Umelé mlieko do termosky

2. okt 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či môžem dať do termosky zarobené umelé mlieko. Všade čítam len že do termosky horúcu vodu a zarobiť si potom do fľašky, ale zaujíma ma už takto hotové len preliať do fľaštičky. Ďakujem

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlucia
2. okt 2021

nie. v termoske to velmi rychlo zacne smrdiet

nikpa
2. okt 2021

Keď chces bábätku privodiť žalúdočné ťažkosti tak skús.... To je taky problém zamiešať vodu s práškom?

haley7897
2. okt 2021

Vodu do thermosky, nadavkovane mlieko do nádoby a zarobiť, zmiešať vo fľaši.

autor
2. okt 2021

Nie, nieje to problém. Len sa vás tu na to pýtam. Keďže ako píšem nikde sa o tom neviem dočítať 😉

haley7897
2. okt 2021

Zmiešané umele mlieko je vcelku humac už po krátkej dobe. Ja som nosila horúcu vodu v termoske, studenú zvlášť v inej fľaši a 2x nadavkovane mlieko v nádobách. Studenú a horúcu aby som mohla namiešať akurátnu teplotu a nemusela čakať kým vychladne, pripadne aby už voda v termoske nebola príliš chladná aj by náhodou dcéra dlhšie spala alebo pod. A dve dávky mlieka pre prípad, že by mlieko odmietla, aby som jej mohla spraviť neskôr. A teda samozrejme aj dve fľaše 🤪

monicka976
2. okt 2021

@haley7897 ja som to robila uplne presne tak isto, jedna taska vzdy len flasky, davkovace a termoska 😁😁😁

haley7897
2. okt 2021

@monicka976 tak tak, výbava ako na týždeň 🙈😆

lienka9
2. okt 2021

Ja som parkrat takto pripravila,ale vedela som ze max do hodky-dvoch spotrebujem..nic mu nebolo,ani babu..nemala som pocit zeby smrdelo.ale vacsinou som mala len vodu,plus prasok nadavkovany v zasobniku a zmiesavala separe.

ckatka
2. okt 2021

Presne ako ti vravia. Do termosky len vodu. Mlieko môžeš mať nasypane vo fľaške a potom len zalejes a zahrkas. Zarobene už po hodine -dvoch smrdi, nepila by som to. A tu termosku už v živote poriadne nevycistis 😂🤦‍♀️

andreatytler
3. okt 2021

Umele mliecko na izbovej teplote (alebo v termoske) ma byt maximalne 2 hodiny. Mliecko, ktore ja pouzovam, sa v chladnicke moze skladovat zarobene 24 hodin. Ale v teple len velmi kratko.