Chemické farbenie po henne

anakristina
27. sep 2017

Ahojte,v prvom rade sa ospravedlnujem,ze som si zalozila dve temy o vlasoch za dva dni 🙂 zaujima ma,ako sa vam podarilo prejst z henny na chemicku farbu a po akej dobe,ci farba chytila,ci bola nejaka nezelana reakcia,kedze na farbe je napisane,ze nepouzivat na hennu.ze vobec.dakujem za zdielanie skusenosti

denisa098
27. sep 2017

Asi chod ku kadernice radsej

0silvia0
27. sep 2017

@anakristina ja som mala po henne kedysi melir a chytil super, ziadne nezelane odtiene, az sa kadernicka cudovala

dskjhfdlkdjhl
27. sep 2017

Na henne je napisane, ze pri prechode z chemickeho alebo na chemicke farbenie treba dodrzat aspon 4 tyzdne odstup. Ked som si farbila hennou, tak som zvykla pockat tak 2-3 mesiace, pre istotu a bez problemov.

bosoriak
27. sep 2017

@anakristina tiez som pockala 2 mesiace a farbila som tmavsim alebo rovnakym odtienom.

anakristina
autor
28. sep 2017

Dakujem pekne za komentare 🙂

aliii3
28. sep 2017

Ak chces vlasy odfarbovat na bledsie tak by som pockala aj pol roka lebo to zvykne byt take divoke. Ale ak chces farbit na tmavsie tak nejake 2 - 3 mesiace pockaj a vykusaj na nejakom nie moc viditelnom prameni a ked bude ok tak na celu hlavu 🙂

anakristina
autor
28. sep 2017

@aliii3 no praveze toto je taka rysava farba,vraj nezosvetluje,ale videla som,ze obsahuje amoniak,peroxid,je to urcite svetlejsie ako moja terajsia farba....skusim asi pramen a ked bude ok,tak sa do toho pustim,aj ked sa dost bojim,bolo by mi luto tych dlhych vlasov

ericka_l
28. sep 2017

@anakristina Fúha no to keď obsahuje aj amonika a ešte aj peroxid tak neviem či je to najlepší nápad. Kedy si si naposledy farbila vlasy hennou?

anakristina
autor
28. sep 2017

Tento mesiac,ale chemicke farbenie si planujem az o tri mesiace

lucka_g9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beky1813
27. okt 2018

@lucka_g9 daj pokoj a nerob si reklamu. Spamujes stare diskusie