Deti - voľný čas

17. jan 2024

Ahojte. Zaujíma ma ako to máte keď prídete domov s deťmi. Ja som mala detstvo že som musela byť stále vo svojej izbe. Rodicia sa mi nevenovali.

galganka
17. jan 2024

Keď majú za sebou krúžky, hotové úlohy a tak? V lete sú vonku do odpadnutia, chodia si len po jedlo, teraz v zime buď hráme spoločenské hry, najstaršia niečo pečie, pozeráme rozprávku, čítame knihy, alebo hrajú na počítačoch s kamošmi, posledný mesiac stredný a najmenšia frčia na omaľovánkach, tak maľujeme a strúhame ceruzky odušu... 🤷🏼‍♀️

zorkahorka
17. jan 2024

Dovolim im robit, co chcu. V skole maju programu a rezimu dost. V lete su von, v zime kukaju tv, vecer pocvicime citanie a pisanie a ide sa spat.

louise
17. jan 2024

Staršia (12) má 3 dni v týždni krúžky až do siedmej. Keď je hotová s učením, buď si číta, stretne sa s kamoškami, zahrá si basket, ideme sa prejsť, zahráme spoločenské hry, maľuje... Mladší (8) chodí zo školy okolo piatej a to už má po krúžkoch. Aj s učením je hotový oveľa skôr, buď sa zabaví vonku na dvore, ide ku kamarátom, pozrieme si telku, zahrá si nintendo... My s manželom sme boli ako decká stále vonku s kamarátmi, rodičia sa nám o voľný čas nestarali. Stíhali sme krúžky, učenie (aj bez internetovej pomoci) a zažili s kamošmi kopec zábavy na sídlisku.

zuzanka.zuzu
17. jan 2024

ako staré deti? 5r je rozdiel v porovnaní s 10r a 15r, napríklad....

beahavala
21. mar 2024

ja sa nasim stale venujem, ked pridu domo zo skoly tak spravime ulohy a ked je pekne zvycajne ideme rovno von na bicykle

joybex
Odpoveď bola odstránená
Zobraz