fialka369
Používateľ fialka369 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fialka369.
fialka369
10. feb 2016

Ahojte, moj syncek chodi do skolky Detské kráľovstvo, musili sme dlho vyberat kedze ma alergiu na niektore druhy jedal, ale vybrali sme a myslim, ze uplne skvele, vo vsetkom nam vysli v ustrety. Sme spokojni a maly (no teda teraz uz je vacsi) sa do skolky stale tesi.

fialka369
21. jan 2016

http://www.pevoniaeshop.cz/shop-item/detail/balancing-combination-cream Mám tento krém, je pre zmiešanú pleť, no majú tam aj pre citlivú 🙂

fialka369
10. jan 2016

ja mám tiež dobrú skúsenosť s prírodnou kozmetikou, tiež som v tehotenstve nezniesla žiadny krém na tvár, zo všetkého sa mi urobili fľaky a také zvláštne suché miesta....no nakoniec som ten svoj predsa len našla v prírodnej kozmetike, len naozaj treba s tým opatrne teraz 🙂

fialka369
25. dec 2015

Tak ahoj žienky, ako sa deťom pačili darceky? Aby sme mali inspiracie aj na dalsi rok.. boli deticky spokojne? Lebo my sme doma mali na jednej strane radost a na druhej plac

fialka369
18. dec 2015

tu mame doma aj my, uz dlho, mala sice uz vyrastla lebo ju uz mame asi rok, ale stale chce nech jej ju zapnem, je to dobra hracka

fialka369
18. dec 2015

ja by som tak isto volila nejake tvorive hry alebo hracky, pri ktorych sa aj nieco naucia, mozno tiez aj nejake tie spolocenske hry, uz podla toho co maju radsej

fialka369
19. nov 2015

@inspiration2 Tak to je genialny argument :D ak by si citala pozorne tak by si zistila ze som proti mlieku, a ze som ho pila- v minulom case 🙂
@twiggi_veggie ano mas pravdu, samozrejme ze som premyslala nad rastlinnymi mliekami ale popravde neviem si zatial predstavit ci by babo nebolelo brusko napr. z maku, kokosu a pod. Sama rastlinne mlieka pijem, vyrabam si doma kokosove, neublizujem zvieratkam, maso nejem, syry tiez nie a pod., ale to nic nemeni na tom ze som pridala do kase lyzicu-dve mlieka a svet sa nezrutil....lepsie ako keby sa mi malo doma dieta vysypat a zadusit na anafilakticky sok nebodaj z nejakych "semienok".

fialka369
16. nov 2015

Ja osm tiez bola proti mlieku, ale kasicky jednoducho chutia lepsie s mlieckom, aspon ja mam taku skusenost..mala mi nechcela zjest ziadnu obilnu kasu zaroenu s vodou, pridavam do nej trosku mlieka- lyzicu dve a hned lepsie chuti.... tiez som pila mlieko a zijem.. 😕

fialka369
28. okt 2015

@trendy_girl určite to nebude až taký veľký problém nájsť 🙂 my tiež máme "klasickú" šírku komody a nemali sme s tým problémy. Však môžeš pozrieť stránku odkiaľ som si objednávala ja (designoutlet) tam nájdeš veľa druhov komôd možno ti niečo padne do oka

fialka369
26. okt 2015

@trendy_girl ahoj, ja súhlasím s tým, že je to zbytočnosť (ako som sa už vyššie vyjadrila). Ak už chceš niečo kvôli úložnému priestoru tak si určite kúp normálnu komodu a keď tak, dáš na to prebaľovaciu podložku. Okrem finančného rozdielu máš pri prebaľovacích komodách menší výber čo sa týka dizajnu, väčšinou sú s detským motívom a to je dosť nepraktické ak by si ju chcela neskôr dať niekam do obývačky a tak. Inak nie všetky komody sú úzke, my sme kúpili trošku širšiu aby sa nám tam prebaľovacia podložka vpratala. To je môj názor, ale čo si vyberieš, to už záleží len na tebe 🙂

fialka369
21. okt 2015

@fairinaa2 my sme tiež komodu objednávali odtiaľ 🙂 majú krásny výber a naozaj rýchly dovoz...ale aj my sme dlho rozmýšľali nad tým či kúpiť len obyčajnú komodu alebo nie, lebo teraz ideme mať naše prvé mimino a najradšej by som mala všetko "originál detské" 😀 ale keď sa nad tým človek naozaj zamyslí, tak je praktickejšie objednať si obyčajnú komodu a na ňu položiť podložku, pretože keď mimino vyrastie jednoducho ju dáš preč a komodu môžeš využívať naďalej 🙂

fialka369
16. okt 2015

@lovender to je milé 🙂 niečo z toho by som mohla vybrať sestre 😀 Ja rozmýšľam nad tým, že kúpim niečo na parádenie pre moju slečnu a nejaké oblečko

V diskusii: Darčeky pre deti