Je zakladanie anonymných diskusií nový trend?

rebeka7501
26. nov 2022

Diskusia asi zbytočná, no novým trendom sa stáva zakladať akékoľvek anonymné diskusie?
Sledujem MK, no 9 z 10 anonymný príspevok.... Žeby som bola stará? Asi 😁
Je to akurát dobré na osočovanie, urážanie, ponižovanie......
Toť môj skromný názor skoro 50 ročnej ženy 😊

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilitela
26. nov 2022

@rebeka7501 Prave preto sa tu zakladaju anonymne diskusie, ze tu uz kazdy len uraza a osocuje.

lindous
26. nov 2022

Mne osobne je to úplne jedno, nick je pre mňa rovnako anonymný ako keď tam je iba anonym...aj tak tu tie mená nejak neregistrujem (iba pár), neriešim kto aké diskusie založil... ak sa chcem vyjadriť, vyjadrím sa či to je pod menom alebo anonymne, ak sa nechcem vyjadriť scrollujem ďalej...

rebeka7501
autor
26. nov 2022

@lilitela to je pravda, kedysi dávno..... to také nebolo

janinamojka
26. nov 2022

@rebeka7501 lebo sa tu x ľudí nudí a ma asi dobrú srandu z toho keď píše ,osocuje a uraza niekoho,kto ozaj hľadá pomoc alebo radu..Ale áno,máš pravdu,tiež to vidím co sa tu robí.. ale to je všade,nie len na MK

vler
26. nov 2022

@lilitela mne sa vobec nezda ze kazdy uraza a osocuje. Naopak, velakrat som videla som ze autori diskusii dostavaju dobre rady

matkahelka
26. nov 2022

@rebeka7501 a ja celkom nerozumiem, aky je rozdiel odpovedat anonymovi a zuzke555 ci katke09. ved tu sme vlastne vsetci anonymne.

veronika_sk000
26. nov 2022

@rebeka7501 a co je zle na anonymnej diskusii? ja to stale nechapem, preco sa to riesi..podstatny je obsah spravy a nie, kto ju napisal..anonymna diskusia ma aj svoje vyhody, niekto sa mozno hanbi, ale moze sa stat, ze prispevky v komentaroch mozu byt skreslene a neobjektivne, prave kvoli autorovi, ktoreho pozname 🤷

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimikarol
26. nov 2022

Mne to príde normálne. Vôbec si nevšímam nik, veď ani s môjho Mimikarol netuší nikto kto som. Skôr mi príde divné vešať všetko zo svojho života na sociálne siete. Kto som, ako vyzerám v xy milión situáciách, čo denne robím a čo nerobím. ...

lilitela
26. nov 2022

@vler Moja odpoved je nadnesena - vela sa tu uraza a osocuje.

miskakyska
26. nov 2022

Nie práveže..novým trendom je zakladať diskusie o " nových trendoch" a iných diskusiách 😶😁
Ale prečo Vás to vytáča nepochopím...však vypnem net a dovidenia... niektoré tu kvôli anonymným diskusiám hádam ani nespavaju 🙈
Aj ja som stará a nevadilo by mi keby bolo z 10
anonymnych otázok 10 anonymných... takže starobou to nebude 😄🤭

dada13288
26. nov 2022

@rebeka7501 lebo potom su tu zeny, ktore ale ved 30.6 sme ti radili toto a 19.9 toto a aj tak si sa nepoucila. Ja som zalozila aj par anonymnych lebo nepotrebujem aby mi potom niektore mudre vypisovali sukromne spravy este 3 dni. A pomaly tu na MK beriem vacsiu vaznost anonynom ako tym trolom, ktore akoze pisu z nicku.

janetinka27
26. nov 2022

@rebeka7501 anonymne mi nevadia, obycajne si ani nevsimnem, ci je anonymna ci nie.mne vadia tie vymyslene a najma tie vymyslene narocky len preto,aby sa ludia ohovarali a hadali

lb1984
26. nov 2022

@rebeka7501 to je dobou. Malo sociálneho kontaktu a nízka kvalita vzťahov majú za následok to že ľudia verejne "prepieraju" svoj súkromný život s cudzími ľuďmi takže nečudo ze nechcú byť dohladatelni. Viete si predstaviť že nejaká žena verejne pod svojim menom bude riešiť rozvod/rozchod/psychicke/fyzické tyranie/ci intímne zdravotne problémy? Ja vôbec nie. Podľa mňa by ženy tu možnosť mali využívať častejšie a zdoverovat pod vlastnou identitou by sa mali len vtedy ak toho človeka poznajú roky a nikdy ich nesklamal aby to nikto proti nim nezneuzil.

artificiallife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komplikovana
26. nov 2022

mne anonymne diskusie neprekazaju, lebo aj osoba s nickom a fotkou je mne neznama. Takze to vobec neriesim. Mozno zeny preferuju dat otazku anonymne, pretoze je tu vela "utokov" a nie kazda ich dokaze ignorovat a beru si ich osobne.

martinkatinka
26. nov 2022

@artificiallife a ty si dalsiu anonymnu zalozit 🤷

matabb73
26. nov 2022

@rebeka7501 ja mám pocit, že je tu čím ďalej, tým viac vymyslených tém. Hlavne také kontroverznejšie, aby sa tu hádali. Keď na takú natrafím, ani to nečítam. Väčšinou je anonymná alebo má novy profil.

ildiko36
26. nov 2022

@rebeka7501 mne osobne sa to nepáčí, ale čo už..Uznávam sú temy, ktore vyžadujú anonymné zverejnenie ale vela krat by som odpovedala k téme keby to nebolo anonymné, a keď napíšem že nech mi napíšu ip, ostáva bez odpovede..

babulkomale
26. nov 2022

@rebeka7501 lebo nadavat pod vlastnou fotkou na svokru, ktora mladych prichylila a vari im, by bolo uz asi cez ciaru 🤭

artificiallife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
26. nov 2022

@artificiallife preklep... Ty si dalsiu anonymnu diskusiu zalozil... Kto chcel, pochopil

thoughtfulweirdo
26. nov 2022

@janetinka27 Ja sa práve čudujem, že na tie očividné blbosti niekto reaguje. Keby nemali vymyslené príspevky žiadne komentáre, nikoho by nebavilo ich písať a problém by bol vyriešený 🤷🏻‍♂️

artificiallife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2o2
26. nov 2022

Mne to je úplne jedno. A keď sme u toho skôr tu urážajú baby ktoré sú tu dennodenne aj keď nezakladajú diskusie ale dokážu byť pekne neprijemne lebo si človek dovolí mať iný názor.

elbartoslava
27. nov 2022

@rebeka7501 ty musis byt dobra klebetnica, ked len to ta skrie ze nevidis kto zaklada temu

rebeka7501
autor
28. nov 2022

@elbartoslava jasné, po ničom inom netúžim 🤣🤣🤣🤣.

valeria_h
31. okt 2023

Vieš čo, ja sa ani nečudujem. Ja keď niečo napíšem, nejaký komentár a hneď na mňa útočia štýlom: "hlavne že na profile máš citáty Ježiša", "veľká kresťanka", "najväčší farizej na mk". Sliedia na profile a potom o ničom inom nepíšu, lebo nemajú o čom a tak mi chrstnú do tváre aspoň toto. Takže pre mňa úplne pochopiteľné.