Aká je šanca znovu sa zamilovať?

1. máj 2024

Neviem ako to napísať... Ale odkedy som na strednej škole ani som neverila že sa dokážem zamilovať do rovesníka a stalo sa ... Priznám sa že spolužiačka to už tušila lebo bolo to moje tajomstvo a ona ho odhalila a druhá spolužiačka mi povedala že ''on ťa nechce " (spolužiak) neverila som jej lebo nemala to odkiaľ vedieť a spoluziak je nezadany.... Najskôr to boli len také obyčajné pohľady (z mojej strany) ale hanbím sa to povedať aj kamarátke... Aká je šanca v ňom znovu "prebudiť" city? Napadlo mi napríklad pomoc s nejakým predmetom ale akosi nemám odvahu - iba príklad.

Naozaj ma to zaujíma len pre zaujímavosť. Ďakujem

autor
1. máj 2024

Včera sa ešte stala taká náhoda. Šla som si v triede pre tašku cez prestávku a spolužiak bol vo vedľajšej lavici. Videl že idem niekam a neposunul sa, tak som sa snažila prejsť aby som o neho nespadla. A doslova sa ma oprel - (neviem ako to správne nazvať) zozadu... Až ma obaril pocit horúčky 😀

mabenn
1. máj 2024

v ktorom si rocniku?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. máj 2024
januska12323
1. máj 2024

Takých lások ešte bude.

mabenn
1. máj 2024

dobre, mam k tomu niekolko postrehov: v prvom rade tvoje pocity su tvoja vec, spoluziacky alebo kamaratky do toho nic, neviem na zaklade coho sa dotycna vyjadrila, ze ta on nechce, co je za tym...druha vec je, ze chlapci v tomto veku casto este nie su schopni nejak city vyjadrit alebo opatovat, hoci by tam aj boli...zamilovana byt mozes, vacsinou to ale cloveka prejde, ked ten druhy zaujem neprejavi, za nejaky cas ta moze zaujat niekto uplne iny...

autor
1. máj 2024

@januska12323 ja chcem aspoň niečo skúsiť aby som si potom nevyčítala že som aspoň nepokúsila

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

A on uz bol do teba niekedy zamilovany, ked “znovu”?

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka tak môžem povedať že áno... Dával nejaké náznaky často to boli pohľady

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka a všimla som si že aj nesústredenosť a tá u neho nie je zvykom

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Tak potom urcite skus 🙂 vynechaj z toho kamosky a nieco mi napis napriklad, ked sa hanbis povedat to priamo. Mate nejake spolocne zaujmy?

lfeed682
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
1. máj 2024

Skoda,ze si nevyuzila sancu,ked sa o teba oprel. Mala si nejako zareagovat. Venuj mu pohlady,usmev. Chalani maju radi vesele,bezprostredne baby. Nesil to,ak taka nie si,ale usmev nezaskodi. Ja som mala na spoluziaka slabost od 1.rocnika,obaja sme sa mali k sebe,boli sme dobri kamarati a dokopy sme sa dali az v 4.rocniku po stuzkovej. Za co som rada,lebo si neviem predstavit chodit so spoluziakom a byt stale spolu. Nahodou by sme sa rozisli,byt spolu dalsie roky a pozerat sa ako bali ine....nesil to,ak spolu mate byt,tak budete. Aspon mas dovod chodit do skoly s radostou 😀

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka obaja spievame, máme spoločné pozitívne názory, a nejaký šport ešte

autor
1. máj 2024

@marca12 viem že bola šanca ale bolo to nečakane až som nestihla reagovať

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Tak ho zavolaj von na nejaku sportovu aktivitu. Co uz horsie, nez ze ti povie nie, sa moze stat? 🙂

asocial
1. máj 2024

jej, to je mile, som sa teraz preniesla taaaak...takmer 30 rokov dozadu. No, ja som stale nazoru, mozno staromodneho, ze co ma prist, pride a ja ako zena by som nevyznala lasku prva. To, ze sa niekomu pacis, citis, presne tak, ako si napisala, pohlady, usmevy atd.. Nechaj to volne plynut, usmievaj sa nanho, pozeraj sa nanho, on to pochopi🙂

autor
1. máj 2024

@asocial neviem či pochopí... Chápem že mám tomu dať voľnosť ale chcem mu dať nejako najavo nejaký jasnejší signál aby sa prihovoril

autor
1. máj 2024

@asocial ešte som mu povedala že keby niečo potreboval som tu pre neho aby teda vedel. Ale (zatiaľ) ešte "nevyužil príležitosť"

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka hanbím sa povedať nahlas že ešte stále mám v sebe túžbu po ňom keď ho vidím, cítim vôňu, počujem smiech atď

vanilkovazmrzka
1. máj 2024

Ved mu to nemusis hovorit. Len si vymysli situaciu, aby ste sa niekde mimo skoly stretli, a zvysok nechaj nanho.

autor
1. máj 2024

@vanilkovazmrzka to by bolo komplikované na začiatok... Lebo nechodím každý deň v presnom čase.
Ale možno mi napadla blbosť no skúsim napísať... Keby som sa niečo opýtala jeho spolužiaka že aký je (lepšie ho pozná). A možno mi to pomôže ďalej,

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. máj 2024

@marca12 ešte som zabudla dopísať že občas keď pridám niečo na fb príbeh - väčšinou sú to fotky kde som ja alebo hocičo iné tak vždy si to pozrie ale nereaguje (❤️👍 napríklad takto)

lenicka999
1. máj 2024

Ja si myslím že by on mal spraviť prvý krok a byť iniciatívny.

autor
1. máj 2024

@lenicka999 neurobil ho. Podľa mňa nevie ako sa ozvať k nejakej téme nadviazať komunikáciu

patus_2
1. máj 2024

Nepísala by som ďalšiemu spolužiakovi, myslíš, že chlapci si nepreposielajú medzi sebou screenshoty tak ako dievčatá? Nechaj to na chlapcovi, ak chce, tak urobí prvý krok, ak záujem nemá, tak to žiaľ nezmeníš. Nechaj to na voľnobeh, tieto stredoškolské lásky sú krásne, určite príde ešte mnoho ďalších možností.

autor
1. máj 2024

@patus_2 prečo na neho potom neviem zabudnúť? A navyše keď ho stretávam v škole tak sa mi vrátia spomienky

domkakvet
1. máj 2024

Nepis mu nic, nechaj nech on urobi prvy krok, aj ked jemu to mozno este potrva, nadalej sa usmievaj a myslim, ze ma zaujem.

marca12
1. máj 2024

Musis vydrzat,chalani stracaji zaujem,ked ich baby nahanaju. Oni musia byt lovci a ty aj trosku nedostupna prenho,nech nie si lahka korist. Urcite nepis spoluziakovi,to sa strapnis a budu ta rozoberat.