Aký je rozdiel medzi plienkami Lupillu?

bajka16
7. feb 2020

Aký je medzi nimi rozdiel? Ktoré sú podľa vás lepšie a v čom?

bajka16
autor
7. feb 2020

Neviem prečo mi nepridalo fotku.. Prikladám

martinals
7. feb 2020

Ahoj ja si myslím že medzi nimi nie je rozdiel čo sa týka kvality, len obal je rozdielny. Podľa mňa má lidl len jeden druh štvoriek.

zabka1611
7. feb 2020

Tie premium sú hrubšie. Aj ja ich kupujem, z tých klasických sa syn vždy vyhadzal, z premium zatiaľ nie a to ich kupujeme už dlhšie.

margaretka_
7. feb 2020

Premium su drahsie. Ja som extra rozdiel nepistrehla, mozno trochu jemnejsie.

bajka16
autor
7. feb 2020

@zabka1611 aha ďakujem

bajka16
autor
7. feb 2020

@margaretka_ no niesu drahšie ale je ich menej v balení 🤷🏻‍♀️

77kacena
7. feb 2020

my používame tie obyčajne a sme spokojný práveže som len počula že sú horšie a deti sa mamičkám precikávajú s tímy novými tak zatial ked mam možnosť kupujem tie staré

margaretka_
7. feb 2020

@bajka16 no ved preto su drahsie za kus 😀 ale ja som si to povodne nevsimla az muz, ked som ich dovliekla domov 😀

andulka1988
7. feb 2020

My kupujeme tiez obycajne ine plienky som ani neskusala

noemi155
7. feb 2020

No ja neviem ale 1 a 2 plienky sme používali lupilup úplne žiaden problém a začali sme 3 plienka takmer prázdna a mala mokrá postel aj vecicky
Šľak má už trafa z nich
Dám pampers nič sa nestane a pri tých lupilup skoro stále a to jej ju menín každé dve hodky a niekedy jej ju len dám a 20 minút a mokraaaaa😤😤😤

zuzkablazejka
7. feb 2020

Práve som jeden balík premium minula. Sú hrubšie a zdá sa mi že aj o niečo väčšie a na dotyk jemnejšie ale mne sa práve z nich mala začala vyhadzovať. Dovtedy absolútne zo žiadnych a to sme tých značiek dostali mnoho 😊ale ne precikala ani jednu 😉 veľmi ma neoslovili a opäť sa vraciam k obyčajným lupilu. 👍

zzkmetova
7. feb 2020

@bajka16 ak ich je menej v balení, znamená že sú drahšie a teda premium je niečo viac ako klasika.

jeliz59
7. feb 2020

Tak používam lupilu už niečo vyše roka ale premium vidim prvý krát....☺️☺️☺️

bajka16
autor
7. feb 2020

No tak vidím že asi každé dieťa má na ne inú reakciu... 🤷🏻‍♀️ Kúpila som dnes oboje tak vyskúšame a uvidíme ale vzhľadom ze klasické nám vyhovujú a tieto premium sú teda drahšie to tiež závaží

pracujucazienka
7. feb 2020

Tie premium majú byt jemnejšie a šetrnejšie k pokožke ale ja by som zhodnotila že sú take iste ale navoňane coz keby som vedela nekúpim..myslela som si že len iný obal a prídem domov všimnem si že je ich ta podstatne menej a ešte aj smradľavé (navonane ale mne to vadí)

zuzanastano11
12. feb 2020

@bajka16 asi ziadny....moja mala sa vrti celu noc a uz sa mi stalo viackrat ze mi tie klasicke precikala tak som skusila preeeemium a to iste,tiez precikala....nevidela som tam ziaden rozdiel a kupovala som ich hlavne kvoli tomu precikaniu....precitala som recenzie inych mamiciek na plienky a aj u nas zvitazili bella happy,ona rotuje celu noc po posteli a zatial nikdy nic,stale sucho 🙂