Termín pôrodu apríl 2014 v pôrodnici v Trnave

luka21
9. jan 2014

Je tu nejaká mamička ktorá bude rodiť v Trnave a má termín v apríli :o)

nena123
9. jan 2014

Jááááááá 🙂

caddy20
9. jan 2014

Ahoj aj ja mam tp v aprili ...14 zatial. A budem rodit v Trnave.

luka21
autor
10. jan 2014

Super som rada,že ste sa ozvali možno že sa tam aj stretneme a zoznámime blišie už sa teraz teším ako vás spoznám dúfam 🙂

caddy20
12. jan 2014

Ja keď som rodila prvý krát bol december a pôrodnica išla prasknúť, nemali kam dávať mamičky. Stále sa tam striedali nové. Uvidíme ako to bude v Apríli dúfam že menej. A ešte záleží aj kedy sa drobci popýtajú na svet 😀 malý sa pýtal na svet 13 decembra a termín som mala mať až 21 tak som zvedavá ako to teraz dopadne.

nena123
13. jan 2014

@caddy20
@luka21 Jej ,žienky, tak to sa tešíím aj ja a zaroveň pozerám,že iba ja som z vas prvorodička🙂

caddy20
19. jan 2014

@nena123 neboj, ja mám pocit aj keď to bude moje druhé, že je to ako prvý krát. je to úplne iné tehotenstvo ako pri malom len viem už asi co ma čaká, to je všetko. to zvládneš neboj. určite sa moc tešíš.

nena123
20. jan 2014

@caddy20 Tešim,tešim,,veď uvidime , možno sa aj streneme a osobne pokecame 🙂 Držim palce nech všetko dobre dopadne🙂

luka21
autor
7. apr 2014

@nena123 Jak tak pozeram uz sa vam narodil chlapcek?Tusim sa vypital na svet o nieco skor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre