Pizza klasik v 13. týždni tehotenstva

3. feb 2024

Ahojte dievčatá som 13+0 týždeň tehotenstva dnes a mam chuť na pizzu. Lenže viem že dávajú všelijaké korenia do toho základu ako aj oregano a viem že oregano sa v tehotenstve nesmie. Tak to si asi nemôžem dať radšej či ?

klarissa25
3. feb 2024

Ale ved toho oregana tam nemáš kilo....všetko s mierou

rebeka1211
3. feb 2024

Ja som jedla obe tehotenstva normakne pizzu v druhom už aj pizzu s nivou

natall113
3. feb 2024

Kľudne, jediné som si nedavala hríby

viestta
3. feb 2024

Upec si doma, das si tam len to co uznas za vhodne

diewcatqoo
3. feb 2024

Som prave v 5. mesiaci a pizzu som jedla pocas tohto tehotenstva uz min. 10x. Ale teda ja si ju peciem sama. A davam tam normalne pizza korenie, v ktorom je aj oregano, aj bazalka.. na pizzu dam to, na co mam chut. Navalim tam aj nivu, aj hermelin, aj mozzarelu, aj parmezan, aj kukuricu, maso, sampinony, olivy.. cokolvek. Ved toho nezjes vagon.

guliver19
3. feb 2024

Pizza klasik rozhodne nie, pizza romance a pizza standard mozes!!!

ivik4
3. feb 2024

A co sa ako stane ? Nic
Normalne si ju daj

tamitamitami
3. feb 2024

Kľudne si daj, ja som ju jedla v tehotenstve raz týždenne (piatky sme si chodili sadnúť)...nič sa mi nestalo 😅 len som teda pribrala veľmi veľmi veľa kíl 😂 našťastie som ich potom schudla! 😂

januska12323
3. feb 2024

A čo by sa ako malo stať? Toho korenia tam nedajú za kilo.

thereisabear
3. feb 2024

Môžeš všetko okrem surového mäsa, surových vajec, nepasterizovaných mliečnych výrobkov a alkoholu.

biglovemom
3. feb 2024

To ked doma varis tak bez korenin lebo si tehotna?😳
Zena zdravy rozum 🙏🏻🙏🏻
Sak tam neni kilo toho!

dzejsik
3. feb 2024

som treti raz tehu a ani raz mi nenapadlo nedat si na pizzu oregano i ked si casto pecieme domacu 😁 normalne si ju uzi

gejb
3. feb 2024

@guliver19 aj hawai je safe 😁

guliver19
3. feb 2024

@gejb presne tuto podstatnu som este vynechala😀

jaskolka
3. feb 2024

Jedlá som normálne pizzu v tehotenstve, v živote mi nenapadlo, že oregano sa nesmie,mala som tam aj syry, nivu, ci plesnivec, aj šampiňóny. Však nezjes celý sáčok oregana, koľko myslíš, ze toho je tam na tej pizzi?

betulinka1
3. feb 2024

Poradim ti, daj si vsetko na co mas chut. Negoogli co mozes a co nemozes, nebudes mat aspon stres, co škodí dieťatku viac ako pizza.

vafinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bmolko
3. feb 2024

Kde vy novodobé matky na takéto blbiny chodíte a ešte to beriete strašne vážne. To akože Talianky, Grékyne, Španielky 9 mesiacov nič nejedia, oni majú v každom jedle na kilá korenín!!! Ja a mnoho kamošiek sa sem na MK chodíme zabávať, ale tolko tuposti, čo ženské riešia, to je strašné.

stanulienkat
3. feb 2024

@bmolko Ešteže naši predkovia neboli takito blbi, lebo by sme vyhynuli ako dinosaury.

ajajaj00
3. feb 2024

tehotenstvo neni choroba takze ziadny stres a jedz to naco mas chut

tetapetra
3. feb 2024

🤦🏻‍♀️

juliacenc
3. feb 2024

Mozes si tu pizzu kludne dat. Pochutnaj si potes sa. Nemusis sa nicoho bat, to oregano babatko nijako neublizi

mikadooo
3. feb 2024

Úplne v pohode. Aj s oreganom. Dobrú chuť 🙂.

juliacenc
3. feb 2024

@bmolko tupa si ty a tvoje tupe kamoski ak sa vysmievas s niekoho kto sa zaujima o svoje dieta a nechce mu ublizit. Zeny u nas nie su v tychto veciach vobec vzdelavane a poucene, roky rokuce tu panuju primitivne nazory na jedlo a tehotenstvo jedlo a dojcenie. Ak si ty a tvoje tupe kamosky taka premudrela tak radsej sir osvetu aby sa tieto nazory vytratili namiesto vysmievania sa ty tupana

mima1608
3. feb 2024

A to akože prečo sa nesmie oregano? Ja som počas tehu jedla pizzu skoro každý týždeň. A doma som si pravidelne robila lasagne (s oreganom) aj bolognese špagety (tiež s oreganom) a aj ja a aj dcérka sme tu a zdravé.

saxana000
3. feb 2024

Pizza bryndzobe halusky a bravcova pecienka smazena toto tocim cele tehotenstvo..a tu sme obidve

nivea777
3. feb 2024

@saxana000 pecienky by som zrovna neodporucala

majlo1234
3. feb 2024

Mozes vsetko, s mierou. Okrem alkoholu, cigariet a drog. Treba dbat na dobre umyvanie zeleniny a ovocie, na vhodnu tepelnu upravu, a hygienu pripravy, ale to aj mimo tehotenstva. Nemas sa coho bat.

123el123
3. feb 2024

🙈

saxana000
3. feb 2024

@nivea777 jem normalne vsetko doradu a ako tehotnej.mi strasne chuti tato zelezna chut...co sa zabijem? Zas nezjem.ich kilo na posedenie a nejem ich ani kazdy druhy den..