Termín pôrodu september 2013 v Prešove

hanculka
18. jan 2013

Ahojte baby, je tu niekto kto má termín v septembri 2013 🙂

adulkamit
25. jan 2013

Pravdepodobne 🙂

kaul
1. feb 2013

ja nie som sice z presova, ale aj my budeme mat babo 19.9. teda dufam, ze to vsetko dobre dopadne

jarka1223
2. feb 2013

Veľa nás tu zatial nie je, ale pripojím sa...pravdepodobne to bude 28.9...tiež nie som presne z Prešova, len nedávno som sa prisťahovala z Prievidze do Červenice a ani gynekologa ešte v prešove nemám...takže by som poprosila poradiť nejakého dobrého 🙂

jozkoles
6. feb 2013

Ahojte. Tiež sa hlásim 🙂

jozkoles
25. feb 2013

@jarka1223 ja mam dr. Strýčkovu na levočskej. Osobne odporúčam 🙂 mimochodom mam presne taky istý termín 🙂

elkey
4. mar 2013

Ahojte dievcata.. Aj ja mam termin porodu na september... 6.9.2013.. 🙂

lenka1tt
5. mar 2013

Ahojte my budeme tiež septembroví .... zatiaľ termín 15.9. 😉

lienocka132
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina43
16. apr 2013

ahojte aj ja mam termin 15.9.2013 😉

tuti_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marryen
9. máj 2013

Ahoj baby, neviem síce, či tu ešte chodíte, ale aj ja sa k Vám pridávam 🙂 Termín 15.9 🙂

elkey
11. máj 2013

Uz ste tu 3 co mate zatial termin 15teho... 🙂 mozno sa stretnete v porodnici.. 🙂

marryen
12. máj 2013

@elkey to by bolo super 🙂

denca76
19. máj 2013

my máme 10.09.2013 🙂
ale niesom z Prešova

hanculka
autor
3. jún 2013

Ajojky dievcata, do ktorej porodnice idete rodit? Ja, asi do monobloku, kolko ste uz pribrali,viete uz pohlavie? Verim, ze sa tam niektore stretneme🙂 🙂 🙂

elkey
5. jún 2013

@hanculka ahoj, ja sa chystam do starej, vela bab si ju pochvaluju... 🙂 a budemem mat chlapceka.. 🙂

hanculka
autor
5. jún 2013

dievčata, bola niektora dneska na sekčove na Glukozový test? 🙂

elkey
15. júl 2013

...ale sa nam to krati... 🙂

katarina43
9. sep 2013

@elkey ahoj este to nemas za sebou?ja mam tiez termin 15.9. a este stale nic,cakame este

elkey
9. sep 2013

@katarina43 ale ano, ja som porodila uz 29.8... tak ti prajem rychly a lahky porod a vela zdravicka! 🙂

katarina43
9. sep 2013

@elkey och az ti zavidim 🙂 dakujem pekne uz keby to prislo cakam,cakam a nic ☹ aj lekar sa uz smial ked som isla posledny krat minuly stvrtok do poradne ze co tam este robim 😀 aj bolesti mam uz skoro 2 tyzdne a stale nic ale take slabsie,a ty kde si rodila?normalne si porodila?dakujem 🙂

elkey
10. sep 2013

@katarina43 no ja som tiez mala este cas, mala som rodit vraj az 10.9... no prislo to 12 dni skor... Rodila som v starej Presovskej porodnici a vrelo odporucam. Perfektny personal, vzdy pomohli, ak som potrebovala. 🙂

katarina43
10. sep 2013

@elkey a ako si rodila normalne?joj ja sa uz neviem dockat,mozno snad uz cochvila porodim,ved termin mam uz v nedelu,bolesti take silnejsie troska 🙂 som mala v noci uz som myslela ze pojdem dnes a stale este nic,bolesti su take nepravidelne a slabsie ,mozno sa to uz rozbehne konecne 😀

elkey
11. sep 2013

@katarina43 take cosi som mala aj ja 2 dni pred porodom.. a rodila som normalne, spontanne.. a vraj nebol dovod , pretoze maly mal pekne miery a aj panvu som mala s dobrymi rozmerami, a ani som neuvazovala nad sekciou, aj ked v case porodu som si asi najviac zelala aby som mala sekciu.. trosku to bolo bolestivejsie... no ked som porodila, tak som zabudla na vsetku bolest a neskutocna ulava na mna dosla... ty ako chces rodit? a drzim palce, nech vsetko dobre dopadne! 🙂

katarina43
11. sep 2013

@elkey dakujem pekne 😉 ja mam take bolesti uz dost dlho asi 2 tyzdne a este stale nic ☹ v nedelu mam termin tak neviem co bude somnou do nedele,to uz asi pojdem do porodnice nie?uvidime,ja sa tiez bojim toho porodu aby som sa velmi netrapila a nebolo to dlhe,lebo viem co som prezila pri prvom porode,tak uz viem co ma caka,mala by som rodit normalne ked sa nieco neskomplikuje.A dlhy si mala porod?

elkey
11. sep 2013

@katarina43 tak ked uz jedno dietatko mas, tak uz to asi bude lahsie pre teba... ja som to nemala lahke, no neviem ci chem to tu takto pisat.. nechcem odstrasit ine baby... 🙂 moj porod trval 12 hodin.. a na konci som uz bola velmi slabucka... tak mozno vies ako to mohlo skoncit... no ked este raz budem rodit, tak verim, ze to bude uz jednoduchsie.. ja som zvedava ako dopadnes, urcite mi potom napis... 🙂 ale naozaj nech to mas jednoduche.. 🙂

silvialilien
6. feb 2014

Nasa Lilien sa narodila 24 septembra...podeli sa niekto o rafy nazry typy atd....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre