Neznáme cudzie čísla

15. sep 2022

Prosim , aj Vam volaju cudzie cisla ? Viem ze volaco sa davalo v televiznych ale neviem presne o co ide len asi daky podvodnici alebo sa mylim ? Mne dnes volali 3 rozne slovenske telefonne cisla , nikdy nedviham cisla ktore nemam ulozene pod menom a napisala som sms ale nikto sa mi doposial neozval , su to ti podvodnici ?

sasa1310
15. sep 2022

no kto iný by si na teba zo zahraničia spomenul?

jjanulienka
15. sep 2022

Áno sú nedvihaj ani nevolaj naspäť nie sú to reálne čísla

betka_molnarova
15. sep 2022

Jednoznačne nedvíhať a keď si nie ste istá dajú sa čísla preveriť cez rôzne stránky.

jjanulienka
15. sep 2022

@sasa1310 ukazuje to že sú to slovenské čísla ale nie sú reálne ale môže sa stat že trafia existujuce číslo a keď zavoláte naspäť nechápu 😅
Mne volali včera 4x

malinovka333
15. sep 2022

naco si tam posielala este aj sms🙄

martinmmartin
15. sep 2022

Automat vytaca jedno cislo za druhym a z miliona im to zdvihnu traja a z tych troch je jedna dochodkyna ktora im uveri ze bud pitrebuju peniaze pre zachranu vnuka po autonehode, alebo jej niekto ukradol obciansky a potrebuju jej udaje pre navrat, alebo ze ma preplatok elektriky a potrebuju cislo uctu meno a heslo do bankinguaby ho mohli "poslat naspat" a podobne chutovky.....

jani321
15. sep 2022

Aj mne dnes volali. Slovenské číslo, akoze. Keď som zdvihla, ozval sa akoby nahraty monológ/automat v angličtine. Vypla som 😂

m14m
15. sep 2022

@jani321 aj mne dnes to iste....a pred tyzdnom tiez....
Co dosiahnu tym ze sa to na par sekund zdvihne?

jjanulienka
15. sep 2022

@m14m nič kym ta nedonuti stačiť číslo 1 napr potom je to možný súhlas k platbe

jjanulienka
15. sep 2022

@m14m ja som už dva týždne dozadu mala neprijaty hovor z jedného čísla volala som naspäť a ten pán že on mi vôbec nevolal😅🤦‍♀️ Čiže trvá to už dlhšie ale od včera je to masívnejšie

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
15. sep 2022

na čo píšeš SMS? Ak niekto neznámy niečo od teba potrebuje, nech napíše SMS on

liz_lemon
15. sep 2022

@jjanulienka na co volas naspat?

zuzulka558
15. sep 2022

Mne dnes ukazalo ceske, len sa mi nedovola nikto okrem tych v zozname, ja mam blokovane aj cisla aj smsky neznamych cisiel

jjanulienka
15. sep 2022

@liz_lemon lebo to bolo dva týždne dozadu?? Ty keď mas bežne Zmeškaný hovor nevolas spat? Čo ja viem či mi nevolaju zo školy? Z roboty? Neviem odkiaľ?
Nemajú tam napísané sme podvodnici nevolaj naspäť 🤦‍♀️

bessie12
15. sep 2022

@jjanulienka napr. ja nevolam späť. Ked je to dôležité, tak zavola znovu alebo napíše sms. Cudzie čísla nedvíham.

liz_lemon
15. sep 2022

@jjanulienka nie, nikdy nevolam, ak cislo nepoznam, kto ma surne potrebuje, urcite zavola zase

cajomila
15. sep 2022

@jani321 Mne to isté...vraj je to polícia Slovenskej republiky ( nahraté v angličtine 😳🤔🤣).

mikadooo
15. sep 2022

Áno, volali. A presne, naraz v krátkych intervaloch. Nič, nedvíhaj, nerieš...

haanovajana
15. sep 2022

Tento týždeň 3x volali,raz som zdvihla automat po anglicky.Hneď som zložila a ešte 2x volali.

vemi23
16. sep 2022

Vzdy ked mi vola nejake cislo ktore nepoznam tak si ho skopirujem a dam do googlu su stranky kde ludia reagovali na tel cisla tam sa vacsinou docitam podvod nedvihat, alebo taka banka , taka poisťovňa a krby niečo dolezite volam naspat

babalenka
16. sep 2022

Mne včera najskôr jedno číslo slovenské zrušila som .O minútu na to znova Slovensko zrušila som Ani som nestihla položiť mobil na stôl tak číslo zo Slovinska.Zrusila som a hneď na to dobehol syn ,že mu volá slovenské číslo a tiež zrušil hneď na to ďalšie slovenské číslo zrušil a do tretice mu volali pre zmenu z dánska.Mne potom ešte večer zo dva krát Slovensko číslo volalo . Máme týždeň pred tým cca 8 krát za deň Slovensko číslo