Veríte na lásku z priateľstva?

25. máj 2021

Ahojte mám na vás takú otázočku. 😊 Môže podľa vás z priateľstva vzniknúť láska? Lebo sa s babami v robote bavíme o tom, že keď má žena priateľa a je to medzi nimi komplikované, príde jej do života muž s ktorým sú kamaráti rozumejú si a keby sa ich vzťah skončil či by sa dokázala zamilovať do toho kamaráta.? Ďakujem za váš názor

dididudu
25. máj 2021

Ja som mala tiež kamarata (nie počas vztahu) s ktorym som bola stale v kontakte chodili sme von, zabavat sa alebo len tak na kávu na obed a dnes sme spolu takmer tri roky čakáme dcerku (34tt) a mam ešte syna ktoreho berie ako vlastneho takže ja si myslím ano moze 🙂

adka176
25. máj 2021

Láska z priateľstva je podľa mňa tá najlepšia vec čo sa ti v živote môže stať.... priateľstvo je dlhotrvajúce puto, vzťah, ktorý si kadečím prešiel... poznáte sa dlhé roky, na nič sa nehráte, nepretvarujete...viete o svojím chybách aj tajomstvách....ak to prerastie do zamilovanosti a lásky bývajú to vzťahy pevné, trvácne, silné...nie ako keď sa bezhlavo zamillujeme... celé roky máme ružové okuliare a potom nám jedného dňa spadnú z očí a vidíme čo sme nevideli alebo nechceli vidieť...

lienocka2808
25. máj 2021

Ano, z dlhorocneho kamarata, mojho kolegu, ktoreho som si nikdy nevedela predstavit ako svojho partnera a dohadzovala som mu kamaratky sa v piatok stane moj manzel. Mame 2rocneho syna k tomu.

viktorka48
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kubkovamama
25. máj 2021

Áno,určite.My sme sa spoznali najprv pracovne,bolo z toho kamarátstvo a teraz už manželstvo.Az teda na to,že nebola som zadaná,ale rozvedená-o to menej som rozmýšľala nad vzťahom,skôr som sa tomu bránila.Ale naozaj sme boli ako najlepší kamoši,rozumela som si s ním lepšie ako so ženou kamarátkov.A stále tomu tak je.A myslím si, že pevné priateľstvo je základom aj partnerstva.Zamilovanost casom trochu opadne,priateľstvo zostava.Ved si zober len kamarátstva medzi ženami,pretrvaju roky.

ludmilik13
25. máj 2021

da sa to jasne, ze ano a ja by som povedala, ze je to niekedy este lepsie ako take to prve uplne pobluznenie, pretoze uz sa poznate, viete cca kto ma ake muchy a jedno s druhym 🙂

ivkazba
25. máj 2021

Toto som nezažila, ale súčasný partner je môj ex-klient. Takmer 3 roky som ho koučovala, považovala som ho za inteligentného, rozhľadeného aktívneho človeka, ale zároveň arogantného snoba. Každý sme si počas tých 3 rokov prešli vzťahmi, ktoré neskončili veľmi dobre a myslím, že ani jeden z nás sa za tú dobu na toho druhého nepozeral ako na potenciálneho partnera, náš vzťah bol založený na biznise a rešpekte. Dnes to hodnotím asi tak, že nikdy som nemala tak skvelého a pozorného partnera. Takže z rôznych vzťahov zrejme môžu vzniknúť rôzne vzťahy. 😉

lintu
25. máj 2021

Dokazala, ale neda sa na to pozerat tak, ze sa to urcite stane. Nie z kazdeho kamaratstva vznikne vztah.

autor
25. máj 2021

Ďakujem, milé pekné správy ste napísali 😊 A ako dlho väčšinou u vás trvalo kamarátstvo až kým nevznikol vzťah?

konikkon
25. máj 2021

Ja mam takého kamaráta. Kamaratime sa od 11 rokov. Teraz mu hovorím manžel a čakám jeho dieťa. Muselo ubehnut 20 rokov, aby z kamarátstva vznikla láska a pootm to uz išlo rýchlo. 🥰

lindusss2016
25. máj 2021

Ja som mala velmi dobreho dlhorocneho kamarata, takmer surodenecka laska. Ked sme vyrastli, stala sa z toho ozajstna laska, velka pritazlivost, stale silne priatelstvo, ale dotahovali sme sa ako zamilovani kamarati viac ako dva roky a vobec to neskoncilo dobre 😔 uz kamarati nie sme

siska53
27. jún 2021

Mam tak dve deti s kamosom, co sme sa rok len kamosili 🙂

july0
27. jún 2021

áno čakáme dieťa všetko super nevahaj.

monikak1313
21. dec 2021

Určite áno pokiaľ sú city vzájomné. A ak sú tak aj už ten ostych je preč komunikácia je otvorenejšia a je super keď ste partneri aj priatelia. Človek nikdy nevie. Niekomu vydrží láska na prvý pohľad celý život a niekto sa sklame a pri vzájomnej opätovnej príťažlivosti zostane s priateľom.

santiago_segura
8. jan 2023

To je velice individuálne. Posledné slovo má chémia. Je to celé len o tom či je chémia alebo neni. Darmo že si hocijako rozumejú ale ak neni príťažlivosť tak sa dá dokopy s hocijakým násilníkom hlavné že je príťažlivosť a kamarát bude vždy len kamarát. Keď náhodou je tá príťažlivosť medzi kamarátmi ale zase potom načo by boli kamarátmi keď rovno môžu byť frajeri?

Mne keď ženská povedala že si len kamarát tak som ním aj ostal. Frendzónuje ma a som vybavený. Keď povie že cíti niečo ku mňe tak je to kamarátstvo s výhodami. Do takého že vzťah by som neliezol.