visna264
Používateľ visna264 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od visna264.
visna264
26. feb 2016

ja som sa nasla prave v behu pustim si hudbu a mam pol hodinu iba pre seba :D ale verim, ze niekazdeho to bavi. alebo skus jumping. ja som na to par raz bola a bola to celkom sranda,za hodinu spalis kopec kalorii a zabavis sa🙂

visna264
26. nov 2015

Skús kalciový sirup. My používame s vanilkovou príchuťou, ktorý je navyše aj bez konzervantov a vhodný pre deti už od narodenia. Takže pomáha aj malej chutí bo je sladký, takže s prehĺtaním nebojujeme 😎

visna264
30. okt 2015

My sme mali tiež toto mliečko + kvapky Coliprev k tomu - pomohli 🙂

visna264
29. okt 2015

Moja malá bojovala s kolikou dlho a ja spolu s ňou. Doktorka nám však povedala, aby sme nepoužívali pravidelne a dlhodobo rektálnu rúrku. Odporučila nám pri každom prebaľovaní pocvičiť s nožičkami a jemne pritláčať zohnuté nožičky k brušku. A hlavne kŕmiť na viackrát. Taktiež sme pri kolikách malej podávali aj kvapky Coliprev (podľa predpísanej dávky - nakoľko ty píšeš, že jej dávaš len malé množstvo). Kvapky sú na odstránenie nadutosti a bolesti bruška. Nám pomohli.

visna264
autor
27. okt 2015

5 ročný má zápchu - viete mi poradiť čo pomôže?

visna264
23. okt 2015

My sme veľmi spokojné s kvapkami Coliprev. Stačí pár kvapiek pred kojením alebo dať kvapky do UM.

visna264
29. sep 2015

Ahojte, moj nazor je asi taky, ze z nicim by sa to nemalo prehánať, takze pokial sa je vsetko s mierou. Minule som citala, ze glutaman je dokonca aj v ovoci a zelenine. Skuste si precitat tento zaujimavy clanok, celkom mam prekvapil. http://www.myty.sk/mytus-glutaman-sodny-je-skodlivy/

visna264
29. sep 2015

Nám kolika trvala do 6 mesiaca. Potom prestala ale počas toho sme denne masírovali bruško a do mlieka pridávali kvapky Coliprev.

visna264
28. sep 2015

Na zápchu pre deti je vhodný sirup SymbioLac. Stačí dať jednu polievkovú lyžičku na večer a zapiť vodou. Ráno je návšteva toalety istá. Máme to už s mojou malou odskúšané.

visna264
24. sep 2015

Je to individuálne pri každom dieťati - ale súhlasím s eliska2014 že koliky sú spôsobené nestrávenou laktózou. My sme Coliprev malej dávali tiež práve preto, že obsahuje enzým pre správne trávenie. Kŕče, plač aj bolesti bruška potom prestali. Takže ja tiež môžem len odporučiť.

visna264
27. aug 2015

Moju malú zapeká pernamentne keď prídeme na prázdniny k babkám. Babky varia klasickú kuchyňu domácu a moja malá je z toho paf. Objavili sme sirup SymbioLac - obahuje dosť veľa vlákniny a čo je hlavné odkedy ho malá pije chodí normálne na WC 🙂

visna264
15. aug 2015

V takomto strašnom teple mame radi lahke recepty, ktore chutia ale zasytia nase hladne brucha. Minuly tyzden som varila: Najviac sme si manzel pochvaloval cicerovy salat, neverila som, ze taky masozravec ako je on si bude na nom pochutnavat, mne najviac chutila polievka z cervenej sosovice Lagris
pondelok: losos so salatom
utorok: polievka z cervenej sosovice
streda: salat z ciceru Lagris a tofu
stvrtok: cviklove karbonatky so salatom
piatok: palacinky s cernicovou omackou

visna264
29. júl 2015

Ja som taktiež zdedila do vienka tento dar a skúsenost mi hovori, ak mas raz dedicnu predispozíciu zázraky sa neudejú. Na krčové žily používam chladivý gel Diosven, ktorý používa aj teraz v lete proti opúchaniu nôh, nakoľko sa mi cievky vplyvom tepla rozťahujú. Tak skús a uvidíš 🙂

visna264
24. jún 2015

Ked moja mala zacala po druhom mesiaci pravidelne plakavat odporucili mi masirovanie bruska a cviky pre babatka - natahovacie. Nasa pediatricka mi potom este poradila pridavat pred kazdym kojenim coliprev kvapky na bolest bruska - pomahaju aj na travenie lakozy z materskeho mlieka. Bolo to narocne obdobie ale po troch mesiacoh to prestalo.

visna264
autor
21. jún 2015

Ahojte zienky, mozete mi poradit chutne recepty na omacky? Milujeme cestoviny a to najma syrovymi a paradjkovymi omackami a mam pocit, ze uz stale varim to iste. Dakujem za kazdu radu a recept. 🙂

visna264
7. jún 2015

Urcite sa nemusis premahat a silou mocou varit nieco komplikovane a narocne len aby si urobila dobry dojem. Aj keby si urobila kvalitne cestoviny s nejakou zaujimavou omackou a k tomu urobila kuracie stehna bolo by to fajn. Skus na cestoviny paradajkovu omacku. Ja pouzivam pasirovane paradajky od podravky, klasicke paradajky, susene paradajky, olivy, jarnu cibulku, talianske korenie a na vrch syr a k tomu chrumkave stehienka. Je to mnamka, uvidis, ze sa budu oblizovat az za usami. 😉

visna264
24. máj 2015

Skuste kvapky colipre. Tie su pri bolestich bruska aj naduvani. My sme ich brali aj pri kolike a velmi nam pomohli.

visna264
24. máj 2015

Malemu skus dat kvapky coliprev su vhodne aj pri bolesti bruska a naduvani. My sme ich brali tri mesiace a velmi nam pomohli.

visna264
24. máj 2015

Skus sirup Symbiolac, ten mu "nakopne creva" a telo si zvykne chodit na zachod v urcitom case. Je to prirodne a nenavykove. Len aby si on aj telo zvyklo na urcity rezim. Potom to aj v skolke pojde dobre.

visna264
24. máj 2015

No s kortikoidmy mam skusenosti a nakolko su to horomony, ktore mozu ovplyvnuju psychiku atd. malemu dietatu by som s koritikoidmy nic nedavala. Ak mate problem s atopickym ekzemom skuste radsej krem Erevit sensitive ktory je urceny prave na extremne suchu pokozku s prejavmi atopie. Drzte sa.

visna264
17. máj 2015

Ak ide o kojeneckú koliku skus kvapky coliprev. Sú na bolest bruska, naduvanie aj koliku.

visna264
17. máj 2015

Ahoj. Som rada, že malemu je už lepšie. Ak by ste mali nafuknuté bruško aj nabudúce môžem ti odporučiť cviky z nozickami - trosku nech sa pohybe to by mu malo aj crievka rozhýbať. A tiež my sme davali na nafuknuté bruško a problémy s kakaním kvapky coliprev. Tie nám veľmi pomohli. Držte sa.

visna264
19. apr 2015

Ahoj...toto mlieko sme my nepouzivali ale ak máte koliku - skuste kvapky coliprev. My sme pouzivali tie a velmi nam pomohli 🙂

visna264
13. apr 2015

Ja som bola v Patinciach na tomto kurze s malou (vtedy polročnou) minulý rok. Bolo super. Boli sme tam celá família. Ja som sa s kurzovala vo vade a zvyšok rodiny sa zabaval v bazene, detkovci v saunach. Pokial viem, tak tam maju aj jazierku, mojmu starsiemu synovi sa krmenie rybyciek velmi pacilo.

visna264
6. apr 2015

no skús mu do mlieka pridávať coliprev kvapky..tie su aj proti zápcha. Tie by mu mohli pomoct - nám pomohli 🙂