Kendamil Organic 1

30. júl 2023

Ahojte chcem sa spýtať, mam 2 týždňové bábätko, mam malo mliečka tak musím dokrmovat, v nemocnici nám dali hipp mlieko, tak sme ho kúpili aj na doma ale malý raz kaka raz nie, tak sme si kúpili kendamil na vyskúšanie, treba tam dávať do mlieka ešte nejaké probiotika? Mate s tým mliekom skúsenosť? Ďakujem

lorin29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavixy
30. júl 2023

Probiotika pre dieta na UM za mna urcite ano, nejake kvalitne s dobrymi kmenmi. Pokial je len dokrmovane um a nie su traviace tazkosti, tak netreba.
Ale co znamena ze raz kaka a raz nie? Znamena to ze ma problem sa vykakat alebo ze nekaka kazdy den ale inak sa vykaka bez problemov? Nemente zbytocne mlieko 2tyzdnovemu dietatu.

autor
30. júl 2023

@anavixy no vykakal sa pred vcerom a včera a dnes nič a príde mi ze tlaci ale nevie sa vykakat, čítala som na hipp ze môže zapekat, tak sa m chcela vyskúšať iné mlieko ci mu to nepomôže, kúpila som aj biogaja kvapky dnes tak uvidím ze co bude

anavixy
30. júl 2023

Zapekat moze kazde mlieko, uplne kazde. Podla mna je to prilis skoro na zmenu (ma sa pockat aspon 3-4 tyzdne aby sa dalo povedat ci mlieko sadlo alebo nesadlo, pokial teda nie je uplne zrejme ze dieta trpi bolestami), ked nebude kakat s Kendamilom, tak pride dalsia zmena? Skusat mlieka dietatu neprospeje.
Prva vec je ze dieta nemusi kakat denne a nemusi to z neho ani vystrelit, pokial je dieta spokojne, kludne, treba dat traviacemu traktu cas si hlavne zvyknut na mlieko. Druha vec je ze by som sa skor sustredila na to aby sa dietatko dokrmovat ani nemuselo.
A probiotika davajte priamo do ust alebo na lyzicku, nie do mlieka (aspon tak ste pisali, ze do mlieka, tak pre istotu( 🙂🍀