmi citlive - vlastne akoby stale pocujes zvuk, ze nie ze sa zapina az ked sa ozve/zaplace babo. Co je fajn niekedy lebo aj pripadne pocujem ked tazko dycha kvoli soplikom a tak.

koobcam
24. feb 2015

Jednoznačne tento: http://www.coolberry.sk/70/withings-smart-baby-...

Absolutna spokojnosť a po dvoch rokoch pouzivania sme ho predali za 150 EUR. Fungoval v hoteloch, na dovolenke, kdekolvek...

anketkarka
24. feb 2015

@koobcam a po tme je to ako? Stacil vam 90 stupnovy uhol pohybu kamery? Ako daleko od postielky ste mali kameru? A dosah ako?

koobcam
25. feb 2015

@anketkarka tma nebol problem, má to infrakameru, takze vidis v pohode. Zaroven to ma taku vychytavku, nieco drziak na postielku, ktoru mozes jednoducho pripojit na spodok. My sme to tam mali na postielke cely cas a zabralo to v pohode celu postielku. Dosah je prakticky vsade kde mas wifi. Manzel si malu pozeral v praci. Sem-tam som povolila pristup aj svokrovcom ktori ziju mimo a pozerali si malu na vychode. Dokonca mozes sledovat aj mimo wifi, tam ale platis za mobilne data.

anketkarka
25. feb 2015

@koobcam na postielke? A to dieta neodmontuje? Dalej sa to umiestnit neda? Mimo dosah dietata a aby si nesvietilo aj do oci, ked je tam svetielko?

koobcam
25. feb 2015

My sme to mali takto. S tým svetlielkom si svietit do oci nebude, ono je krasne dymové farebné. Ked malá vyrástla a začala do toho nabrať, tak sme to presunuli na parapetu a bolo 🙂

anketkarka
25. feb 2015

@mischellka47 nevies upresnit, aky avent mate?

anketkarka
25. feb 2015

@koobcam a nezhorsila sa kvalita obrazu a zvuku?

koobcam
25. feb 2015

@anketkarka My sme to mali takto. S tým svetlielkom si svietit do oci nebude, ono je krasne dymové farebné. Ked malá vyrástla a začala do toho nabrať, tak sme to presunuli na parapetu a bolo 🙂

anketkarka
25. feb 2015

@evko1 a konkretnu znacku a skusenosti nemozes prezradit?

anketkarka
25. feb 2015

@koobcam ja sa do toho velmi nevyznam, ale manzel tvrdi, ze nemozeme take kupit, lebo nemame komparibilne telefony ani tablet...takze musim hladat dalej...

evko1
26. feb 2015

@anketkarka my mame motorola mbp 36 video,mega spokojnost,pouzivame uz 4.rok pri 2detoch.Kamera musi byt v el.zasuvke,rodicovsks jednotka ma baterky,alebo na zasuvku,je obojstranna,cize viem povedat malemu Phillipo tete🙂 a on si znova lahne a zaspi,lebo si mysli,ze som pri nom.Su tam melodie pre dieta,teplomer na kamere.Usetris si veeeela km,ked ho vidis,nemysis ist kuk,ze co to suchoce,preco suchoce,jednoducho ho vidis.Nie je najlacnejsia,ale toto bola najlepsia investicia do detskej vybavy🙂

anketkarka
27. feb 2015

@evko1 super a ako daleko ho mate od postielky? A prenos signalu cez steny a na dialku ako?

evko1
27. feb 2015

@anketkarka kamera je umiestnena na stene cca 2m vzdialena,aby som vedela kuk aj do postielky,aj nastavit na nasu postel,ked tam zaspi napr.Ty pohybujes kamerou pomocou monitora,ktory mas pri sebe.Pouzivame ho v dome,2.posch.uplne v pohode,taky klasicky stvorec,dole 4 I. aj hore,v pohode zatvorene 2/3dvere,maly je hore,my na prizemi a nech sa co I len suchne,tak ho pocujes bez akejkolvek spätnej väzby,vidis,ci sa iba otaca,alebo uz lezie von z postielky🙂ma uz 17 mesiacov,takze uz aj z manzelskej sam zlezie.

niky16
19. máj 2015

baby a prosim existuje nejaka video pestunka kompatibilna so samsung telefonmi tak ako witings s iphonom?diky!

karanka83
30. júl 2015

My mame video monitor od Summer infant a vobec nie sme spokojni. Dosah ma tak max na jednu izbu a potom je out of range

jatyono
3. sep 2015

My sme kupili baby monitor Medday z www.telemedcare.eu/sk/katalog/video-baby-monito... . Je fakt super, má denné aj nočné videnie, počujeme dceru, ktorá je na opačnom konci bytu v postielke a navyše sa môžme k nej prihovarať. Tato zostava má aj teplomer na meranie teploty v izbe a 8 uspavaniek, ktoré púšťame z obyvačky a dieťatko ho počuje z kamery, ktorú ma v izbe. Za tu cenu je to fakt to najlepšie, čo sme vedeli zohnať 🙂

zuzikak
30. sep 2016

@jatyono - tak ja tuto pestunku rozhodne neodporucam. Aj po nastaveni na najnizsiu citlivost priserne susti, sumi, ci aky je to zvuk. Manzela z toho islo rozhodit (a to bola cely cas na kabli, cize ziadna slaba bateria). Vratila som ju. Teraz cakam na vratenie peniazi....

monikaavanessa
5. apr 2017

@koobcam prosim ako sa voalla ta pestunka? nakolko je to starsi prispevok uy link na stranku neexistuje🙂 teda produkt uz nie je akt. Vdaka

kitta
6. dec 2017

Baby nejake nove postrehy? Odporucate nejaku video baby pestunku?

anketkarka
6. dec 2017

Mame Motorola mbp 36 sc. Dosah ma velmi slusny. Byvame v dome a hoci nemame velky pozemok, tak dosah mame skoro vsade a aj na ulici pred domom som uz v pohode pratala sneh. V dome uplne bez problemov, este aj pol pivnice ok. Horsie je to s baterkou. Celu noc nevydrzi, musi byt na nabke. Poobedny spanok tak max 2,5 hodiny, s vypnutym displejom mozno dlhsie. Cez den je obraz super, ale nocny rezim nic moc. Ale mozno ju mame daleko, aby som videla na obe deti.Ma aj uspavanky, ale tie nevyuzivame a teplomer v izbe meria tak + 2 stupne rozdiel. Zvuk je dobry aj na tu dialku od postele. Za ten dosah sme spokojni.