Z kojenia na umelé mlieko

lelinka611
8. feb 2021

Vyskytla sa situácia, pri ktorej sa musím opýtať úplne inak ako naposledy. Prosím o radu len zienky v rovnakej situácii.
8 mesačné bábätko , kojené, odmieta fľašu. Neriešila by som ALE musím čím skôr prejsť z kojenia na UM (vážne dôvody).
Ako ste čo najjednoduchšie postupovali? Moje dieťa je malým závislák , hlavne v noci. Plus ako bonus, žiadnu fľašu nechce 😀 vodičku ma lyžičkou a to by s mliekom nešlo

pininka1
8. feb 2021

Chapem ta, ja som tiez tak musela kedze ma cakala operacia a bola som rada ze som ju zacala odstavovat skor, pretoze to bolo na dlho. Vyskusali sme rozne flasky kym konecne jednu chytila, ozaj mini cumel velmk podobny mojej bradavke od tommy tipi,neviem ako sa to uz pise, tu jedinu chcela. S mliekom problem nebol, od zaciatku pila babylove a v pohode. Trvalo nam to ale skoro tri tyzdne kym si zvykla.

lelinka611
autor
8. feb 2021

@pininka1 ďakujem 🥰 ako vyzerali vaše noci?

pininka1
8. feb 2021

@lelinka611 no praveze v noci sa tusim budila uz iba raz a kedze bola este taka neprebudena skor zobrala tu flasu ako cez den.

andreatytler
8. feb 2021

@lelinka611 Nech mu na zaciatok dava flasu niekto iny ako ty ak mas taku moznost.