Ako sa používajú tieto látkové plienky?

allwiny
28. júl 2019

Ahojte, známa mi priniesla o zahraničia takéto látkové plienky. Nemám s tým žiadnu skúsenosť, viete mi poradiť podľa foto o aké plienky sa jedna? Viem že sa do nich vkladá tá ,,vec” ale po použití je potrebné hneď vyprať celu plienku alebo len tu vkladacku? Ďakujem za odpoveď

diaalex
28. júl 2019

@allwiny to by zaujimalo aj mna 🙂 ja už mám doma 2

ydnew
28. júl 2019

@allwiny ahoj len tu ,,vec,, vkladacku
Pokial niesu zašpinene aj gatky od stolice
Moja mala sem tam keď moc precikala a prešlo to cez vkladackuvaj na ten lem na gatkach dala som to len presusit

margaretka_
28. júl 2019

No kedze sa vkladacka vklada pod dalsiu vrstvu na nohavickach, tak treba prat celu plienku. Vrchne nohavicku sa neperu, ak su to iba pul.nohavicky

ink
28. júl 2019

ja som takéto používala len ako vrchnú vrstvu, dovnútra som dlaa klasický štvorec. Lebo ak dáš tú vkladačku do vnútorného vrecka, tak by si ich musela prať celé. Ale môžeš to robiť aj tak, vyvoríš si tak all in one a hodí sa to napríklad k lekárovi, že iba rýchlo vymeníš, máš to nachystané po ruke v kočíku.
Plus odporúčam dávať aj separačku, nech sa v tom dieťa cíti viac "sucho". Inak je to vážne krásny vzor 🙂

allwiny
autor
28. júl 2019

@ink ďakujem, aj nad tým som rozmýšľala že tam budem skladať tie klasické plienky. No uvidíme :D čakám až o 2 mesiace tak poskusam čo viac vyhovuje 🙂

st44
28. júl 2019

Ja som to davala malej do bazena ako plavky, ked sme sa boli kupat cez leto

lindusss2016
28. júl 2019

@st44 no tak ako plavky to nema abdolutne izolacnu schopnost 😮

st44
28. júl 2019

@lindusss2016 mali sme podobny typ. Okolo stehien pekne sedeli. A ked som videla tie deticky s " kupacimi plienkami" tak toto bolo ovela lepsie.