Vo vzťahu sa nudím

9. okt 2023

Sme spolu rok a niečo ale ja stále viac a viac vidím rozdiely, iné pohľady na svet , nudím sa s nim .
Ja chcem byť raz za čas dominantná ale on nechce byť a mne take chýba že ma nechytí nehodí do postele a podobne. Vždy začínam konverzáciu ja inak je ticho
Keď nie sme spolu nepíše mi nič uchylne
Raz za čas by ma to potešilo
Je na mňa až moc kľudný a slušný tichý ja neviem čo mám robiť
Vizuálne ma priťahuje ale neklape to
Vidím to že nám chýba vášeň iskra
Je to ako 50 rokov v manželstve

dzulli1980
9. okt 2023

Tak hľadaj inde ... či? ... si predstav, že budeš mať takého, čo Ťa otrieska o posteľ, napíše Ti x úchylných správ za deň ... a Ty budeš práve prebaľovať vaše spoločné dieťa, variť, upratovať ...

ajka19
9. okt 2023

joj ....to sú problémy....keď si nespokojná tak odíď, a nerieš,....na svete je plno iných problémov

viestta
9. okt 2023

Ty si najprv ujasni ci chces byt dominantna alebo ta ma tresnut o postel, lebo to su dve rozdielne veci.
No a ked ti chybaju uchylne spravy a trieskanie o postel najdi si nejakeho magora co ta 3x denne tresne o postel, kredenc, prefikne ta vo vytahu ci chces ci nie a medzi tym ti bude vypisovat uchylaciny. Tohto nechaj takej, ktora oceni slusneho chlapa.

ivangeline
10. okt 2023

...skis sa zamysliet ci sa nechces zmenit...

mazisika
10. okt 2023

chces sa len zabavat alebo mat vztah s niekym, na koho sa mozes polahnut. no je dost pravdepodobne, ze sa proste k sebe nehodite a v tedy je najlepsie sa proste rozist, aby si zbytocne netrapila aj jeho samotneho tym, ze b´ho budes len tahat za nos

katka700
10. okt 2023

A úlohy do školy sú hotové?

monikkatt
10. okt 2023

No tak rozchod a si najdi taketo co ta poriadne vyt*tka lebo ocividne ti toto chyba.. co ine ti poradit? 🤷‍♀️

rebrambora
10. okt 2023

Presne tak, hladaj inde.
Je to trosku chaoticky napisane, cize ti odporucam si trosku rozsirit slovnu zasobu, lebo hore damy spominaju uz nasilie, co sa mi moc nepozdava, ze by si chcela.

Hodit do postele - sa da chapat rozne, asi mas namysli tvrdsi sex, kt by si ty chcela a on nie. Toto je uz dovod na ukoncenie vztahu, pretoze problem to robi uz teraz a bude to len horsie, ver mi.

Vzdy zacinas konverzaciu len ty - tak je asi tichsi ako ty, na tom nieje nic zle, ale da sa chapat, ze ti to vadi.

Pisat nieco uchylne - ? slovo uchylne, nuz... Napriklad: 'Prave som videl mrtvolu a vyhonil som si./Bol som na WC a pocul som kolegu kakat, hned som si na teba spomenul a teraz som nadrzany.' Take nieco myslis? Akoze nic proti gustu, ale toto je nieco uchylne. Alebo mas na mysli sexting? Ved zacni ty a uvidis ako zareaguje. Ak sa nechyti, tak zas je to len dalsi dovod.
To, ze je slusny a tichy je krasne, do nicoho ho nenut.
Pochopila som to spravne, ze je to fajn 'kamarat', ale ste si sexualne nekompatibilni? Lebo v tom pripade ta vizualne nepritahuje a mate ine sexualne preferencie, co je problem.
Nechaj ho nejakej fajn zene, s ktorou bude na rovnakej vlnovej dlzke. Existuje velmi vela zien, pre ktore je tvoj priatel stelesnenim dokonalosti.
Ja ta chapem, tiez by mi taketo veci vo vztahu chybali, preto som aj dlho hladala a preto mam aj vela dobrych, slusnych a vychovanych kamaratov, nie exfrajerov.
Ono to, ze niekto dobre trtka neznamena, ze je hajzel, damy. Slecna sa SNAD len zle vyjadrila.

autor
10. okt 2023

@rebrambora tak keď sme dlhšie od seba nenapíše mi že má na mňa chuť, že mu chýbal, a on je veľký romantik povie mi obleč si niečo pekné čipkovane a ja čakám aj niečo ako že ma hodi do postele vášnivo sa na mňa vrhne a bude to tvrdšie ale nie vždy je to to iste

viestta
10. okt 2023

Autorka, spytam sa ta, ci on uz vie ake mas tuzby. Ci len cakas, ze sa dovtipi?

arexka
10. okt 2023

Ja mam podobneho muža a som rada za neho keď počúvam kamarátku čo ju ten jej nazaciatku nosil na rukach zlatko tam sem a teraz maju syna a len sa vadia nadavaju škaredo pred ním tiež vravela ze ju to bavilo sa hadat ze sak to je nuda byt vo vztahu len tak kľudno ale teraz hovorila skôr opak po čase.. Racej taky co sa na neho môžem spolahnut pomoze mi s dietatom mala som aj zlých chlapcov ale som rada ze som s takým neskončila bolo by to trapenie ...asi si treba ujasnit priority a človek ako starne ich mení

flimelka
10. okt 2023

Halo, zeny. Treba komunikovat! To je proste zaklad vsetkeho, toto by sa kazda jedna mala naucit. Ziadny chlap nevie citat myslienky, potrebuju to mat proste cierne na bielom a uplne po lopate vysvetlene. Povedz mu co chces, po com tuzis, lebo budes nespokojna navzdy. Jemu to same od seba nedojde.

autor
10. okt 2023

@arexka nehovorím že chcem grazla
Zbožňujem ho takého aky je len mi chýbajú tam tie veci
Ako komunikacia , vášnivý sex a že tam nie je ta iskra aka by mala byť ja neviem proste

autor
10. okt 2023

@flimelka keď som mu skúšala niečo naznačiť tak sa ešte urazil
A nechcem aby si myslel že ho chcem vymeniť

kiwi3
10. okt 2023

neviem, kolko mas rokov, ale tipujem, ze si dvadsiatnicka. aj ked je vacsina veci, co ti vadia, dost hlupa, rozisla by som sa s nim pre to, co pises hned v uvode. ze sa s nim nudis, lebo mate odlisne nazory a pohlad na svet. podla mna toto fakt nema vyznam a je lepsie hladat si partnera, ktory ti vyhovuje. urcite tym spravis sluzbu aj jemu z dlhodobejsieho pohladu. takto to bude viest stale k vacsej nespokojnosti a tie rozdiely sa len budu prehlbovat. pri tych dalsich veciach snad este dospejes...

viestta
10. okt 2023

Autorka, chlapom sa nenaznacuje, to oni nespracuju podla nasich predstav. S chlapom sa hovori priamo, k veci a bez zbytocnych omacok a odbociek.

llucciaa
10. okt 2023

ste spolu krátko na to aby si sa nudila, čiže je na mieste sa zamyslieť či to chceš takto mať aj naďalej, lebo pre mňa je to už akože varovný prst do budúcna

rebrambora
10. okt 2023

@autorka no ved si si odpovedala. To, ze je to fajn clovek neznamena, ze s nim musis byt vo vztahu.
Ak nechce komunikovat a nechce sa to naucit, o to je to horsie. Pre mna to banality niesu.

radacak
11. okt 2023

Ty hlavne ešte ani sama nevieš čo chces🤷

slovakboy
11. okt 2023

Hovoríš že sa urazil. Možno si mu to povedala nevhodným spôsobom. Napríklad si použila zámeno ty. Nehodnoť jeho keď s ním hovoríš ale hovor o sebe čo by si rada zažila. Väčšina mužov by brala takú ženu ako si ty. Horšie je, že konverzáciu vždy začínaš ty. Možno sa mu páči submisívna rola. Vždy si spomeniem na Mázikovú a jej Nemca. Taký ťuťko pri nej a ako sa ľúbia. Aj ona jeho. On ťa takú chce a ty by si radšej razantnejšieho muža. Týka sa to len sexu že ti to tam vadí? Lebo to sa dá zahrať keď sa dobre dohodnete. Ale keď je taký aj v živote a vadí ti to tak to bude ťažšie. Potom len skús prehodnotiť svoje priority a hodnoty. Lebo môže byť, že momentálne ti vadí niečo čo v skutočnosti ani pre teba nie je až také podstatné. Akurát že práve ťa to hnevá a tým tomu dávaš vácsiu váhu a z malého problému sa ti javí ako zásadný problém. Keby si bola bez neho dlhu dobu, tak sa ti odrazu ten problém zmenší a uvidis iné kvality na ňom.

autor
11. okt 2023

@slovakboy vždy keď sme od seba tak mi nenapisal prvý na dobre rano ani nič vždy som pisavala ja
Tak som prestala ,ozýva sa v polke dňa alebo večer.
Volať nemáme o čom keď rozprávam iba ja on je ticho keď mu dám slovo. Pozerava so mnou love island ,nákupné maniačky to sa mi veľmi páči ale cítim sa že to všetko ťahám ja

huxy
11. okt 2023

Love Island, nákupné maniačky 🤦‍♀️

jesenzima
11. okt 2023

Jeeejda, ja som raz poznala jedného, ten bol fešák, motorkar, ale s ním bola taká neskutočná nuda, že som to radšej zabalila 😅 možno aj ten tvoj je vhodný len na fotky ... Ale každopádne, nestracaj čas s človekom, s ktorým sa nudis už teraz ...

andigab
11. okt 2023

Možno mu chýba testosterón. Nie každá pochopila, o čom píšeš, si dominantná, ale občas potrebuješ chlapa, čo sa ťa zmocní ako nadržaný samec a s prepáčením opichá ako sirotu. Tie uchyláčiny si iste nemyslela cintorín a pod , ale napr. čo s tebou spraví, až príde 🏠 v. Máš fantáziu, tvoj partner nie. S tým nepohneš ani rokmi, budeš to vždy ty, kto toto bude začínať. Máš libido väčšie než on, chceš občas zažiť to, čo tu nebudem rozvádzať, aj to chápem. Ktorej to nechýba, tak buď klame, alebo jej stačí podržať. Tvoj chlap je isté v x veciach skvelý, ale toto nikdy nebude, ako snívaš. Skús nejaký doping, Tribulus napr. Mohlo by pomôcť.

slovakboy
11. okt 2023

Ty si akčnejšie a on je lenivý. Mu to tak vyhovuje, tebe nie. Že ti nevolá ráno nie je problém keď sa ozve naobed. Nemá o čom rozprávať, lebo sa mu to zdá nedôležité. No mal by sa deliť o pocity a myšlienky. Stačí keby komentoval čo dnes zažil, čo plánuje, na čo sa teší, čo ho dnes nasralo. Jemu sa to vidí zbytočné, nezdieľa s tebou pocity asi to ti vadí. Ty to potom iniciuješ sama a to už vôbec sa mu potom nechce.

autor
11. okt 2023

@slovakboy však práve a ja už neviem čo mám robiť
Mám ho veľmi rada ale som z toho na prášky