Farbenie vlasov a henna

1. sep 2022

Tie, ktore ste si dlhorocne hennovali vlasy, aku mate skusenost s prechodom na inu farbu? Potrebovala by som zosvetlit, no na hennu vraj nic nechyti

0silvia0
1. sep 2022

Ja hennujem dlho, ale ked som pred rokmi potrebovala zmenu, na hennu mi chytila farba aj melir.

nika_val
1. sep 2022

Pozor na to lebo niektoré henny zvyknú po odfarbení chytať odlesky do zelena..

katka0305
31. júl 2023

@0silvia0 ahoj, prosím ťa poradila by si mi,keďže si farbis hennou vlasy už dlhšie?
Chcem si nafarbit vlasy hennou, prvy krát. Chcem len oživiť svoju farbu vlasov, mám trochu dedinky, ale nič tragické. Ktorú jemnú mi odporučíš? A mám vlasy pod lopatky. Koľko balení si mám kúpiť? Ďakujem

0silvia0
31. júl 2023

@katka0305 a akú máš svoju farbu pôvodnú farbu? Ja farbím značkou Khadi a malo by stačiť jedno balenie. Na stránke máš aj ukážky farbenia hennou.
https://www.khadi.sk/ukazky-farbenia--1

katka0305
31. júl 2023

@0silvia0 takú popolavu hnedú mám.

0silvia0
31. júl 2023

@katka0305 tak to záleží či chceš len osviežiť svoju farbu alebo aj trocha zafarbiť. Išla by som radšej do bledších odtieňov napríklad zlatá hnedá, alebo tmavá blond, alebo ak chceš tmavšie, tak orieškovohnedá. To si musíš ty rozhodnúť. A postupuj podľa návodu aj čo sa týka dodržania teploty.
Ja používam čistú červenú hennu, som už veľmi šedivá, s tými hnedými odtieňami nemám veľmi skúsenosti.

9kikulik9
29. nov 2023

Prosím Vás mám čerstvo nafarbene vlasy no pri vrchu mám odtiene rysavej a potrebujem sa toho zbaviť . Myslite že hnedá jemná dokáže zafarbit tie rysave odtiene ?