Samoživiteľky- ochotné poskytnúť rozhovor

katarina_01
18. júl 2018

Ahojte 🙂 Som novinárka z Denníka N a venujem sa témam o ženách, rodinách a vzťahoch. Rada by som napísala príbeh osamelej matky, samoživiteľky. Našla by sa taká medzi vami, ktorá by sa so mnou ochotne porozprávala? 🙂 Viem zaručiť anonymitu. Ďakujem za vaše reakcie 🙂

liaka
18. júl 2018

Honorár je aký?

katarina_01
autor
18. júl 2018

@liaka Je mi ľúto, honorár za poskytnutie rozhovoru nedávame. Môžete mať z toho dobrý pocit, že prispejete k tomu, že sa táto téma dostane do spoločnosti a trocha sa o nej bude rozprávať. A možno Váš príbeh niekomu pomôže.

tilly
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mechurik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mechurik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marusia12
14. nov 2018

@mechurik pred otehotnením ten chlap násilník nebol?????

matazirafa
14. nov 2018

@mechurik prečo by mali od štátu mat 800e, sexuju so štátom alebo s chlapom ktorého si vybrali? Ono stačí zapojiť občas hlavu ale to veľkej väčšine z vás nejak nejde.

soldi
14. nov 2018

@mechurik preco by Ta mal zivit stat? Ked chce niekto dieta, tak ma trosku rozmyslat nad buducnostou, mat uspory a zazemie.
A nie hr hr, narobit si deti, a potom ocakavat, ze sa o mna niekto postara.

mechurik
14. nov 2018

@marusia12 nie.

mechurik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mechurik
14. nov 2018

@soldi a ano mal by ma zivit stat ked mam skolku za 460 eur musim byt doma

soldi
14. nov 2018

@mechurik a preco by si potrebovala zarabat 2000 eur mesacne? a kto ta nuti davat deti do skolky za 460 eur mesacne? ocividne mas velmi skresleny pohlad na zivot. a popravde, moc ani nerozumiem tomu, co pises, kedze bodky a ciarky Ti ocividne nic nehovoria, potom to nema ani hlavu ani patu, co pises.

0silvia0
14. nov 2018

@mechurik preco musis byt doma? preco mas skolku za 460 eur?