Umelé mlieko - vrátenie do lekárne

27. nov 2021

Ahojte mamičky,
synovi sme kúpili špeciálne UM z lekárne ale zostali nám nejaké krabice. Máte niekto skúsenosti s tým, že ste vracali naspäť do lekárne? Samozrejme nie vrátiť a dostať späť peniaze ale myslím tak ako sa vracajú napr. lieky po záruke? Toto ešte v záruke je akurát ho už nepotrebujeme a viem, že sa UM predávať nemôže. Ďakujem za odpoveď.

tosomja
27. nov 2021

Ale moze, napríklad moja pije Beba Supreme pro, ale poisťovňa prepláca len do polroka, určite by som kúpila od mamičky, ktorá má zvyšné ako dať za jedno balenie 26€, keď som platila necelé 5€ 🙈 lieky by som nekúpila, ale neotvorene mlieko áno
.

valentina12345
27. nov 2021

do lekarne som vracala len lieky, ale nechces skusit dat inzerat darujem za odvoz? ked je este v zaruke, urcite niekto vyuzije

autor
27. nov 2021

@valentina12345 najprv som skúšala dať inzerát ale zmazali mi ho, vraj to porušuje pravidlá, čo som samozrejme nevedela. Preto mi ešte napadla táto možnosť vrátenia 😅

luciannka83
27. nov 2021

Misis zadat onzerat do konkrrtnej skupiny, ak zadavas ma fb. Na marketplace ti ho neschvalia.

ella2015
27. nov 2021

Mlieko do lekárne Ti vezmu ale vyhodia ho, ja som tak šla vrátiť drahé lieky- vybraté asi 8dní pred vrátením a pani mi povedala že sa to vyhadzuje. Tak som sa otočila a darovala ich domovu dôchodcov

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikaka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diefca
27. nov 2021

@tosomja supreme pro je na predpis? Naša ho tiež pije, ale kupujeme v DMke za 25 € 🙈 musí mať na to nejaký špeciálny dôvod? My sme jej ho kúpili na vyskúšanie keď sme hľadali mlieko a keďže jej viacmenej sadlo, tak sme ho aj nechali.

gabika128
27. nov 2021

@diefca predpisuje pediater keď má niektorý z rodičov alergie.

tosomja
27. nov 2021

@diefca nám ho predpísali lebo mala hnackovala po každom mlieku, nedostali sme neocate, tak sme skúsili toto. Ale len do polroka prepláca poisťovňa.

evaachesa
27. nov 2021

Ja som dala zvyšné mlieko pediatričke nech ho posunie nejakej mamičke. Skús takto prípadne.

janakuul
27. nov 2021

do lekarne ho vratit mozete,ale odlozia ho do skladu,kde sa skladuju vratene lieky, po ktore chodi specialna firma na ich likvidaciu. Predat ho urcite nemozu uz nikomu - pracovala som v lekarni. Skor ho niekomu podarujte, alebo normalane pouzite napr. ako susene mlieko na nieco.

lorin29
27. nov 2021

A darovať napr do detského domova alebo nemocnice? 😊