Voľný čas s priateľom

12. okt 2023

baby, mam priatela , obaja sme mlady nedavno sme zacali pracovat a nebyvame spolu este. Ked mame obaja volno sme spolu ale jemu sa nic nechce, stale by len lezal spal alebo pozeral Tv, vraj nema energiu… , no ked ma trening tam ide na to ma energiu a cas, rovnako ako ked ho zavolaju von kamarati, tak vtedy ide hned.. vola aj mna a aj zvyknem chodit s nimi no rada by som stravila nejak volny cas aj len s nim ale nejak efektivnejsie nez lezanim… Pride mi akokeby na mna nechce energiu minat ale na kamaratov a sport ano…co mam robit?

melanta
12. okt 2023

Premysli aktivitu a oznám mu, ideme tam a tam. Nepýtaj sa ho, postav ho pred hotovú vec. Sú chlapi, ktorí pôjdu kamkoľvek, len to musí zariadiť žena. No a potom sú chlapi, ktorí na cvičenie a kamošov budú mať čas a energiu vždy, ale zvyšok času strávia ničnerobením a pred telkou. A ak budú s niekým žiť, tak nebudú sa ani podielať na chode domácnosti a starostlivosti o deti. Buď si na to zvykneš alebo si nájdeš partnera, s ktorým si naladená na rovnakú vlnovú dĺžku. Ak teraz ako mladý lohní, tak myslíš, že keď sa bude mať o domácnosť starať rovnako ako ty, či o deti, že sa zmení? Nezmení, ľuďia sa nemenia.

autor
12. okt 2023

@melanta prave to nechcem aby po praci nerobil nič, doma pomaha s pracami ako tak aj ked nie moc rád,robi aj na zahrade a podobne, ma toho celkom vela lebo vdy je kde pomoct rodine a tak , no ked je so mnou a chcem nieco robit poviem mu ze podme toto tamto povie ze je unaveny ze sa mu nechce… no akonahle kamarat alebo trening to už nieje unaveny…

danica2711
12. okt 2023

zrejme nie si prvá v poradí tých, na ktorých sa mu chce vynakladať energiu. Prehodnoť si to, keď je to takto na začiatku vzťahu, časom sa to nezlepší, skôr naopak. Aspoň na sex má dosť energie?

melanta
12. okt 2023

Pomáha s prácami ako tak? Nie moc rád? Býva u rodičov? V každom prípade, takýto bude aj v spoločnej domácnosti a keď prídu deti, že toho bude viac, tak sa bude brániť ešte viac. Toto si musíš ty zvážiť, či chceš takéhoto chlapa. Povedala by som mu to narovinu, že ho mám rada, ale toto jeho nastavenie sa mi nepáči a neviem si to predstaviť v spoločnom živote a v spoločnej domácnosti, o ktorú sa majú obaja starať rovnakým dielom. A zariadila by som sa podľa reakcie. Ale podľa mňa aj keby sľúbil zmenu, tak bude len krátkodobá. To sú také typy. To sú muži pre ženy, ktoré chcú v živote robiť slúžky domácnosti a s deťmi chodiť po výletoch samé alebo len sedieť doma.

aliii3
12. okt 2023

Tak snáď má aspoň dostatok energie na posteľné hrátky 😀 Lebo potom už ozaj neviem, čo ťa pri ňom drží 😀 Ja by som osobne v takomto vzťahu nevydržala 🙂 Normálne mu nabudúce skús navrhnúť nejakú aktivitu a ak odmietne, tak mu daj ultimátum a hotovo. Zbytočne sa ťaháš s niekým, kto nemá záujem s tebou tráviť zmysluplne čas podľa mňa.

autor
12. okt 2023

@danica2711 aj na to niekedy nie😂😂😂

autor
12. okt 2023

@melanta doma pomáha. sice nerad, a izbu ma stale rozhadzanu, bordel ma a mama ho stale hreši aby upratal, uprace ako tak ale o den na to zase bordel… ale rodine pomaha ak nieco potrebuju, na zahrade spravi, chodi pre sestry zo skoly alebo z kruzkov, aj do obchodu chodi ked treba… takze to je take vselijake… mne vadi ze sa nevenuje mne, malokedy sme spolu tak by som rada využila aspon sem tam ten čas kvalitnejšie než v posteli kde on zaspi a ja som tam zbytočne…sme mlady, byvame u rodičov obaja a len nedavno sme začali pracovat, ja teraz on robi rok

autor
12. okt 2023

@aliii3 ono kedysi sme chodili von aj mali aktivity rozne, ja som bola ta leniva co sa mi nic nechcelo… no zmenilo sa to a teraz chcem aktivity nejake aj ked len doma hrat hry a podobne ale on nema energiu vraj… posledne mesiace sme nikde neboli a nič poriadne spolu nerobili, on pride z prace ma trening par krat do tyzdna, a ked sme spolu tak nerobime nic

thoughtfulweirdo
12. okt 2023

Za mňa na rovinu mu povedať, že ho ľúbiš, ale takto si vzťah nepredstavuješ a potrebuješ jeho pozornosť a aktívne strávený čas. Keď to dostane po lopate a stále mu to bude jedno, začala by som hodnotiť, ako mu na tebe teda záleží.

melanta
12. okt 2023

Čiže s tebou trávu čas tým, že ste len v posteli a zaspí tam aj cez deň. Veď to je odpoveď. Toto pre neho si. Neviem si predstaviť, k čomu by mi bol taký chlapec.

autor
12. okt 2023

@melanta sme spolu skoro 3 roky a predtym sa toto nedialo, vzdy sme nejak travili čas, niekedy aj len ležanim pozeranim Tv hlavne v zime, ale nevadilo mi to až tak lebo sme spolu boli skoro stale (študenti) no teraz kedže spolu ani nebyvame a sme malokedy spolu by som chcela snim stravit cas nejak produktivne, nieco zažit, robit.. ale ja mam navrhnut a ked aj navrhnem nechce sa mu moc…

pralinka25
12. okt 2023

uprimne toto bude len horsie.

mimka1402
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. okt 2023

@mimka1402 myslim si že sa mu len nechce, vyčerpany z prace až tak byt nemože lebo nerobí priliš fyzicky ťažku robotu, je pravda že už o 5 vstava a cestuje , ale o 15 je už doma, ja mam sedavu pracu a som volna od 17 až cez tyzden… a aj tak mam chut a naladu a energiu s nim nieco robit ale on nie… a na treningy a kamaratov ma energiu tak je to zjavne mnou že ho nudim alebo ja neviem.

autor
12. okt 2023

On je inak dost aktivny, športovy typ, ale aj ta lenivost je tam a hlavne ked sme spolu sa mi zda… poslednej dobe to je tak teda… predtym sme vzdy nieco robili

elysiacik
12. okt 2023

Toto je problém, ktorý som mala s bývalým. A preto je aj bývalý. Svoje aktivity nemal problém, ale keď so mnou niečo, tak to bol unavený, nechcelo sa mu nič a teda toto pre mňa nie je vyhliadka do budúcna.

autor
12. okt 2023

@elysiacik ja ho ale velmi lubim a sme spolu už dlho, planujeme aj buducnost…no naozaj neviem v tomto pripade čo robit ak sa to nezmeni… zjavne nemam na výber ak chcem byť šťastná

mimka1402
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olimuc
12. okt 2023

Nenudi sa s tebou a nevie ako ta poslat kade lahsie? Unava alebo zbabelost? Keby bol taky strasne zalaskovany tak nesedi u maminky pri sukni ale najdete si podnajom, ked uz ste pracujuci … mozno nie je este pripraveny na dalsi krok

mane01
12. okt 2023

Toto ako keby si pisala o mne spred 15 rokov! Moja rada: pusti ho k vode. Nie si pre neho cislo jeden… a ani nebudes… ja som bola tiez az za kamosmi, za hobby, za … kopec vecami… teraz mam chlapa, co pre mna zrusi cokolvek (nieze by som to od neho chcela), ale viem, ze som pre neho na prvom mieste.

mane01
12. okt 2023

Aj ja som toho mojho lubila.. a co z toho, ked on mna nie… akoze on tvrdil, ze ano… ale ciny tomu nenasvedcovali… myslela som, ze ked pridu deti, tak sa to zmeni… veelky omyl… uz je davno byvaly, ale viem, ze som si mohla vela sklamania usetrit, keby som nebola tak blbo zaslepena

autor
12. okt 2023

@olimuc podnajom este nechceme kedze sme len zacali pracovat, chceme najprv niečo našetrit,

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz