Čo obliekate deťom na prechádzku?

12. apr 2023

Čo obliekate babatkam keď idete na prechádzku? Ak dám overal a do fusaku, bude dcérke horúco? Ma 3 mesiace

anjelicek26
12. apr 2023

Fusak nechaj, ale len normalne body, polodupky a ciapocku... overal este ako bonus a ju upecies. uz neni pod nulou.

autor
12. apr 2023

@anjelicek26 Dakujem, asi by som už take mala vedieť 😢

anjelicek26
12. apr 2023

Ale prosim ta... keby sa spotila, budes nabuduce vediet a das menej vrstiev. Kazda sme raz mali prve babo...

amelia89
12. apr 2023

ja mam 2 deti - rok a 2.5 roka a aj tak obcas neviem co im mam dat😂😂😂

heidy222
12. apr 2023

@amelia89 ja nielenže deti, ale aj seba zle oblečiem 😂

amelia89
12. apr 2023

@heidy222 asi tak😂raz ma oziaba a raz mam spotene tricko hahahahah

maryetta
12. apr 2023

Ono aj zalezi ake stupne. Ja som fusak davala len ked bolo v minuse.
Inac overalik. Bud tenky alebo hruby. A deku.

izabela181
12. apr 2023

Moje doeta má skoro 2 roky a tiež som si myslela, že čím bude staršie, budem viac vedieť odhadnúť ako ho obliecť 😂 vôbec to tak nie je, a led bol takéto bábätko to bolo pre mna hrozne 🙈 takze nestresuj a skúšaj 😊 a ťažko poradit, záleží od toho, kde bývaš 😊 určite inak v týchto dňoch obliekajú deti pod Tatrami a inak v Hurbanove 😂

thoughtfulweirdo
12. apr 2023

To záleží, ako sa vozí. Ja som mojich oboch v 3 mesiacoch väčšinu vychádzky mala aj tak na rukách, nie v kočíku, takže som nedávala fusaky, ale radšej overal, aby im po vytiahnutí nebola zima. Inak, moja staršia má 5 a hocikedy ešte neviem, čo jej obliecť, tak si nerob starosti. Ja sa riadim tým, že radšej oblečiem menej, ale vezmem so sebou na prioblečenie a už "v teréne" sa uvidí 🙂

cookie29
12. apr 2023

Zalezi kde byvas a ako je vonku, u nas dnes svieti slniecko ale fuka kruty severak :(

a prosim Ta niekedy netusim, ako sa mam obliect v tomto pocasi ja, nieto este dieta 🙂

henka123123
12. apr 2023

Ja by som vybrala fusak a dala overal a zakryla dekou..

katulienocka999
12. apr 2023

My sme včera boli vonku tak,ze som fusak už dala von a dala iba overal ale hrubší 😅 a na to krytku od vaničky...pod overalom mala tepláky,ponožky a bodynko..a ešte tenkú ciapku a tunel..nevyzeralo,žeby jej bola zima alebo horúco 🙂