Hovor z neznámého čísla WhatsApp

1. máj 2024

ahojte, teraz mi volalo toto cislo ktore uvadzam v prilohe.. zakazdym co som zdvihol zrusilo spojenie a cislo zavolal znovu.. neviete odkial ma na mna vobec cislo alebo o co ide? stalo sa to aj niekomu z vas?

berenika39
1. máj 2024

Nezvedej, nereaguj, neřeš.

anavixy
1. máj 2024

Aj mne volalo dnes niekolkokrat po sebe, aj v minulosti sa mi to uz stalo, nikdy by mi nenapadlo to dvihat 🤷🏻‍♀️
Pockam kym skonci alebo zrusim a cislo blokujem.

autor
1. máj 2024

@anavixy to iste?

anavixy
1. máj 2024

Ine, ale ten isty princip…

sevrin
1. máj 2024

Automaty, zablokovať.

aaadkaaa
1. máj 2024

Aj mne tak volavaju kazdy den 3x po sebe,vzdy ine cislo,ina krajina...rusim ich.

chrobak7
1. máj 2024

Pokiaľ nemáš nejakú rodinu v Mexiku (0052 je volačka Mexika), tak to ani nedvíhaj. TO bude buď automat, alebo nejaký scam. Najlepšie je dať si to číslo blokovať.

rozculena
1. máj 2024

mne chodia správy,že si môžem zarobiť horibilné sumy😂 mažem,blokujem

nikinad9
1. máj 2024

Aj mne dnes cez whatsap volalo cislo akoze z agyptu...tiez fotka nejakej zeny

autor
2. máj 2024

@chrobak7 a ked som zdvihol?

chrobak7
2. máj 2024

Pozri si účet, či to nebolo nejaké spoplatnené číslo, Ak nie, tak na ten telefonát môžeš zabudnúť.

neviditelnypes
2. máj 2024

Pridať do blokovaných čísiel, horšie je keď mi volá neznáme slovenské číslo že čo som chcel, pritom ja ich nepoznám a určite som nevolal. Pýtal som sa na to O2 a vraj sa to teraz stáva, podvodníci volajú z rôznych nafejkovaných čísiel a medzi nimi môže byť aj to moje (resp. hocikoho).

noname12345789
4. máj 2024

Dnes mi volali z Mexica. Najskor som nedvihol, no o sekundu vola zas a potom znovu…

nelka93
7. máj 2024

@chrobak7 whatsapp by nemal mať spoplatnené čísla, však preto sa pouziva