Check in na letisku vo Viedni

emmaemm
27. aug 2017

Ahojte zienky ake mate skusenosti s check in na tomto letisku? Kolki pred letom ho este stihate ? Viem ze spravidla by sa nali byt na letisku 2 hodiny pred odletom ale ci nahodou nechodievate neskor a aj tak pekne stihate 😊

abbey1
27. aug 2017

@emmaemm Predpokladám, že check in si urobíš este doma pred odletom. Záleží či ideš s batožinou, alebo len príručnou. Ale i tak by som neriskovala a išla radšej naozaj tak 1-2 hod vopred. Niekedy sme vybavení za pár minút, niekedy neskutočne rady a hlavne v lete, keď sa národy presúvajú po svete. Známa raz dobehla k lietadlu, keď už všetci usadeni, dvere zatvorené. Ale neriskovala by som to.

namornicka
27. aug 2017

Ideš iba s príručnou batožinou alebo máš aj veľký kufor? Ja zvyknem chodiť iba s príručnou a check-in si robím on line doma.

vroni
27. aug 2017

Ak nemas batozinu a checkin urobeny, staci ti lezernym tempon tristvtre hodina. S batozinou radsej tie dve, sice mozes byt hotova do 5 minut, ale radsej si dat kavu na letisku nez zmeskat let. Pokial nejdes na letisko vlakom, rataj aj casovu rezervu na pripadnu zapchu...

osky
27. aug 2017

V kazdej spolocnosti stoji v popise odporucanie 2 hodiny pred odletom.
Nechapem ludi co riskuju zmeskany let alebo potom na letisku koli takymto byva panika...
Ale vsak,pravidla su na to aby sa porusovali...ze ano ?

vroni
28. aug 2017

@osky, to nie je pravda, sorry. Dve hodiny vyzaduju chartre, linky pisu 35 minut. Takze nic sa nemusi porusovat. Hoci, 35 minut na letisku uz je brutus. Stihnut sa to da, bez deti, batoziny a bez Indov, ktori sa trepu cez Security s 816 kuframi s titulom “prirucna batozina“.... Alebo s business letenkou cez VIP zonu...

l3yla
28. aug 2017

tak ako píše @vroni 😉 pekne to zhrnula😀