Nedokončená stredná škola

1. mar 2023

Zdravím žienky, nájde sa tu niekto kto nedokončil strednú školu a potom sa tam vrátil? Do 20marca by sa mala poslať prihláška..prihlášky som našla na internete ale je to prihláška ako keď dieťa ide zo základky na strednú.. je na to nejaká iná prihláška? Potrebovala by son poradiť🙂 keďže som školu nedokončila a chcela by som už tento rok prihlášku odoslať, chcem exeterne študovať..ďakujem pekne za každú normálnu odpoveď 🙂 a pekný deň prajem

martinkatinka
1. mar 2023

Zasla by som do tej skoly a informovala sa na sekretariate, popisala by som situaciu sa spytala by som sa na moznosti

januska12323
1. mar 2023

Má vôbec tá škola ponuku štúdia externe? To nie je len tak, ja chcem tak ma zoberte.

kvetinka75
1. mar 2023

v prvom rade zavolaj do školy a zisti, či je to vôbec možné. Externé štúdia bývajú pre študentov, ktorí už majú jednu maturitu a študujú iba odborné predmety. Tebe škola môže poskytnúť individuálny študijný plán.

martul
1. mar 2023

Najprv si zisti či je to vôbec možné na ich škole študovať externe. Išla by som osobne, to je najlepšie zistiť

caroline_
1. mar 2023

Tak tam je veľa faktorov, koľko rokov ubehlo od kedy si odtiaľ odišla, a či vôbec daná škola takú možnosť ponúka, či si dorobíš len chýbajúce roky, alebo pôjdeš celé 4 roky. Ja som takto chodila externe do Bytče,no nedokončila som, a tiež je otázka či to naozaj chceš, a prečo :D

danica2711
1. mar 2023

musíš sa informovať priamo v škole, najlepšie osobne. Neviem, prečo si nedokončila strednú školu, ale tvoja snaha dokončiť ju teraz mi je sympatická, takže ti fakt držím palce