Ako trávite voľný čas?

zuzana9415
17. mar 2023

Ahojte, ako zienky travite volny cas? Co robievate ked pridete domov z prace?

lauriik
17. mar 2023

Mudrujem na modrom konikovi.

klarik707
17. mar 2023

toho volneho casu zase nemam tolko, ako by som si predstavovala :D ale tak chodievame von na prechadzky, na tury, vezmem si knihu, pozriem si nejaky serial alebo film, vybehneme niekam s babami, atd atd.

tyrkysova_kobyla
17. mar 2023

@zuzana9415 upratovanie, varenie, knihy, casopisy, prechadzky, telka, podcasty, posedenia s kamaratmi, divadlo, nakupy... No naslo by sa toho 😀

1radula1
17. mar 2023

Záleží na tom, čo ťa baví. Ja napríklad milujem čítanie kníh, trochu maľujem, začala som cvičiť tak aktívnejšie. V pondelok som dokonca bola prvýkrát na piloxingu🙂 My ti tu môžeme radiť kadečo, ale keď ťa ťo raz nebaví, tak je to jedno :D Čo nevieš, čo s toľkým voľným časom či ako? :D

pabla99
17. mar 2023

@zuzana9415 prechádzky s partnerom a psikom , zájdem k sestre, kamoške alebo mame na kávu, cvičenie, baví má aj maľovať tak sem tam strávim čas aj pri plátne, varenie, upratovanie, posedenie s kamoškami, pozerám filmy, korčule a mohla by som pokračovať do nekonečna :D niekedy si hovorím že škoda že má deň iba 24 hodín ! :D voľný čas treba využiť na 100 pro

zorkahorka
17. mar 2023

Citam, vyletujem a zahradnicim.

tosomja
17. mar 2023

@zuzana9415 ja som doma na RD, ale čas nemám na nič. Ešte tak večer, keď deti zaspia skôr ako ja 😁 ale len tak sedím, pozerám telku, konečne všade ticho a poriadok 🙈

apolka77
17. mar 2023

@lauriik 😂😂👍👌