Vysielačky s dosahom do 500 m na nabíjanie

maminkasue
17. aug 2017

Prosím Vás, hľadám vysielačku (bez videa), ktorá bude nabíjateľná a zároveň bude mať dosah až do 500 metrov (nie menej a ani viac). Cenovo by to malo byť do 60 €.

Má niekto skúsenosti s Baby monitor EASY CARE DIGITAL?

Ďakujem.

deti95060810
17. aug 2017

heuréka.sk

pininka
17. aug 2017

Tak za takuto cenu asi sotva, ale ak najdes,podel sa s nami.

deti95060810
17. aug 2017

tých 500 m od domu máš prácu??? či????

nikoletah
17. aug 2017

@deti95060810 podla mna zahradu 😉 ale dufam nie krčmu...

deti95060810
17. aug 2017

vieš čo je to za záhradu s dĺžkou 500 m ???? však to je park....a ani ten toľko nemá...😀😀😀

butyha
17. aug 2017

Mozno nestandardne riesenie, ale co tak kupit normalne vysielacky s funkciou monitorovania miestnosti?
Naviac ich mozete zobrat hocikam von na vylet, lyzovacku a podobne 🙂

My mame Motorola TLKR T50 https://vysielacky.heureka.sk/motorola-tlkr-t50...

Myslim, ze to je od Motoroly najnizsi model, ktory ma funkciu "Room monitor" - jedna vysielacka sa nastavi do rezimu monitorovania, nastavi sa citlivost mikrofonu (v piatich urovniach) a z druhej pocujes, co "sa tam deje"

To mas s postovnym 50e, co je menej ako Tvojo limit, ma to nabijatelne baterie, ktore je naviac mozne vymenit za nabijatelne AAA (do kazdej vysielacky idu 4-ri kusy) - a to by som aj odporucala, tie baterie, ktore su v baleni, maju nizku kapacitu a strasne zle sa v tom nabijaju - treba odklopit taku gumovu zaslepku a do nej pripojit nabijacku :/ A este to naviac nesignalizuje, kedy je to nabite...

Odporucala by som kupit 16 kusov nabijatelnych Ni-Mh AAA ready-to-use baterii (najznamejsie su asi Eneloop) a k nim nejaku fajn nabijacku - ak sa Ti vo vysielackach vybiju baterie, vymenis za nabite zalozne a tie vybite das nabijat...

A ked deti odrastu, zostane Ti stale pouzitelne zariadenie, na rozdiel od klasika detskeho monitoru, ktory jedine tak...

Dosah to ma slusny, na volnom priestranstve udavaju 6km (povedala by som na zaklade realneho pouzivania, ze sa tomu da aj verit), takze nejakych 500m aj cez nejake tie steny to nemoze mat problem 🙂

Postup nastavenia funkcie monitor (vo videu je model T60, ale je to to iste, ako na T50):

https://www.youtube.com/watch?v=YegaL40E2rk