Kde kúpim župan do pôrodnice v Bratislave?

thinna33
27. aug 2015

Ahojte, neviem zohnať nikde župan v obchodoch, nevideli ste kde maju v Bratislave župany?? Ani v CA ani HM, ani v tenezis, všade kam som vošla, nemáme...Neviem kam ísť, jediný som našla v SKINNY za 80 euro. Ďakujem pekne.. To sa fakt daju objednať len z netu? Potrebujem to oskúšať šak na taký bachor ani neviem aké číslo zvoliť ☹

mammaroma
27. aug 2015

Ja som pred dvoma rokmi prekvapivo zohnala optimálny župan v Gate... Neviem, či aktuálne majú, vtedy mali super výber. Aj v Tescu zvyknú mať župany, skús tam prípadne...

moni244
27. aug 2015

@thinna33 mozno ti to bude proti srsti, ale cinan, ja mam odtial

stankabk
27. aug 2015

Nemaju to v obchodoch so spodnym pradlom? Videla som tam aj pyzama a zupany. V ochodnom centre. Teda aspon u nas 🙂

adkat13
27. aug 2015

v TESCU mávajú...

zuzanaete
27. aug 2015

Vyskusaj aj sportove obchody. Hlavne tam, kde maju plavky, zvyknu mat aj zupany.

jana_eyre
27. aug 2015

ja som mala zupan z GATE a pri druhom porode som si ho tam aj zabudla - tak mozno z neho urobili erarny, kedze sme nemali cas sa pre neho vratit 😉 taky zeleny so sedymi pasmi, v ruzinove..

ale aby som aj poradila - nahodou v slovenke take nemaju?
http://www.slovenkabb.sk/

0silvia0
27. aug 2015

@thinna33 v Lidli mávajú stále župany, aj dnes som ich tam videla, stoja okolo 12 euro a sú také chlpatejšie, ale skúšať to tam... hm... ale ženy tam na seba navliekajú handry v pohode 🙂

zuzanaete
27. aug 2015

@0silvia0 teraz trosku mimo otazky, ale ja som uz aj videla pana, ktory vyzliekol svoje kratase priamo pri kosoch v lidl a vyskusal si tam gate, co predavali. 🙂

0silvia0
27. aug 2015

@zuzanaete no aký odvážny ujo 😀 😀 😀

slivuska
28. aug 2015

ja som kupovala v lidli tento tyzden...

jani_uk
28. aug 2015

@thinna33 Skus v Kika. Maju tam dobry vyber.

azmuk
28. aug 2015

urcite najdes v Markse, teraz maju 50% zlavy...a este mali pekne aj v Yamamay v Auparku, tiez v zlavach...ale neviem ci su este zlavy 😉

zuzka1008
28. aug 2015

v tesco majú určite cena 15-20eúr ,kupovala som minulý tyzden

hennyinnsbruck
28. aug 2015

Ja som si kupovala u cinanov.k nim idem len ked som na svk ten zupan mam 2 roky je ako novy taky fajn hunaty 😀

jasminet
28. aug 2015

cinan, ikea, kik? v najhorsom pripade su nemocnice dostatocne zasobene a daju ti nemocnicny.... 😉 ja akurat rozmyslam, ze ani nebudem balit svoj, ale rovno tam poziadam o ich..... pripadne svoj potom poslem domov ked dostanem nemocnicny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre