Závislosť na partnerovi - je to normálne?

15. jún 2021

Je podla vas normálne ze ked sa zamilujem tak sa stanem na partnerovi zavisla ?? Nonstop kontrolujem mobil ci uz odpisal, ked dlhsie neodpisuje tak uz mam zlu náladu.. myslim cely den len na neho, neviem si žiť svoj zivot

mandarinka555
15. jún 2021

Tak sa rýchlo "odmiluj", lebo ti z toho prepne 😝

hsara99
15. jún 2021

nie, nie je... vo všeobecnosti podľa mňa nie je v poriadku byť na čomkoľvek alebo komkoľvek závislý

kitycat
15. jún 2021

Este pridaj ziarlivostne sceny aby sa na teba skor vys... 🙄

To nie je zamilovanost, to je posadnutost vidinou toho nebyt sam a byt v nejakom vztahu, ktory trva kolko 2-3 tyzdne? Nevies jest, spat, pracovat lebo ON este neposlal smajlika ale spravu si precital!

janka_23
15. jún 2021

Nie, nie je. Kedysi som bola tiež taka a je to veľmi zle. Treba začať pracovať na sebe, budovať si sebavedomie, mat sa rada. Dlhá cesta, ale dá sa to

kkovacovak
15. jún 2021

To závisí podľa toho koľko ste spolu. Ak je to naozaj veľmi krátko tak by som to pripisovala takej silenej prvotnej zamilovanosti ktorá potom opadne. Ak je to už dlhšie tak to nie je úplne ok. Môže sa ti to vypomstiť. Budeš mať problém odísť keď bude na teba hnusný atď

natyreggae
15. jún 2021

My s priatelom me zamilovaný už zachvilku rok takto😍 tiež si stále píšeme, keď ten druhý neodpíše tak tiež sme nervózny, stále myslíme na seba 😊a vôbec to nieje zlé .. Je to práveže úplne super ale tak čo zase vyhovuje nám nemusí niekomu inému🤷‍♀️ ale zase u nás to vôbec nieje o tom že by sme si nevedeli žiť svoj život ako píšeš ty.. my sme takto spokojný a šťastný aj keď si možno ludia pomyslia že to nieje zdravé❤v poslednom čase okolo seba počúvam len o intrigách, ako su baby s chalanmi len kôli peniazom... takže ja som uplne mega šťastná že som našla tú lásku 😊teš sa aj ty

janka_23
15. jún 2021

@natyreggae myslím ze u autorky je to takto iba z jej strany. Ze to ma tak iba ona a nie ako vy, že ste takto nastavení obaja

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tutohore
15. jún 2021

Tymto istym som si presla aj ja v mojom prvom vztahu - ale to som mala asi 17nast. Ja na intraku a on tiez ale o 200 km dalej...neviem co ma tak “pomotalo” kedze som bola skor taky lahostajnejsi clovek. Ale pozor nato, lebo moze to prerast do kontrolovania, ziarlivosti a bezdovodneho obvinovania.. a potom si mozete byt s urcitostou ista ze je po vztahu.... ani si uz nepamatam ako som sa z toho dostala, viem ze som brala nejake AD na kratku dobu.. a potom to asi preslo... ale ked sa na to spätne pozriem tak mi je do smiechu ze aka som bola 😅

elizabet173
15. jún 2021

Nie, nie je to normalne, dokonca ani v prvych tyzdnoch, ked cumis priblbnuto na stenu a usmievas sa na nu. Zi si svoj zivot, lebo ta zavislost z teba sala a moze ho odplasit. Budes pre neho nezaujimava.

miadi
16. jún 2021

Take obsesivne myslenie na niekoho nie je zdrave. Nemaj zlu naladu ak neodpise hnet. On mà aj svoj zivot a ocividne nie je z teba tak paf ako ty z neho, ty si este len nadsena zo svojej predstavy o nom ., este nie z neho aky naozaj je. Ty teraz zijes vo svojich vzdušnych zamkoch co je sice pekne ale pozor Lebo realita Ta pritiahne spet na zem a bude to boliet.

hankm
16. jún 2021

Nie, nie je. je to patologicke chovanie. ak sa toho nezbavis, narobis si mnoho problemov v zivote, je dost mozne, ze aj nezvratne a devastacne.

kaki3
16. jún 2021

Mozno zo zaciatku je to take, ze kontrolujes telefon ci sa neozval, to myslim, ze kazdy zamilovany clovek na zaciatku robi, ale zeby nejako som to robila furt, zeby som ho stihala, bola odkazana len na neho to nie. Lebo to je cesta do zahuby.

lija22
16. jún 2021

brrr obmedzuje to teba aj druhu stranu. je super, ze si uvedomujes, ze to nie je ok

ajka0207
16. jún 2021

Ak to trvá dva týždne tak je to v pohode, ak dva roky tak máš vážny problém.