Mám odísť od partnera, keď som tehotná?

liana2001
25. mar 2021

Ahojte idem sa sem len vyrozprávať...s mojím priateľom sme spolu 4roky máme spolu dcérku a ďalšie bábo je na ceste no vec sa má tak že prvé 2roky sa ku mne choval veľmi pekne mali sme priam ukážkový vzťah no neviem teraz ako začať ...začalo to tým že mi začal postupom času zakazovať celú moju rodinu s mamou som sa nevidela 3 roky skrz neho keďže odišla od otca tak ani jeho a ďalších mojich 5tich súrodencov vďaka nemu má všetci odpísali chová sa ku mne veľmi zle fyzicky aj psychicky má veľmi týra 😟😟 keď príde k nám jeho mater a spol na návštevu ponižuje má pred nimi strašne mi nadáva a povyšuje sa nadomnou kdo je on ..Vie že nemám kam ísť zaňho !!! Pokazil mi celý život svoje detičky neľutujem a nikdy ani nebudem ale keby môžem vrátiť čas nikdy by som oňho nezakopla ..Ja viem že je neskoro keď už máme deti ale ja už neviem ako ďalej z malou mi absolútne nepomáha vo všetkom mi len rozkazuje peniaze si míňa len pre svoju potrebu na nás kašle 😟 ja už neviem ako ďalej nemám kam ísť nemám nikoho kvôli nemu a on to vie 😭😭 už som zo všetkého na dne 😟😟

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liana2001
autor
25. mar 2021

Stále som preňho len tlsta ku... Teraz mi začal nadávať tak keďže som tehotná ..len aby on mal navarené upratané poprate o malú postarané a ja s malou neexistujeme rozmýšľam že radšej pôjdem s deťmi do nejakého sociálneho zariadenia ale ja sa ho bojím lebo sa mi stále vyhráža keď mu poviem že mám toho dosť odijdem aj s deťmi tak mi povie že ale živá odtiaľto neodijdes alebo že zavolá na mňa jeho mater a že dobre dá že keď mu to ešte raz poviem 😭😭😭

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liana2001
autor
25. mar 2021

@beata_k to radšej ani robiť nebudem veľmi sa nám na hnevá zato že som za takého hajzla odpísala ich zo života keď sa mi mala narodila čakala som že mi zavolá no nič lebo je namna veľmi nasratá keďže sme mali pred tým ako som sa spoznala sním veľmi dobrý vzťah veľmi sme sa ľúbili ..on to zneužíva a vie že nemám nikoho a iné východisko ako byť tu a trpieť to nemma

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eskop
25. mar 2021

@liana2001 super..a este druhe dieta si si spravila s takymto .....

makakova
25. mar 2021

Tvoja mamina sa možno hnevá,ale je to tvoja mama a ty stale jej dieťa,. Mozno si povedala ze to nechá na teba, ze az ked si to sama uvedomis a stiahla sa. Určite caka kedy zavoláš a poprosis o pomoc, že uznas konečne v akom probléme si. Určite sa mamine ozvi, som si istá ze ta prijme a padne jej kameň zo srdca ze jej dcéra chce konečne riešiť svoj posrany život. Chod od neho preč, cim skôr.

misickaa4
25. mar 2021

@liana2001 prosim ta, s takymto dementom nezostavaj a utec od neho velmi rychlo

liana2001
autor
25. mar 2021

@makakova ona je veľmi tvrdohlavá a neodpustí mi ja to viem už som to pred tým skúšala už veľmi dávno ešte keď to len začínalo a absolútne mi nezdvíhala tel ona sa veľmi hnevá ..keby mam ísť kam není som sním 5minut 😟

liana2001
autor
25. mar 2021

@beata_k lebo som mala rúžove okuliare ..no teraz by som ho najradšej chytila a zaškrtila

liana2001
autor
25. mar 2021

@misickaa4 ani nevieš ako veľmi by som chcela no nemam iné východisko len to trpieť 😟

sissy27
25. mar 2021

@liana2001 nie on ti život pokazil... čo ti bránilo niečo vyštudovať, nájsť si prácu, zaobstarať si vlastnú strechu nad hlavou a až potom si naraziť nejakého bula, čo ti spraví deti? Natrafiť na blbca a zistiť to neskoro nie je nič neobvyklé, ale treba sa o seba vedieť postarať. Aj teraz máš možnosti - sklopiť uši a ospravedlniť sa rodine, alebo krízové centrum. Nie je to bohviečo ale lepšie ako to čo máš teraz a ľutovanie sa, že on za všetko môže... za svoj život si zodpovedná ty sama a čoskoro budeš zodpovedná aj za dva ďalšie, tak niečo rob...

makakova
25. mar 2021

@liana2001 neviem si predstaviť nepomoct svojej dcére nech by bolo akokoľvek, moc ma to mrzí. Skus nejaké krizove centrum alebo na nete najst nejaku maminku v podobnej situácii a dohodnúť sa nejak na spoločnom podnajme. A aj tak by som skúsila este raz tu mamu, povedať ze si odišla od toho hajzla a ze ci by ta ani teraz neprijala..,aspon uvidíš.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liana2001
autor
25. mar 2021

@sissy27 si predstav že môže on mi zničil celý život ja som si sama decko nespravila boli sme NATO dvaja ..lenže on bol najprv "Tichá voda '' a teraz totálny idiot

liana2001
autor
25. mar 2021

@beata_k nie lebo vedia že zaňho som všetkých odpísala všetci sa naňho a najviac namna hnevajú že som to nechala zájsť až tak pri ďaleko ..ja viem že som si to sama spravila ale toto som od neho nečakala

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liana2001
autor
25. mar 2021

A najviac ma sere jeho mater s otcom lebo jeho sestrička má tiež niečo podobne doma len jej chlap sa drží pred jej rodičmi keďže snimi bývajú on keď jej povie niečo škaredé automaticky idú doňho takto sa chovať nemá a neviem čo ale keď jej poviem ja že čo to vychovala za debila tak nepovie ani slovo a jemu už von koncom nie keďže je to jej milacikb

patka_673
25. mar 2021

tak neviem, myslis, ze na tie deti to vplyva dobre ked vidia ako ich otec ponizuje ich mamu?...co si z toho do zivota odnesu?...podla mna by bolo stokrat lepsie keby si to fakt vies nejako vyriesit a odist.... ale tak musis sama chciet, pokial mas pocit, ze nemas inu moznost ako zit takto tak je to na tebe...

akbara77
25. mar 2021

@liana2001 jedno nechápem, Preco si stale a týmto chujom...a.dalsia vec, prečo s ním mas deti? Prečo rozmýšľaš az teraz???

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karpina
25. mar 2021

Vôbec sa tvojej mame nečudujem, že ti ani telefon nedvihne. Ako môže rozumnej dospelej žene niekto zakázať aby sa kontaktovala s rodinou. Hned na začiatku si to mohla zastaviť. Kde si mala rozum?

liana2001
autor
25. mar 2021

@akbara77 lebo keď som mu dala na svet dcéru bol najlepší chlap no keď mala vyrástla je hajzel a toto druhé tehotenstvo bolo neplánované keď som sa dozvedela že som tehotná už som bola v polovici 4mesiaca ..viem že dosť neskoro ale ja som si to sama vôbec nevšimla keďže z menzesom som mala odjakživa problémi tak som si myslela že aj teraz to bude normálne no bohužiaľ stalo sa

luccija
25. mar 2021

@liana2001 škoda, že sa ideš iba vyrozprávať ako píšeš...lebo asi nič nezmenis.Vies čo je syndróm večnej obete?všetci môžu za všetko to oni, on..... .s mamou, otcom, súrodencami si sa pohádala kvôli nemu, so svokrovcami s každým...ale kto to všetko dopustil, aby mal nad tebou taký moc?nebolo Ti divné, že Ti zakazuje rodinu??Dúfam, že zavoláš mame či niekomu z rodiny a rozhybes sa.To, že budeš mať druhé bábo ani nekomentujem

liana2001
autor
25. mar 2021

@karpina ľúbila som ho a bola som zaslepena mislela som si že ho to časom prejde a pochopí že aj ja rodinu potrebujem no bolo to len horšie a horšie a keď už prišla dcéra tak som bola rada že mam kde skloniť hlavu aj snou ..stále som mu dohovárala len vždy si išiel po svojom dával mi na výber že buď pôjdem sama alebo mám držať pi.. že on mi malú nikdy nedá keď budem chcieť snou odísť lebo že budem videt 😟

littlebubble
25. mar 2021

Prepáč, ale vieš, že je idiot a necháš si urobiť ďalšie dieťa.Asi sa idiotom nestal pár týždňov dozadu.
Neplánovane? Máš nechránený sex tak to nie je neplánovane.

liana2001
autor
25. mar 2021

Ja viem no tento krát sme si dávali pozor no stalo sa...vieš každý nemá dobrý život a keď chces chlapa uspokojiť a nechceš aby to hľadal inde a trápiť sa ešte viac tak to spravíš aj nasilu ...

littlebubble
25. mar 2021

@liana2001 A ako ste si dávali pozor? Lebo ja si dávam pozor a ešte som tehotná nebola.
Môžem ja s prepáčením osrať aj takého ,,chlapa,,.Nech ho dáva kľudne aj do žumpy a nech jej aj decko urobí.
Ty sa sama nechávaš zneužívať a podvoľuješ sa mu.
Tiež som nemala dobrý život vždy, ale nebudem sa ja podvoľovať nejakému ...No lebo on si chce vzrznúť a ešte mi aj decko urobí. 🤦🤦🤦