Hudba pre bábätko

17. apr 2024

Ajojte pustate nejake pesnicky bud na telefone alebo na youtobe 3 mesacnym babatkam ? Popripade co ste im spievali alebo ako ste sa s nimi ,,hrali,, dakujem

veronikaszabova
17. apr 2024

3m...? Neblazni 🙂

danyelia
17. apr 2024

Ahoj, no v tomto veku/mesiaci počúvali tak kolotoč nad postieľku a nejaké extra hry sme nehrali...

diewcatqoo
17. apr 2024

Moj syn v tom veku pocuval Slipknot. Vazne, bez srandy.. pri placi super zaberala pesnicka Snuff, a tak sme ju potom pustali casto aj pred spanim do cca roka aj nieco 🙂

really8
17. apr 2024

Spievala som. Nepustala som nic. Ma rok a pol a ma dovolene 3 pesnicky v telke denne. V aute si spievame tiez.

patricia91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haraburdova
17. apr 2024

My ficime na hudbe cely den skoro. Pri uspavani pocuvame take pomalsie pesnicky alebo klasiku, inak cely den nam cosi ide. Samozrejme nie na plne pecky ale tak do pozadia. Ja nemam rada ticho, pocuvala so mnou hudbu aj v brusku. Spievam jej kadeco, dnes to boli Horkyze slize 😂 klasicke uspavanky som jej spievala tak do prveho mesiaca, potom mi uz sli na nervy tak som jej soievala moje oblubene pesnicky zarovno s reprakom 🙂 Pohodka, hudba pokial nie je velmi hlasna alebo inak rusiva (nejaky black metal ) tak nema ako babu ublizit

jazula
17. apr 2024

My sme audiofilná rodina, v kuse u nás išli platne, vačšinou Beatles, pop,rock…žiadne detské pesničky 🙂. A ja som jej hlavne veľmi veľa rozprávala a spievala, to vlastne robím doteraz (skoro 3r).

andreatytler
17. apr 2024

Iba radio. Zobrala som na ruky alebo dala do nosica a tancovali sme na pesnicky co boli v radiu. Testovala som ze ktora hudba ho oslovi najviac. Najoblubenejsie boli pop pesnicky s dobrym tempom.

lucia13022023
18. apr 2024

Syn má 13m a od narodenia mu púšťam jednu uspávanku, čiže pri tej vždy zaspáva. A spievala som mu od narodenia co mi prišlo na rozum. Teraz si už hmka aj on pesničky 🤣 co sa tyka pozerania TV, alebo mobilu, dávam mu mobil v SOS situáciách keď je veľmi zle už v aute napr.

beatrixx1525
18. apr 2024

U nás od prvého dňa doma z pôrodnice Helenine oči, smola a hrušky, Blink 182, horkýže slíže, pentagramček, cez Vianoce išli väčšinou inštrumentálne koledy, teraz počúva bijouterrier a animals as leaders. Bojkotujeme doma Jarošoviny a Spievankova, to je akurát tak dobré na zblbnutie a po hudobnej stránke je to veľmi chudobné. Deckám sa to môže páčiť to je jasné ale hodnotu to veľmi nemá, my radšej tak 😂

beata_k
18. apr 2024

Spievala som uspavanky

joe_mamma
Odpoveď bola odstránená
Zobraz