Mám kamarátku, ktorá podozrieva muža z nevery

2. máj 2024

Mám kamarátku, ktorá podozrieva muža z nevery. Nezdajú sa jej nejaké veci a tiež jej “šiesty zmysel” hovori, že sa muž pretvaruje a dokonca aj sex majú zriedka a aj to z jeho strany nasilu, len aby nebol podozrivý. Ale o to nejde, ide o to,že ja ju presviedčam,aby si zaplatila niekoho, kto by to zistil,či to tak je. A ona o tom nechce ani počuť a ja už neviem ako ju presvedčiť. Stále počúvam,čo sa jej nezdá, ako ju ignoruje ako ženu a podobne, ale o tom, aby si niekoho najala nechce diskutovať. Ja vidím,že sa trápi. Akoby sa bála, že sa jej to potvrdí a dozvie sa pravdu. Je pravdou,že nemá kam ísť.Mám jej pomôcť tak,že ja budem sledovať jej muža? Je možné,že nezistím nič, ale aj tak…chcem jej nejako pomôcť

magic08
2. máj 2024

tymto jej vobec nepomahas, ona pravdu zatial nie je pripravena vediet, takze tym ze ju do toho nutis jej nepomahas. Skor naopak. Ak je to dobra kamaratka, bud tu pre nu, stoj pri nej, ale neplet sa do jej manzelstva, toto si musi vyriesit kamaratka sama.

lindous
2. máj 2024

Vypočuj si ju, keď sa potrebuje posťažovať a to je tak všetko, čo pre ňu môžeš (a čo by si mala) spraviť… nežijeme vo filme 😅

mk1111111111
2. máj 2024

Moc sa angazujes tam, kde to nie je ziadane. Chces byt hrdinka a mozno im iba znicis svojou aktivitou vztah. Tak sa radsej staraj o svojho muza a svoju rodinu. Jej bud len oporou

pribinak
2. máj 2024

Prosím Tá hlavne sa nehraj na detektíva. Toto je jej manželstvo, ona si to musí rieisit

Evidientne sa boji pravdy, nevie ako ďalej. Ona musí dozrieť a mizno ani nikdy nepozrie na to, aby si povedala že ho ide konfrontovať a má rovno aj dôkaz

viestta
2. máj 2024

Tvaja funkcia ako kamosky konci pri funkcii butlavej vrby a nie si ta, ktora ma hladat pre ich vztah riesenia. Je to iba a len na tych dvoch. A uz vobec nie si tak, ktora ma robit detektiva, obzvlast ak ta o to nikto priamo nepoziada. A ak aj by si nieco iniciativne vyptrala, tak drz jazyk za zubami.

dadis
2. máj 2024

Jedna moja kamaratka pomahala svojej kamaratke pri odhalovani nevery. Vecer ked podozrivy dosiel domov, dala jej ta zena signal a kamiska v aute nechala diktafon. "Sranda" bola, ze sa pod to sedadlo trepala s bruchom v pokrocilom tehotenstve, pulz na 200 😅😆. Ale pointa, neveru toho muza ten diktafon odhalil..takze to len sprostredkuvavam prihodu..nikdy by som sa kamaratke nasilu nesnazila pomoct, ale ak by ma o to sama poprosila, tak by som jej urcite pomohla..

svetlonos
2. máj 2024

@dadis
ale ved diktafón treba manuálne zapnúť a nejde nepretržite 4-5 hodin, ci?

drago12587
2. máj 2024

Skonči to tak, že budeš hladat niečo čo tam ani nemusi byt a kamoške budeš hovorit, " cestou domov zahol do tej ulučky, " asi " išiel za inou .. aj ked v realite pojde len do obchodu :D .. tym jej este viac zamotaš hlavu.. ak chce zistit či je neverny, nech mu zobere telefon a prečita si :D .. dnes to z fonu lahko zistiš.. či ma tinder, alebo na whatsapp,/ snapchat / insta a messengeri vypisuje inym :D .. stači jej 20 minut a bude vediet na čom je...

svetlonos
2. máj 2024

Ty evidentne nemas vo vlastnom živote co riešiť, však? Ty si vôbec nie si vedomá následkov, ake by odhalenie nevery nalo. Pre teba ziadne.
Nepíšeš ci ma kamoska s muzom hypo, deti, či robi ma €, ma kam odist adt...
Koľko máte rokov?
Pokial by som toto mala riešiť, nepotrebujem do toho ťahať hyperaktivnu kamaratku. Ked chcem vedieť pravdu, odhalím ju.
ONA NECHCE ! Ty si ale sedíš na kábli.
Zazila som 2x také kamaratky. U tej jednej všetci vedeli, že priatel je ch🤯j. Povedala som jej to xy krat ešte kým deti nemali. Nepomohlo, lebo dobrý sex.
Vies kolko sa mi sťažovala? Roky, asi 15 rokov. Už som jej raz pivedala, ze kludne sa budeme baviť- ale o tom blbovi nechcem počuť ani ň! Dala som jej rady jed si pytala, mala dokonca kde ist od neho i s detmi. Mala podporu v rodine. Vrátila sa k nemu a je to znova na 💩 a to je ešte slusne luxusné vyjadrené! Komu niet rady .... Lebo ved majetok - ktorý jej nikdy patriť nebude.
Neriešim, ja osobne mam dosť vo svojom živote co riešiť a nie prerábať dospelé osoby.
Mam ju veľmi rada, je fajn, pohodova ale už sa nerozculujem.
Druhá kamoska, moju radu prijala po pol roku keď bola pripravená. Odhalenie zistilo, že muž nikoho nema!
Ale ty sa do toho nemontuj. Ona ma op, je svojpravna, nezi jej život, ries ten svoj. Ked zacnes intenzivne riešiť seba, garantujem ti, ze toto vibec nebudes riešiť a odpadne ti 3/4 myšlienok na kamoskinho muza.

alickapusinka
2. máj 2024

Zbytočne sa vnucuješ a veľmi angažuješ možno to ani nie je potrebne. Súkromný detektív však sa nedoplatí. TO nie je len tak že si zmyslíš možno vôbec o to ani nestojí. Si predstav situáciu že aj by si sa o ňom niečo sledovaním dozvedela. Myslíš si že ju presvedčíš píšeš nemá kam ísť to že na to príde a ak ju vyhodí z domu na to si nemyslela. To nie je len tak nakoniec sa môže stať že ONA mu odpusti a TY zostaneš zla a skoniči vaše kamarátstvo.

chodec15
2. máj 2024

Muz pride k urologovi. Pan doktor, kamarat ma taky problem... Tak ukazte toho kamarata ... 🙂To ma napadne pri temach, kamarat(ka) ma problem ...

dadis
2. máj 2024

@svetlonos No nejako to mali vymyslene.. zachytilo to, ako ten muz telefonoval tusim s pani z firmy, co im prerabali pred casom byt a nebolo ziadnych pochybnosti, ze maju pomer..

gladys_07
2. máj 2024

Ked sa bude kazdy starat o seba, bude o vsetkych postarane. Povedala ti ze to nechce, tak co to silis? Este aby sa to nakoniec cele neobratilo proti tebe

cacianka
2. máj 2024

Pomáhaj iba toľko, koľko ona chce.
Vypočuj, ak chce poradiť poraď, povedz svoj názor a fakty, je len na nej čo si zoberie a ako sa rozhodne.
Ak ani to nepomôže, a ona stále len opakuje ako verklik, povedz jej že nech trochu uberie, a rieši prakticky, nielen hubou.
Ty jej nevnucuj čo má robiť, detektíva si spomenula, stačí raz dva x, alebnetkac ju do toho.nie je pripravená na pravdu, takú či makovú

zuzinka888
2. máj 2024

Tebe nejako velmi zalezi aby to kamoska ukoncila. Chces ju alebo jeho?? Preco sa viac angazujes ako ona? Ona nie je pripravena to riesit- zistit pravdu. A mozno jej ani tak nevadi zit v manzelskom trojuholniku. Tak ju nechaj nech riadi svoj zivot. Tvojou ulohou je vypocut ju a zistovat dokazy na jej rozchod/ rozvod.

autor
2. máj 2024

@zuzinka888 To robím, hlavne chcem pomôcť jej,lebo už ju nemôžem počúvať ako sa trápi. Lebo ja by som to urobila presne tak ako jej aj radím a nepozerala sa na podvádzajúceho mužička s úsmevom a vo vnútri sa trápila.

autor
2. máj 2024

@svetlonos Chvíľkami to aj zvažovala,len ja nerozumiem prečo sa dobrovoľne trápi,takto si len prívodí zdravotné problémy.

lindous
2. máj 2024

Keby pristúpila na tvoj plán, bude to mať vôbec zmysel? Ak dôvera vo vzťahu klesne k tomu, že jeden druhého dá sledovať, tak má zmysel v ňom zotrvávať? Vernosť sa tak úplne dokázať nedá, takže ak by sa aj nič nezistilo, zlepší to ich vzťah? Bude zrazu spokojná, že ju nepodvádza a prestane jej vadiť, že si ju nevšíma ako ženu a že im to neklape? Niečo tam nefunguje, keď sa tak trápi a asi je v tomto bode jedno či je to kvôli niekomu inému alebo nie...

autor
2. máj 2024

@lindous Zaujímavý názor, takto som sa na to nepozerala.

cacianka
2. máj 2024

Lenže ty nie si ona, nemáš obuté jej topánky, nevaríš s nimi jedlo, nespíš s nimi v 1 posteli, neumyvas si s nimi zuby v jednej kúpeľke. Nežijete jej život.
Obe ste iné ženy, iné povahy, charaktery, na obe z vás vplývajú iné okolnosti.
Nie ste identické dvojčatá. A ani tie by sa nerozhodovali a neriešili úplne rovnako.
Netlačí na pílu, je to jej píla, nie tvoja.
Tvoja úloha je byť jej oporou, vŕbou, pomocou, radcom, ale tiež len odtiaľ potiaľ.
Ak by chcela pomôcť pátrať, sledovať, ak ti takáto úloha vyhovuje, máš na to žalúdok , ok urob to. Ale ju nenút.
Ona vie že 💩 smrdí, ale ešte nemá silu ho pitvať...
Má strach, čo sa dozvie, možno iracionálny, muž ju nepodvádza, ale je to jej strach. Ty ju môžeš chytiť za ruku aby sa menej bála, ale nemôžeš ju za ruku ťahať , aby ju strčila do toho 💩.

annelise17
2. máj 2024

Ja neviem ale mne toto príde veľmi pod úroveň. Čo si ty / ona, stopársky pes? Nikdy by som sa neznížila na to, aby som niekoho dala sledovať, to sa robí v iných (závažných trestných) situáciách. Ak sa ona cíti ignorovaná, neľúbená - už to sú dôvody na to, aby s ním o tom komunikovala, hľadala riešenie alebo rozchod, ak nič nefunguje. Či jej je neverný sa ho môže tiež opýtať.. ona sa ale očividne bojí zistiť pravdu, len sa v tom dookola utápa. Jediné čo pre ňu môžes urobiť je vypočuť a poradiť (normálne veci), ona sama sa musí rozhodnúť, ako ďalej. Pre mňa už len to, že by mal partner so mnou nasilu spať, ignoroval by ma a odmietal by to riešiť bol dôvod na ukončenie vzťahu, nevera nie je jediný dôvod na rozchod.

annelise17
2. máj 2024

A z opačnej strany, ak by som ja zistila, že ma dal partner sledovať lebo si myslel, že som mu neverná, tak to by bol taký red flag a sekundový rozchod že dovidenia. Veď to normálne zaváňa stalkingom, ako z psycho filmu..

autor
2. máj 2024

@annelise17 Je to trošku komplikovanejšie, nemôžem zachádzať do podrobností.

autor
2. máj 2024

@annelise17 Veď keď sa pretvaruje a nechce sa priznať? Ja to vidím ako riešenie.

gribka1
2. máj 2024

Ona má strach, že je to pravda a nevie si predstaviť čo by robila, ak by to bola pravda. Nech nerieši, že ho podozrieva, ale nech sa s ním otvorene porozpráva, že sa zmenil, ako sa k nej správa a možno ju to niekam posunie. Lebo máš pre ňu riešenie, ak jej pomôžeš odhaliť neveru? Ako jej ďalej pomôžeš? Môže ti to nakoniec vyčítať, že radšej nemala nič vedieť.

domkakvet
2. máj 2024

Nestaraj sa do toho do coho ta nic nie je, ak kamoska bude chciet, tak ti povie co mozes pre nu urobit.

svetlonos
2. máj 2024

Ty evidentne nerozumieš mnohemu. Precitaj si ešte raz všetko čo som ti napísala. Zi a ries v prvom rade seba a svoj zivot - keby si tak robila, nemas čas na blbosti. Ona bude vyhľadávať kým sa poriadne nenasrre.
A ty keď sa zameras na seba, zistíš, že máš toho až až na riešenie a nie planovat a zachraňovať kamosky, ktoré nechcú!

svetlonos
2. máj 2024

A inak - aj moja kamoška chcela vedieť, či ju manzel podvadza. Raz bola presvedčená, že áno a namieril si to k rieke - chcela sa utopiť. Mali maloleté deti... Nikdy by som netušila, že ju také niečo napadne! Ôk nespravila to ale veľa nechýbalo! A ty vieš ci by tvoja kamoska nereagovala skratovo?
To by si až potom bola za helrdinku, keby si ty bola ta, ktorá neveru odhalila.