Anonymné diskusie o menách

markaterka
15. nov 2021

Ženy, čo je to teraz za módu, v poslednej dobe, každý deň sú tu témy o menách. To sa niekto nudí (pomaly každá diskusia je založená anonymne)? A ak sú to teda pravdivé diskusie, tak to fakt v dnešnej dobe nevedia rodičia vybrať meno pre svoje dieťa? Mne to príde divné. Skôr som toho názoru, že sa niekto nudí, tak zakladá diskusie.

dskjhfdlkdjhl
15. nov 2021

@markaterka Len toto ti pride divne? Co kupit vlastnemu dietatu k sviatku, ako obliect vlastne dieta, to su podobne divne diskusie a tiez ich je tu mraky. 😉

janetinka27
15. nov 2021

je tu skupina "vyberame meno pre babatko", tam sa to da riesit. osobne mi to nevadi, skor tam mi to pride inteligentnejsie, lebo tu do fora napise kadejaky anonym a potom si robi z ostatnych dobry den.

0silvia0
15. nov 2021

@markaterka mne je cudne niekedy, ze si zena nevie vybrat kabat a topanky pre seba, nieto este meno pre dieta🤪

sona96
15. nov 2021

@markaterka ja som nad tým minule premýšľala, že či je to takým nízkym sebavedomím alebo tým, že tie baby nemajú kamarátky s ktorými by o tom pokecali. Ale pýtať sa cudzích žien, ale meno dať dieťaťu, aký darček na Vianoce 4 mesiacnemu dietatu, ako sa dať ostrihať alebo akú čiapku si dať ku kabátu je naozaj smiešne.

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
humajnicek
15. nov 2021

Ale prečo, veď sa nájdu ženy alebo teda páry, ktorí majú problém vybrať meno, keďže je ich toľko. No je pravda, že keby si dvaja sadli a snažili sa nejaké vybrať tak by podľa mňa vybrali tak či onak 🙂

karolinakr
15. nov 2021

Mena pre deti by sa nemali davať anonymne, to sa matka hanbi za meno svojho dieťaťa či ako ? Toto je uplne mimo, ako pytať sa na chulostive problemy je v poriadku, ale na meno pod rúškom tajomstva.🙄

azurova99
15. nov 2021

@markaterka niektori si nevedia vybrat medzi niekolkými menami tak skusia takto, ja tiez mam problem vybrat meno, ale tu by som to napriklad ja neriesila, mam dovod preco mam problem, muzovi sa moderne nepacia mne tez nie a snazim sa vybrat take na ktore on nevie dat prezyvku lebo ma z toho ide rozdrapit, skoro na kade jedno vymslý a to nehovorim o menach ako NIna, Rebeka, Laura, tie su medzi prvymi vyskrtnute na tie vymsli aj 10 prezyvok

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
azurova99
15. nov 2021

@beata_k to fakt?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
azurova99
15. nov 2021

@beata_k tak to je asi dobre, že tu velmi casto nechodim, by ma tak zaujimalo co sa jej tak v zoo moze stat :P

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
15. nov 2021

Ja osobne by som tiež nehľadala radu ohľadom mena svojho dieťaťa na internetovom fóre,veď to je súkromná rodinná záležitosť,ale zaujímalo by ma, koľké z tých žien sa na základe odpovedí naozaj rozhodli pomenovať dieťa tak,ako im to vybral kolektív na MK 🤔