Prvorodičky z Topoľčian a okolia s termínom október 2014

tiborko29
9. mar 2014

Ahojte budúce mamičky, zdravím hlavne prvorodičky! Nájde sa tu nejaké žieňa, čo tiež má termín oktober 2014 z Topoľčian a okolia? Rada by som vedela, ako znášate Vaše prvé tehotenstvo? Či chodíte niekde cvičiť a pod.? Ja som sa vydala do TO, som tu 2roky, tak hľadám niekoho s kým sa môžem podeliť o podobné radosti a starosti. Prajem príjemný deň. Maja.

dejushka
31. mar 2014

ahoj ja mám termín v polovici septembra 🙂 cvičenie som zvažovala a strašne som sa naň tešila, ale bohužiaľ mi to náš pokladík nedovolí..my sa už pomaly 3 mesiace trápime, grckáme, zle nám býva a skoro vôbec nepriberáme..tak dúfam, že keď sa začne viac hýbať sa vytratia aj tieto problémy 🙂

tiborko29
autor
28. apr 2014

@dejushka ahoj díky, za riadky. Sorry,že sa ozývam neskoro,ale ešte sa tu len orientujem.chvalabohu my sme negrckali, ale tiež sme si užili od stravy až po únavu, kt. trvá doteraz. ešte chodím do práce. ak budem mať chuť, zajtra by som chcela isť kuknuť do vitalisu na tehulky,uvidim. lebo plány sú, ale únava a lenivosť je silnejšia🙂 Inak už sme aj niečo málo pribrali a chutí nám papať. 🙂
Vy ste už na tom lepšie? Zvažuješ rodiť v TO?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre