Budenie 5 mesačného dieťaťa po 30 minútovom spánku

lenulka276
2. júl 2017

Ahojte mam 5 mesačného synčeka a dosť dlho vecer zaspáva...Keď zaspinka s dudlikom a s plienkou spí vždy presne 30min potom sa úplne prebudí a zas trvá kým zaspí pričom je unavený, šucha si očká ale mixuje sa trepe nožičkami a jeduje sa zo zavrerymi ockami ako keby sa mu nedalo zaspať ...zaspava pri mne v posteli držím mu dudku a podávam ju keď vypadne. ..ukladám ho vacsinou okolo 19 odchádzam od neho niekedy aj 21:30 poradte čo mám robiť už som zúfalá

mattkapd
2. júl 2017

Skúste ho davat spat na brusko. .Možno tak vydrží spinkat dlhsie

lenulka276
autor
2. júl 2017

@mattkapd ale na brusku keď je tak sa automaticky dvíha a keď nevládze tak sa jeduje. ..Ako ho mám naučiť na brusku?

natalushka
2. júl 2017

Alebo skuste uspavat v inom case..bud skor alebo neskor..alebo proste dodrziavat ritual..nech pochopi,ze aha,po tomto sa spi dlhsie..i ked to uz treba od novorodenca trenovat..vase babo uz je ale vacsie..nerusi ho nieco pri spanku?nie je mu teplo?pocikany,hladny..

lenulka276
autor
2. júl 2017

Nie väčšinou papa o pol siedmej spapa tak sa 100 ml skúšam aj vodičku dávať ani ho nebabusim predtým keď sa prebral bez dudlika tsk som dala dudel a spinkal ďalej

orieska325
2. júl 2017

Ahoj aj moj sa takto budil zvacsa cez den..po pol hodke sa vraj meni spanok a tvoj maly pravdepodobne nevie plynule prejst z 1 spankovej fazy do druhej...dobra sprava je ze sa to casom upravi ale niekedy moze pomoct aj posunutie spanku na neskor.hodinu..ako dlho je predtym hore je dost unaveny?teraz mam 10 mes.dcerku a mam to iste...vecer nie ale denny spanok sa budi po 30 minutach unavena este ziva mrzuta...

lenulka276
autor
2. júl 2017

@orieska325 no posledný spánok má do pol piatej niekedy do štvrtej a o siedmej sa ho snažím držať v kľude ...Cez deň má 3 spánky vonku v kočíku prvý tak 45min max hodinu,dtuhý tak 2 hod ale to sa tiež preberie po pol hod ale znova ho u kocikujem a tretí tak tiež 45min..Keď začne zivat večer a suchst očká potom mu dám dudku plienku a zaspinka

zltadanka
2. júl 2017

Ahoj náš má 4,5 mes a stáva sa, že občas tak spí cez deň, zadrieme a keď mu vypadne cumel je hore ale jeho spánok trvá niekedy len 10 min... no u nás je to vtedy bruškom bud ho trápi prdnutie alebo sa nevie vykakať, a preto nevie kľudne spať....

orieska325
2. júl 2017

@lenulka276 ja si myslim ze to prejde casom..moj ma teraz 4r a spi ako drevo..okolo roka cca sa nam zlepsil spanok teda ten nocny..cez den spal hodinu😁dcerku teraz riesim tak ze mam v spalni 1 cisty kociar a v nom ju uspavam...aj na vecer..potom prelozim do postielky..cez den ju sledujem na kamere a okolo pol hodky ked otvori oci ju este uhojdam a spi dalej...teraz sa predlzil interval na 40-50minut...ale od mala to boli pol hodinovky ako pises ty..

bobana297
2. júl 2017

boze aj my sme to tak presne mali vypadol dudel a zas bol hore a zas som ho musela handrlklovat na rukach. aj cez den sme sa smiali ze ma niekde budik natiahnuty lebo spal vzdy presne 30 minut noc som nestihla nikdy urobit len sa okupat. ale chvala bohu sa to potom samo od seba zmenilo. a teraz ma 9 mesiacov a ked mu v noci vypadne dudka tak spi dalej. a ked ju chce tak si ju sam najde a da do pusinky. dufam, ze sa to uz nezmeni a bude uz len dobre spavat ako teraz.lebo som ho uspavala na fit lopte bol strasne tazky. a potom ked mal 5 mesiacov som ho svihla do postielky chvilu sa pojedoval a zaspal a od vtedy ma tie dobre spanky aj cez den. potom som sa tak zamyslela nad tym ze aj ked isiel spat hodku po jedle a uspavala som ho na rukach mu muselo byvat tazko ked sme nadskacovali mu to tam zblnkalo a preto sa mu hadam zle spinkalo.zo vsetkeho vyrastu decka.

danusskaaa
2. júl 2017

Moj maly tak spaval kym bol len kojeny. Ako som ho zacala prikrmovat +kojit spi 3-4 hodiny pocas dna a v noci 6hodin vkuse. Proste mu mliecko nezaplnilo zaludok nadlho. Aj ked sa najedol dost za hodku bol hladny! Zaspava s dudlikom, prikrytý mojkacom (oci prekryte) a aj ked mu mojkac spadne ci dudel vypadne spi dalej... bolo to fakt hladom. Ma 4,5 mesiaca

pininka
2. júl 2017

@lenulka276 my sme toto mali s prvym synom, a zial dodnes velmi dlho zaspava. No ked mal dva roky, mna to prestalo bavit a pekne som ho odniesla, ulozila a isla prec. Jasne ze plakal, volal ma, a ja som mu vzdy odpovedala ze ma ist pekne spinkat a nepopustila som. A tak asi po tyzdni to pochopil a ja som po dvoch rokoch mala konecne vecer aj iny program.