Snažilky - jeseň 2012

novakova2000
15. máj 2012

Ahojte,

je tu niekto kto planuje na jesež 2012 začať snažilkovanie?🙂

žeby sme pomalinky sa spoznali pokecali, zriešili spolu nejaké vitamíny zdravú vyzivu a zatial posnívali?🙂

anlady
15. máj 2012

@novakova2000 ja o tom uvažujem,či snažilkovať,či to nechať na náhodu 🙂

lejduska
15. máj 2012

@novakova2000 ahoj. ja by som tiez chcela..mozno aj v lete uz. hlavne ked sa dam do poriadku tak mozno aj jesen. je jedno kedy, hlavne nech sa mozme zacat snazit 🙂

anlady
16. máj 2012

@lejduska súhlasím s tebou? ....je nejaký problém?

novakova2000
autor
16. máj 2012

@lejduska no jasné a presne sa chcem spýtat nejaký problém, lebo to budeme dve hehe ja mam tiez nejaké zdravotné tazkosti🙂

novakova2000
autor
16. máj 2012

@anlady
@lejduska
@anlady dievčence teším sa hehe, uz ste začali nejaké vitamíniky brat alebo tak?

anlady
16. máj 2012

@novakova2000 ja teraz čakám na mrchu a idem papať fytojou,začínam s alchimelkou a keď si spomeniem dám si kyselinu listovú 🙂 takže som vyzbrojená. A ty?

novakova2000
autor
16. máj 2012

@anlady tak super čo je to fytojou alchimelka hehe povedz nič mi to nehovorí, ja som si na teraz kupila kyslinu ale v tej prirodnejšiej báze bio-folic 400mg je to presne denná dávka mam to 60 tabliet na dva mesiace🙂

lejduska
16. máj 2012

@anlady no ano ale dufam,ze vsetko dobre dopadne.

novakova2000
autor
16. máj 2012

@lejduska budeme dve moja!!!!🙂 neboj nič ked si budeme verit a podporovat sa pôjde to🙂 musíme veriť

lejduska
16. máj 2012

@novakova2000 to budeme..do konca leta sa dajme do kopy pome na to 🙂

kiwi82
16. máj 2012

ahojte dievčatá, my tiež uvažujeme, že tak niekedy na jeseň by sme sa o bábo začali snažiť 😉 Teraz sa chcem dať trochu doporiadku. fyzicky aj psychicky. zariadiť si nejaké vyšetrenia - kardio, hematologiu, enedorinologiu a tak.... no a samozrjeme aj gyndu.

danjelca
16. máj 2012

Držím palce dievčatá, ja som pôvodne plánovala začať snažiť na jeseń 2012. cítila som to ako vhodný a pekný čas, ale Jakubko to chcel inak 🙂
Držím palčeky, asi by som bola medzi vami, keby sa náš jakubko nerozhodol byť na jeseň už medzi nami🙂

novakova2000
autor
16. máj 2012

@lejduska tak tak presne tak!!!!

novakova2000
autor
16. máj 2012

@danjelca jéééj to je krásne, tak gratulujeme🙂

novakova2000
autor
16. máj 2012

@kiwi82 tak vitaj v klube budeme také jesienky hehe

ddanuskaa
16. máj 2012

Ahojte dievčatá, aj my začneme na jeseň.... 😀 v marci som bola na operácii, takže skôr ani nemôžeme ☹.... už sa neviem dočkať jesene 🙂 momentálne som sa začala zdravšie stravovať, nech som dobre pripravená 🙂 a neviem či mám začať užívať kys. listovú? Na čo je dobrá? Viete mi niektorá z vás poradiť?

novakova2000
autor
16. máj 2012

@ddanuskaa ahoj danuška, ja tiez chcem na jesen, len tiez nejaké zdravotné tazkosti mam ešte, ale dnes som uz začala papat kyselinu listovu s nazvom Bio-Folic je to 1 pirulka 1 den na 60 dni a potom dam niečo iné kyseli listová je dobrá pre udrzanie plodu - netvoreniu rastepu ak uz si tehotná doporučuje sa papat 2-3 mesiace pred tehotenstvom plus 3 mesiac epočas tehotenstva - takze určite doporučujem - kldne môzeš začať stojí to 5-6 eur na dva mesiace🙂 tak sa mos teším jesienky 2012 pribúdajú🙂

ddanuskaa
3. jún 2012

Už nech je tu jeseň.....neviem sa dočkať 😒 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre