Priateľstvo s výhodami

3. jan 2022

Aky mate nazor na priatelstvo s vyhodami? Isli by ste do takeho vztahu preco ano, preco nie? Alebo ste boli v takom vztahu, fungovali to aj dlhodobo? Ja totiz aktualne v zivote nehladam vztah takze toto mi pride ako najlepsie rozhodnutie ale chcela by som vediet aj nazor inych a hlavne skusenosti ci to funguje alebo nie. Moj najvacsi strach je, ze z toho nakoniec sa stane "normalny" vztah alebo propri mne bude mat ine zeny.

ivkazba
3. jan 2022

No ide o to, či to má byť priateľstvo alebo milenec. Ja som mala obdobie, kedy som bola single a aj som chcela byť. Ale sex som mala potrebu mať pravidelne. Takže som si našla milenca, ale to bol ozaj milenec, žiadne kamarátstvo s výhodami. Prišiel 3x týždenne, zasexovali sme a odišiel. Medzitým žiadne vypsiovanie, stretávanie, proste nič. Jediná dohoda medzi nami bola, že žiadne iné osoby na sex ani u neho ani u mňa. Fungovalo to dlhšie. Kamarátstvo s výhodami by som nechcela, s kamarátmi sa podľa mňa nespáva.

hindakus
3. jan 2022

Myslím, že neexisuje obdobie v živote, kedy by normálnej žene vyhovovalo robiť niekomu matrac a riskovať tehotenstvo a pohlavnú chorobu...

spadnutaslivka
3. jan 2022

na to pozor, lebo takých báb nad vecou tu už bolo kopec a potom tu vyplakávali, lebo sa do toho "svojho" buchli

petamich
3. jan 2022

zalezi od toho ci si schopna mat sex bez nejakych hlbsich citov, ak ano preco nie ale potom to treba robit tak ako pise @ivkazba ziadne prespavacky, ranajky, film, vikend...lebo to skonci ako pise @spadnutaslivka, my sme sa tak kedysi zacali stretavat s manzelom, no a presne sme zacali travit spolu vikend, kino, vecera, vylet, ja som chcela viac a on (udajne) nie, tak som to utla, porevala si, povedala nikdy viac takyto typ vztahu...no a nakoniec je moj manzel ale to uz je ina story 🙂 a skor vynimka ako pravidlo

miusa00
3. jan 2022

Ak si si ista, ze to nakoniec neublizi tebe, tak kludne chod do toho

galixx
3. jan 2022

@hindakus nechapem preco sa pri temach o nezacaznom sexe medzi dvomi dospelymi ludmi vzdy tu na koniku objavi tato poznamka. Ako keby len muz mal sexualne potreby a zena to ma za trest alebo co a sluzi mu🤦‍♀️ Preco nikto nehovori, ze chlap robi zene matrac?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hindakus
3. jan 2022

@elizabet173 ženské reprodukčné zdravie je krehkejšie ako mužské, jednak je plodnosť žien časovo ohraničená, takže s neperspektívnym partnerom vždy strácame viac času ako on s nami, ďalej muži málokedy sú po chlamýdiach neplodní, bývajú zdraví prenášači atd atd... ale áno, častý argument mužov je - však aj ona si užila, tak čo

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita6666
3. jan 2022

@hindakus a ty si sa kde zasekla? V roku 1921? Ci v krajine ružových jednorozcov?

puklica13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
puklica13
3. jan 2022

@galixx ja mam pocit ze to väčšinou napíše žena ktorá z toho sexu veľa nemá a preto ms pocit ze ani ostatné z toho mat nič nemozu😁ale môžem sa mýliť samozrejme
Mne to príde akoby sme my ženy nemali nárok na telesno a keď ho mame a chceme tak sme matrace..klasika😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hindakus
3. jan 2022

@elizabet173 1. proti HPV kondom nie je dostatočne účinný
2. aj žena po rozvode raz deti vypustí z hniezda a bude lepší skutočný partner

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
3. jan 2022

Asi som konzerva, ale za mna nie. Ja som "princezna" a mam rada zalaskovanie, nadbiehanie a to vsetko okolo rovnako ako sex. A nepristupila by som na takyto vztah, lebo viem, ze by mi to casom ten pocit zamilovanosti chybal. Ale neodsudzujem nikoho len preto, ze tomu nerozumiem.

number19
3. jan 2022

Podla mojich informacii vacsina zien potrebuje ku kvalitnemu vyvrcholeniu viac ako mechanicku stimulaciu (na rozdiel od vacsiny chlapov).
A inac poznam aj vela chlapov, ktorych by len taky matrac velmi kvalitne neuspokojil (ako docasny substitut mozno, ale dlhdobo urcite nie).
Nechcem tu propagovat sexualnu deprivaciu, ale podla mna sex bez istej nadstavby je v konecnom dosledku o nicom.

cippi
3. jan 2022

Zeny dokazu mat taketo vztahy v pohode zvacsa myslia, ale zvacsa sa zamiluju, zeny su jednoducho take, hovoria nezalubim sa nikdy, ale nakoniec sa zalubia 🙂. PReto pre zeny je vztah s vyhodami zvacsa iny ako pre muza, muz dokaze drzat odstup, ale u zeny sa to casto zlomi 🙂. A chce casom viac 🙂. To sa asi nikdy nezmeni 🙂.

alexandra1990
3. jan 2022

A ja že kto berie prostitútkam zákazníkov, no ženy, čo dajú zadarmo 🙈. Chlapi ušetria, ženy si uspokoja potrebu. Ženy doma sa nedozvedia lebo veď žiadne kávičky,sms nič.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cippi
3. jan 2022

@elizabet173 Noo mlade zeny vacsia sanca zalubenia, to je jasne lebo hormony, tuzba po laske rodine, tj. tam je vacsie riziko, ale z vlastnej skusenosti viem, ze aj zeny starsie sa bachnut dokazu a pomerne rychlo 🙂. Akonahle sa zacnu dvaja stretat castejsie, sex je dobry a rozumeju si nedajboze aj mimo toho a zacnu postupne travit viac cas aj mimo postel, je problem na obzore 🙂. Zvacsa je zena ktora sa zamiluje ako prva, samozrejme su aj vynimky, ale moje skusenosti su take ake su 🙂)

Muz dokaze sex brat ako sport proste potesenie, bez nutnosti citov. Preto dokaze mat sex aj s 10 roznymi zenami, bez problemov, keby mal tu moznost 🙂. Samozrejme zeny vobec nechapu muzom ako je to vobec mozne takto, ze to beru, proste zeny su ine 🙂. Nova generacia zien samozrejme bude troska volnejsia v tomto uz inak premysla. Vztahy celkovo neviem ako budu postupne vyzerat o 20 rokov, ci budu najrozsirenejsie monogamne zvazky striktne aspon naoko alebo svadby, tazko povedat 🙂. Lebo ak sa zeny zvolnia a zacnu sa spravat muzskym stylom, muzi sa radi prisposobia situacii a vyuziju ju 🙂. Cital som zaujimavy vyskum totiz, kde ak bol nedostatok muzov a vela zien, zeny tuzili po vztahoch, z zmuzskej strany to bolo vsak opacne, ak bola prevaha zien velka ponuka lahoko ziskatelna partnerka, pacili sa im skor nezavazne vztahy kratkodobe a viac partneriek. Ak bolo zien malo a muzov viac muzi uprednostnovali dlhodobejsie vztahy paradoxne 🙂. Zeny vsak chceli dlhodobejsie vztahy v oboch pripadoch aj ked bolo muzov vela aj malo ). Zeny su proste zvacsa ine, drzia to tu ako tak pohromade svojou zdrzanlivostou. Taka je pravda podla mna, inak by to tu bola sodoma gomora ).

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomas115
Autor odpoveď zmazal
Zobraz