Prvé topánočky

19. apr 2024

Prosim v kosiciach kde je dobry obchod pre deticky s obuvou a hlavne prve topanocky? Kde nam dobre poradia

minesasubu
20. apr 2024

Mama obuj ma , Topanky Havo,

vkatush
20. apr 2024

Havo (pri Družbe v tom "centre" ako je fresh).

autor
24. apr 2024

@vkatush je tam obuv pre deticky ? Kde presne prosim aspon ulicu a cislo ak mozete Dakujem

autor
24. apr 2024

@minesasubu topanky havo prosim na akej ulici

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. apr 2024

@vkatush boli ste tam teraz niekedy ci to funguje alebo ci niesu prestahovaní

beata_k
24. apr 2024

Do Havka ani nechod. Budes ju straaaasne obtazovat. Bola som 3x a vzdy som ju obtazovala. To uz nie je nahoda.

beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vkatush
24. apr 2024

Asi pred mesiacom sme boli. Malý sa hral s hračkami, čo tam majú, kým som sa s ňou rozprávala, ukazovala mi niektoré typy topánok, ktoré budú najlepšie na jeho nohu, keďže ju má širšiu. Potom som si vybrala 3 značky, odmerala malému nohu, vyskúšal nejaké a 2 sme kúpili.
Ja som mala dobrú skúsenosť, aj kamošky a pôjdem tam aj pred letom kúpiť ďalšie.

A je to za tou tržnicou pri kine Družba. Je tam také "centrum", tuším to je Luník II, je tam Fresh po ľavej strane a na pravej na konci je Havo (za rovno s tým stromom pri fontáne alebo čo to je). Dá sa to v pohode nájsť.

Ale majú tento týždeň kvôli PN inak otváracie hodiny, treba si to pozrieť na ich stránke.

autor
24. apr 2024

@vkatush Ďakujem pekne tiez mi tam odporucali ist aj tu mamicky mi pisali ze ten Havo topanky ka len ci to funguje tam a otvaracie uz som pozerala ano koli pn maju zmene otvaracie hodiny.
Vdaka za cas a radu 🙂