Nutridrinky bez laktózy

jugolinka
5. júl 2022

Ahojte, poznáte nejaké nutridrinky bez laktózy? Chcela by som začať piť,lebo som dosť schudla a čítala som o tých nutridrinkoch,lenže ja mlieko vôbec nemôžem ,iba tvrdé syry,občas jogurt. Nemám zatiaľ potvrdenú intoleranciu na laktózu,no mlieko mi robí veľmi zle. Ďakujem

kittykat22
5. júl 2022

@jugolinka vsetky nutridrinky su s laktozou. Nizsiu hodnotu maju klasicky, Juice Style a Multi Fibre. Ale pokial mas intoleranciu tak ti z nich bude nepochybne zle. Je to ako liat do seba tucne zahustene mlieko.
Vies z coho si schudla? Ak si lact. intol tak jedavaj maso, prilohy, zeleninu a cestoviny. Rezen a salat :D idealna kombinacia :D

jugolinka
autor
5. júl 2022

@kittykat22 och,škoda. Však môj jedálniček je o mäse,ryži,zemiakoch a cestovinách a ovocí a zelenine. Aj tak stojím na váhe a teraz počas covidu som schudla aj tie horko ťažko nabraté 3 kilá. Ja som bola vždy štíhla,ale teraz po dlhodobom dojčení a pri mojich dvoch synoch neviem naspäť nabrať

simsalabim
5. júl 2022
martinkatinka
5. júl 2022

@jugolinka ale nutridrinky nie su na to, aby si pribrala. Len ti dodaju ziviny, ktore neziskavas zo stravy.

jugolinka
autor
5. júl 2022

@simsalabim ďakujem,však vyskúšať môžem 🙂