Kendamil Bio Nature

silvias123
30. apr 2024

Ahojte máte niekto skúsenosť s mliekom kendamil bio nature ? Ja som sa pre neho rozhodla na základe dobrých recenzii a s hipp sme prešli na kendamil bio nature 1 ale teda oproti hippu mi smrdí a chuti ako umelina dokonca sa strašne zle rozpúšťa a v mliecku sú samé malé biele bodky myslite že môžem mat vadny kus ?

evka_21
30. apr 2024

@silvias123 synovi sme po mesiaci zaviedli Kendamil Bio nakoľko predtým mal Bebu HA a nafukovalo mu bruško... My sme boli spokojní s mliekom a aj syn vyzeral byť (pil ho do 2 r - potom sme už prešli na obyčajné čerstvé mlieko 3.6%).. stalo sa aj nám že jedna šarža bola taka, že sa horšie rozpúšťala ale inak sa vždy normálne rozpustilo - či pri miešaní lyžičkou alebo len pretrepaní. 🙂

gejb
30. apr 2024

@silvias123 používame síce Nutrilon ale tiež to nechutne smrdí. A sypem do vody za stáleho miešania ináč mame hrudky...asi je to tak pri väčšine mliek

bibssli
30. apr 2024

@silvias123 ak bábätku sedelo mliečko hipp a nerobilo problemy nechápem prečo ste menili
Každé mlieko ma aj dobre aj zle recenzie určite by som nemenila len kvôli skúsenosti iných

silvias123
autor
30. apr 2024

@bibssli nie mliecko nesedelo preto sme menili dlhodobo malo babo hnačky bolesti bruska a vlastne bez espumisanu by asi ani nespinkala takze sme museli každé papanie dávať espumisan. A teda snažila som sa nájsť čo najlepšie chápem že záleží čo babatku sadne
Dokonca hipp sedel malej dlho ale po nejakom čase ako sa jej zmenilo trávenie tak asi aj mlieko jej už nesedelo

silvias123
autor
30. apr 2024

@silvias123
@silvias123
@evka_21 Nám to robí toto a naozaj vibec nevonia pekne ale strašne umelo a chuťovo tiež vám takto neostávalo nič ? Skúšala som aj horúcu vodu Le vôbec ho nerozousti

bibssli
1. máj 2024

@silvias123 tak to je už iné samozrejme dúfam že nájdete vyhovujúce mliečko

evka_21
1. máj 2024

@silvias123 ja osobne som to neochutnala takze neviem ako chutí ale voňalo pekne sladko.. ale manžel si chválil, že je to super mliečko a aj on by si dal 😂 takto sme to až nemali... Tak choďte kupiť nove mlieko alebo ak mate viac doma otvorte nové a porovnajte (určite nemusíte hneď meniť značku).. možno je ozaj zlá šarža alebo skuste isť reklamovať do obchodu odkiaľ ste to kupili🫣

silvias123
autor
3. máj 2024

@evka_21 skúsila som nemeniť značku poslala som muža kúpiť do dm druhé na nešťastie trafil rovnaký dátum výroby a robí nám presne to iste 😵‍💫

evka_21
3. máj 2024

@silvias123 aa teplotu vody máte dobrú?? Zo začiatku sme mávali fľaše v ohrievačke na 40° (nejaké straty kym sme to zamiešali) ale takto "zgrcnute" to nikdy nebolo.. neskôr som len dala fľašku s vodou do mikrovlnky na 45s a nasypala mlieko a pretrepala.
Skúsila by som poriešiť reklamáciu a ešte niekde inde pozrieť mlieko idealne ak by ste našli s inu šaržu 🤷🏼‍♀️