mariska_maris
Používateľ mariska_maris je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mariska_maris.
mariska_maris
27. dec 2015

na babo to vplyv nema tak ako pisu baby jogurty s lactobacilmi a pr epripad anionove vlozky a to jest vse az keby to bolelo tak to preliecuju

mariska_maris
27. dec 2015

ako spomina zuzca30 plus anionove vlozky ako prevenciaaa k bakteriam...

mariska_maris
27. dec 2015

to matulka neviem ja som bola spokojná s vlozkami z gentle-day.sk 🙂

mariska_maris
26. dec 2015

menej sladkosti naozaj znie to ako blud ale zabera ako prevencia a doplnok anionove vlozky na stav nudze a je to v pohode 😉

mariska_maris
26. dec 2015

zmena jedalnicka - vylucenie sladkosti a pod a anionove vlozky ako prevencia

mariska_maris
26. dec 2015

ja som mala len slabsiu asi neriesili sme to s lekarom inak nez kupelmi a anionovymi vlozkami a dopadlo to na jednicku ( tabletiek som sa zriekla...)

mariska_maris
26. dec 2015

my sme dali dole 10 kil za 7 mesiacov s pomocou ketofitu a pohybu a ketonove diety fungujuuu 😎

mariska_maris
26. dec 2015

ak nepasuje dukan s tymi pravidlami skus ketonovu dietu ta je celkom v pohode a nie neni od veci...

mariska_maris
26. dec 2015

Daa sa to urťite ale jednoduché to zrovna nie je. Istotne potrebujes pevnu volu a dozor nad sebou ktory ti povie co a ako a kolko. A pohyb ale cieleny na svaly 😉 mne pomohli na ketofit mozes skusit sa poradit co a ako iste ti poradia

mariska_maris
26. dec 2015

sucasnych desat je v nasom svete 15-16 :D sla by som do niecoho nezvycajneho babskeho ale ak mas doma technicku babu ako my tak by si mohla skusit pozriet lego architektonicke budovy je to naozaj nadherna skladacka najdes ju na lepsich strankach predajni my sme ju objednavali tusim z raja hraciek...

mariska_maris
26. dec 2015

mne sa páci ten rozkosny psik sestricka od fisher price 😉

mariska_maris
26. dec 2015

Malý objaviteľ abeceda od Trefl

mariska_maris
26. dec 2015

hovoriaci psik - sestricka od fisher price 😉 alebo brio vlacik ak ma rada skladacky 🙂