Septemberčatá a októberčatá 2013

petrazav
21. feb 2013

ahojte, zalozila dom tuto skupinu aby my mamicky s podobnym terminom porodu a teda s podobnymi starostami a radostami sme tu mohli spolocne diskutovat 🙂. peta

adka6
22. feb 2013

ahoj, budeme sledovať :D

sarahlea
5. apr 2013

ahojte my budeme mat 2.babo v oktobri🙂

elanel
5. apr 2013

my cakame prve okolo 17.09 🙂

vlasta35
8. apr 2013

Ahojte, my čakáme druhé bábo 4.10:)

katarina43
16. apr 2013

ahojte,ja cakam 15.9.2013 a tak sa bojim ☹ 😕

khat
16. apr 2013

ahojda, prvni snad 5.10 🙂

silviakrkoskova
2. máj 2013

Ahoj my budeme mat tretie bábo 16.9.2013 🙂 velmi sa tesim .

amadea3
2. máj 2013

Ahojte, my cakame 16.9., prve dieta 🙂

nuninko
8. máj 2013

@elanel rovnaky termin mame aj my :D

silviakrkoskova
26. máj 2013

@katarina43 Ahoj a coho sa bojis 🙂 ????

katarina43
26. máj 2013

@silviakrkoskova ahoj tak porodu predsa a aby to vsetko dobre dopadlo 🙂 lebo pri mojej princeznej to bolo hrozne tazke,ale ved to patri k tomu vsak?a ty si ako rodila svoje 2 deticky normalne ci cisarsky?

silviakrkoskova
27. máj 2013

Ahoj ja som rodila oboch mojich chlapcov normalne ale mam výbornú vec k lepsiemu porodu a to je caj z ostruziny malinovej a treba pit aspon 2 litre denne 1 mesiac pred porodom a kamoskam aj segram velmi pomohol ,naozaj odskusany a toto je tvoje druhe babenko?neboj kazdý porod je iny a ake komplikacie si mala?kde si rodila?papa

katarina43
27. máj 2013

@silviakrkoskova dakujem za radu skusim si ho zakupit,kde ho kupim v lekarni?len 1 mesiac pred porodom ho mam pit?ano moje druhe dietatko to je, uz tretie by som nechcela 🙂 2 deturence nam stacia.no ved to ze kazdy porod je iny a mozno ze sa bojim a nakoniec to bude lepsie este ako pri mojej babulke,uvidime.Ale ani dlho mi porod netrval ako ma nechali sa dlho trapi,celu noc.Problem som mala az na konci s placentou,nechcela mi ist von,tak ma uspali a tak mi ju vybrali a ani to zasivanie som velmi necitila ked ze ma uspali.Tak aspon to bolo na tom dobre 🙂 A lekar mi vravel ze moze sa mi to stat aj pri druhom porode,tak uvidime.Ja som rodila v Presove ale druhy krat uz tam nepojdem.Ten pristup sestriciek je tam o nicom.Chcela by som ist do Lubovne alebo do Kezmarku,tak uvidime ako dopadneme tam.A ty si odkial?A kde budes rodit?pa

silviakrkoskova
27. máj 2013

Ahoj ja som rodila v Žiline a aj pri tomto treťom pojdem tiež.Mám tu kamošku čo je porodná asistentka a odrodila my aj prvých dvoch synov.Malinu ostružinovú kupis v lekarni,len nemavaju ju moc casto tak daj pozor,aby si to stihla.A ako sa vola malá?Kolko ma rokov?Caj sa pije až mesiac pred porodom kvoli uvolnovaniu porodných ciest a skor ako mesiac pred porodom sa neodporuca ale naozaj pomaha,ved urcite skus.Ano ja som v Starej Lubovni chodila do práce,robila som obchodáčku v Gurlexe.To je sranda 🙂. Ja som zo Žiliny a budem určite rodiť tu aj ked viacerým babám sa nepáci tato nemocnica,ale mne velmi pomaha ked mam kamosku porodnu asistentku.Tak papa a viete co bude toto druhe babo?a mena mate vymyslene?paapa

maminab
27. máj 2013

ahojte, my máme termín na 16.9.2013. Budeme mať druhé dieťa po 13 rokov. 🙂 Veľmi sa tešíme.
Je tu niekto s podobným dátumom? Držíme palce všetkým maminám

maminab
27. máj 2013

@silviakrkoskova
ahoj, my máme tiež vypočítaný termín na 16.9. budeme mať druhé.

katarina43
27. máj 2013

@silviakrkoskova skusim ho zakupit,dakujem este raz.A do Lipan si nechodila lebo aj u nas je Gurlex.Moja dcerenka sa vola Karin a v juni bude mat 3 rocky.To druhe by malo byt asi tiez dievcatko,lekar mi nevedel presne este povedat,lebo ho nebolo dobre vidiet.Mena pre dievcatko mam ale pre chlapca vobec netusim.To je sranda co?Mozno to zase bude dievcatko ked ma to netaha nejak k chlapcom,myslim k mien chlapcov.A vy viete co bude tretie?papa

maminab
27. máj 2013

@maminab ahoj, to sa teším. druhé budeme mať chlapca, prvé máme dievča. Akurát zajtra ideme na 3D. Tak sme opäť nanho zvedaví. A vy ste ako na tom? Čo budete mať?

jazzbow
27. máj 2013

my cakame druhe babetko 24.9

ni.kolet
27. máj 2013

Ja čakám druhé 6.10.2013 🙂

adulla2
27. máj 2013

Ahojte aj my čakáme bábo, bude to naše tretie 🙂 už sa veľmi tešíme. Som zo Žiliny a rodiť budem tiež tu, no nemocnica veru nič moc, všetko staré komunistické ale dalo sa to vydržať 🙂

lila69
30. máj 2013

Pridam sa dievcence, my cakame 2 chlapciska okolo 17.10 😉

samantha185
30. máj 2013

Ahojte 🙂 tak my cakame 10.9. 🙂

katarina43
30. máj 2013

@lila69 ahoj dvojcatka budete mat?tak to je super 🙂

lila69
30. máj 2013

@katarina43 nieeeee 😀 dvojcata nieeee 😀 😀 😀 😀 len jedno ale jedno 3 rocne uz mam doma. Asi som to zle napisala 🙂

maminab
2. jún 2013

@nuninko Ahojte, môžem sa pridať? Máme rovnaký termín!! 🙂16.9

69denci
3. jún 2013

ahojte mamicky 🙂 pridavam sa aj ja,ja mam na 3.10.2013. chcem sa spytat ci ste uz pokupovali dake vecicky 🙂som prvorodicka a chcem sa spytat jako sa nakupuje zakladna vybavicka a velkosti siat a tak,dakujem 🙂

lenyy
3. jún 2013

Ahojte baby. Sorry ze sa vam vkradam do temy;) ale mam v ponuke skoro novy /cca 3ttpouzyvany /vankusik na kojenie. Nepredavam tu veci v bazare ani neviem ako sa to robi preto som zvolila tuto cestu. Vankusik je absolutne prakticky,mne velmi pomohol ale potom som zistila ze sa mi lepsie koji v lahu. Ma aj vibracnu vlozku a original obal.povodna cena 35eur teraz 20.prajem stastnw porody;).lenny

katarina43
5. jún 2013

@silviakrkoskova ahojky tak bola som v lekarni a zohnala som tu ostruzinu,mali uz poslednu tak som mala stastie,dakujem este raz za radu a dufam ze mi to pomoze a pojde vsetko tak ako ma byt a hlavne rychlo ako by to chcela asi kazda mamicka nie?tak uvidime potom ti dam vediet,este raz dik 😉

maminab
5. jún 2013

@amadea3 ahoj, kde budeš rodiť, už vieš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre