manuelala
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.
manuelala
24. nov 2018

@anulienkalenka Ja mám tento Kitchen aid kulina. sk/kuchynsky-robot-artisan-185-azurova je to známa značka hlavne v zahraničí, u nás sa ešte moc nevidí, apson mam taky pocit 🙂 a je super, tiež veľmi často pečiem, hlavne pracujem s cestom, a vyhovuje mi moc.

manuelala
23. nov 2018

@magda15
@doriss_po ak sa veľmi bojíš bolesti je možné si v lekárni objednať pumpičku, ktorú ti lekár zavedie priamo k rane, ktorou ti tam ide látka proti bolesti, tym pádom žiadnu bolesť skoro necítiš. Nestane sa, že by si musela jesť tabletky od bolesti a čakť kým zaberú. Je to jedno z príjemných riešení, ak máš hrôzu z boelsti (ako ja) ;) najlepšie je, že sa to nevyplavuje od materského mlieka takže v pohode kojíš

manuelala
24. okt 2018

@3kvietok3 Vieščo kupujem väčšinou nemliečnu alebo nočnú kašu ak to chcem na noc 🙂 sunar.sk/kasicky

manuelala
21. okt 2018

@3kvietok3 Ja ako kedy, záleží koľko mám času, ale nerobí mi problém spraviť aj kupovanú- vždy mám v zásobe 🙂

manuelala
21. okt 2018

@magda15 Mne robili císara nedávno, bola som v bratislave a prebehlo to celkom v pohode. K hojeniu rany som si mohla objednať pumpičku, čo vyplavuje do rany nejaké lieky proti bolesti, ale bolo mi vysvetlené,že sa potom nevyplavujú do materského mlieka, čo je samozrejme pre mňa teraz najdoležitejšie. Fungovalo to super, relatívne dobre som sa mohla starať o seba aj o malé, iné baby sa pomaly ani nepostavili niekedy z postele.

manuelala
25. máj 2018

@zabka788 Skús sa pozrieť na Jura kávovary, sú veľmi kvalitné, sama mám už roky jeden doma, a veľký máme ja v práci.

manuelala
7. jan 2016

Ja moc nerozumiem preco sa kazdy hrnie stale len za kapsulovymi, ja mam pakovy od klarstein a som spokojna, robi vaazne dobru kavu a ked si chcem urobit nejake latte alebo nieco ine tak si proste len najdem recept a urobim si ho zo zomletej kavy a nemusim stale este minat na kapsuly peniaze 🙂 A zas tak vela casu to ani nezaberie 🙂

V diskusii: Aký kávovar?
manuelala
autor
30. dec 2015

Presne tu mam na muske :D Tak zatial to je 3:1, tak to asi vezmem, ale aj ten nápad s bosorečkou sa mi velice pozdava nakoniec este expandujem dost ten darcek len este asi pri ten bunke pozmenim popis na nieco ako, ze JOJO efekt sa jej vratil len v plysovej podobe :D
Veeelmi dakujem baby, ze ste sa ozvali este budem veeelmi rada ak niekto prida svoj nazor 🙂 🙂

manuelala
30. dec 2015

Za mňa je top ten truelifecare, mame ho už dlho, nemam s nim žiadne problemy

manuelala
autor
29. dec 2015

Ide o to, ze ona bola taka zlata a kupila mi teraz na vianoce mixer ktory som dost potrebovala, tak jej to chcem spojit ako vianocny aj narodeninovy darcek a nech to uz ma grady :D Nieco steklive uz mam, zdrave tiez, uz len nieco take vtipne prave pre nu hladam lebo je to celkovo taka vesela bytost 🙂 🙂
Pacia sa mi vase nazory holky a to s tou postavou tiez mi prislo na um hlavne ma nato upozornila mamina ze to nemusi byt prave najvhodnejsie tak som sa prisla tu poradit len ono je to vazne krasnucke :D Zeby som jej kupila strigu nech jej pricaruje nejakeho chlapiska este? :D

manuelala
autor
28. dec 2015

Ahojte baby, mam trosku dilemu s tym co vybrat pre kamosku na narodeniny. Nedavno sa jej podarilo krasne schudnut a je nato velmi hrda tak som jej zatial kupila sadu zdravych vyrobkov a nejake nove "sexi" oblecenie :D Ale rozmyslam este nad niecim cim som si nie uplne ista, natrafila som na plysovu tukovu bunku a je takej veselej povahy a kebyze jej k tomu napisem nieco ako: Pozri ake to je mile a ty si sa toho zbavila? :P :D ci by to bolo velmi nevhodne? Ako by ste reagovali vy? Hladam uz len nejaku taku vazne vtipnu blbostku popripade nevedeli by ste mi poradit nieco take? Veeelmi by som bola vdacna 🙂

manuelala
15. dec 2015

@margaretka818 viesco v skolke pohode, zatial sme zatial nezlomili okuliarky, ani nikde nezabudli (klop klop na drevo), ale samozrejme pocitam s tym ze sa to stat moze, deticky za to nemozu. Cez internet som nekupovala, to som si naozaj netrufla odhadnut ani ci by sedeli, a predsalen je lepsie ked ti poradia v predajni, zvlast co sa tyka deti a urciteho pohodlia. Pozri si na queensoptik.sk tam maju vypisane pobocky, my sme boli v ruzinove 😎

manuelala
10. dec 2015

moje deti radi modeluju, ale modelina je vsade a nejako sa zahadne straca :P preto im chcem okrem ineho kupit na vianoce playfoam - myslim, ze budu mat radost

manuelala
10. dec 2015

ja som mojej kupila žabičku od could b strasne sa jej paci ako svieti a hra, tesi sa ked ideme spat a ja ju zapnem ;) a cez den ju hladka 🙂
skus, mozno sa bude aj brahovej pacit

manuelala
9. dec 2015

my mame tiez okuliarku uz uplne odmalcika a je to boj :/ ale tak musi sa to pretrpet ze, pre deticky vsetko... len keby neboli take tvrdohlave 😉

manuelala
27. nov 2015

posledný rok používam pevonia botanica kozmetiku, prvýkrát mi ju doniesla sestra a potom som si objednala sama a mám od nich teraz očný krém, krycí krém ale už dochádzajú takže sa po novom roku chystám objednávať znova, super je že tam majú výber no, na druhej strane cena vyššia, ale vydržalo mi to dlho a som spokojná, s veľka krémamy alebo sérami som mala problém že štípali alebo mi zle reagovala pokožka pri nich sa mi to nestalo

manuelala
27. nov 2015

@alenka_miluc ak najdeš najkú bez alkoholu, tak si nemyslím že by to klludne mohlo ísť aj deťom

manuelala
26. nov 2015

ja si nemyslím, že nepomáhajú samozrejme o pleť sa treba starať a nie že si niekto v 50tke spomenie že aha mám vrásky, vtedy je už dosť neskoro, ale ak sa človek dlhodobo stará, tak si myslím, že nejaký kvalitný krém alebo sérum je dobrá voľba, ja hovorím za seba 🙂 mne to vyhovuje viac, ale samozrejme si vyberám nedám si na tvár len tak hoččo

manuelala
24. nov 2015

Ja osobne som skôr za krémy a séra ako nejaký botulotoxín a podobne ble bleh do toho by som fakt nešla, pichať si ihly do seba, radšej investovať viac do kozmetiky

manuelala
19. nov 2015

@rybicka6 vďaka za info pozriem sa na to. s tou kvalitou je to pravda, ale to je tak všade. ale aspoň viem že sa mam na to zamerať.

V diskusii: Darčeky pre deti
manuelala
18. nov 2015

@sardinka335 tak to ste mali dobre 🙂 veru tak aspoň si spravíš nejaký ten prehľad čo sa predáva, zas ak mi niekto povie, že s tým vôbec vôbec nemal dobrú skúsenosť tak asi kašlem nato ale ak povie, že to bolo v pohode tak sa za tým aspoň pozriem 🙂

manuelala
17. nov 2015

@rybicka6 tiež uvažujem nad playfoam. nemrví sa to? je to lepšie ako obyčajná plastelína?

V diskusii: Darčeky pre deti
manuelala
16. nov 2015

Ja som ešte asi ani nepočula o maminke ktorá by na prvý krát našla UM ktoré by sadlo, ale to je tak isto ako u dospelého človeka... sto ľudí sto chutí a to platí aj pri bábätkách, aj keď som čítala že ktoré je naj každá povie že iné

manuelala
12. nov 2015

ja si myslím, že žiadnu ženu mamičku alebo manželku a dokonca dcéru či priateľku neurazí dobrá kozmetika - krém, šmynky, parfém vždy poteší 🙂 a hlavne ak sa podarí výber

manuelala
12. nov 2015

S tými mliečkami je to skutočne také náročne, my sme hľadali kým sme našli niečo čo by stálo zato, treba skúšať, ja som to robila tak, že som mala našťastie kamošky ktoré mali tiež bábatká v rovnakom veku, tak každá kúpila jedno a skúšalo sa, až si nakoniec našla každá to ktorej malej/malému padlo dobre, inak to asi ani nejde