Pôrod v marci 2011 v Leviciach

jankaviri
18. jan 2011

ahojte..podelte sa so mnou o vase skusenosti s levickou porodnicou..ma niekto tiez termin v marci?

bubu4125
18. jan 2011

Ahoj...no o Levickej pôrodnici sa dá povedať, že je fajn...máš vybratého pôrodníka???
odporúča Dr.Mančík, Braun! tí dvaja sú naj...
Dr.Kopka a starý gargamel Poliak, tak to NIE!!!
s kopkom som mala zlé skúsenosti!
sestry sú príjemné! strava v poho! ako v nemocnici... 😀 😖
nemala som ešte pôrod, alebo mala ale bolo to v 5.mesiaci tehotenstva a to 2x...takže viem asi čo sa tam dá čakať!
ak ešte niečo, tak sa kľudne pýtaj, ak budem vedieť, odpoviem rada! 😀

levicanka
22. jan 2011

My sme mali praveze s dr.Kopkom velmi dobru skusenost, zvladol na jednotku nas komplikovanejsi porod v nocnej sluzbe. Dr. Mančúz (Mančík) je stary uplatkar, ak nezaplatite, ani si vas nevsimne a vizitu urobi od dveri. Dr.Braun je tiez super. Ostatných lekarov nepoznam. Sestry take normalne, strava nemocnicna ale chutná. Jednoznacne odporucam.

jankaviri
autor
27. jan 2011

dakujem za info..zatial som sa este neorzhodla, ci si priplatim nejakeho doktora k porodu..uvidim..mala by som rodit normalne, nie cisarskym, takze si neviem presne urcit kedy to bude..

timkarena
27. jan 2011

@jankaviri ahoj,ja som rodila 14.januara v levickej nemocnici, pri porode mi bol Mančík-strach a hroza,ani obraz ani zvuk akokeby sa to jeho ani netýkalo,jednoznačne najlepší lekar je Dr.Braun,strava po porode otrasna,proste katastrofa,bola som tam 4dni,ale trvalo to večnost....

jankaviri
autor
28. jan 2011

no tak to si ma nepotesila..nevies, ci sa da vybavit, aby bola pri porode porodna sestra, ktoru chcem?asi nie..mala si aj objednanu sukromnu izbu?

fodorka
8. feb 2011

ahoj ja sice nebudem rodit v marci ale vo february aspo mtak je plan,ale ja si volam k porodu mojho dokiho Neubauvera on je skvely fakt odbornik a pocula som na neho len vela vel adobreho a aj keby nieco zle tak ja mam z neho dobry pocit je velmi mily a odbornik ako s apatri.a kedze prvy porod som mala v NZ po termine na vyvolavacku a nezaplteneho doktora vsetci ma prekracovali dokedy sa im to hodilo takze tenotkrat sme sa rozhodli to vyriesit zapltenim doktora...a tusim si vies s doktorkm aj personal zapltit apsom tak osm sa niekde docitala 😉

mailinka
8. feb 2011

pridavam svoje osobne skusenosti z levickej porodnice.mam sice termin v marci,ale nepojdem tam rodit,,hoci som tam 2x rodila a bola som spokojna,tentokrat idem do NR,aj mam strach,ale okolnosti ma nutia ist prave do Nitry.ja na porodnicu v leviciach mozem len pozitiva pisat.rodila som tam pred 8 rokmi a pred 2 rokmi a vsetko bolo ok,aj lekari,aj personal.strava celkom v pohode,niekto tu pisal,ze otras,ale podla mna nemozte cakat restauracne menu.a dokonca by som povedala,ze som vobec popri tom nepotrebovala,aby mi z domu nosili nieco navyse.pokial nemate velke naroky tak sa da najest,jasne ze sa stane,ze obcas nieco cloveku nechuti,ale tak netreba z toho robit tragediu.tych par dni sa to da vydrzat.ja som rodila pred dvoma rokmi pri Dr.Mancikovi a ako tu uz niekto pisal-nemastny-neslany,je pravda ,ze taky bol,ale boli 2 hodiny rano,takze co by clovek chcel...odviedol svoju pracu a ja som to tak brala.ktovie aky tazky den mal za sebou(mimochodom som tiez zdravotnicka a viem ako to v sluzbach nocnych chodi,nieraz som tahala 32ku)takze som ho uplne chapala ,ze sa na mna neusmieval od ucha k uchu,ale urobil svoju pracu bez zbytocnych slova bolo.
byvala som na nadstandardnej izbe ale bez socialneho zariadenia,co bola nevyhoda,nakolko sprcha a wc boli na opacnom konci chodby a ked som sa isla umyvat,musela som nechat babo same na izbe,to je jedna z envyhod.ale inac vsetko ok,tak trosku ma rusili deticky z novorodenecnej izby,lebo ta je hned vedla,takze to bolo skoro to iste ako keby so mnou byvala nejaka dalsia mamicka s babatkom.
jedno plus ale zase bolo,ze som mohla prijimat navstevy na izbe.sice chodil len manzel a moji rodicia,(podla mna to staci pre vycerpanu mamicku)ale bolo to lepsie ako stat pri tom malom okienku na chodbe.takze tolko z mojho postrehu o levickej porodnici,urcite radsej by som isla tam ako do nitry a ktovie,mozno ma okolnosti nakoniec predsa dovedu do LV (ved odtial pochadzam aj ked momentalne zijem v orese NR)
Dufam ,ze som mamicky aspon trosku uspokojila 🙂

jankaviri
autor
10. feb 2011

dakujem za info..este stale nie som rozhodnuta, ci si dohodnut porodnika alebo nie..ale asi skor ano ako nie..

beatrika
11. feb 2011

Ahojte, ja som rodila v Leviciach v januári , rodila ma taká mladá doktorka a bola som s ňou aj sestričkou pri pôrode mimoriadne spokojná. Dr. Mančík je taký nemastný-neslaný, ale dobrý odborník, Dr. Braun je fajn, ale len k svojim pacientkam. Pokiaľ ho nemáte zaplateného, ste mu celkom ukradnutá, /tak ako moja známa/ ešte aj na ňu kričal, robil tam nejaký cirkus. To si môžete zaplatiť kohokoľvek, každý sa k vám bude správať pekne a profesionalne. Strava ako v nemocnici, ale dá sa to vydržať.

jankaviri
autor
13. feb 2011

zajtra mam dohodnute stretko s dr.braunom, uvidim, co povie..kedze rodit by som mala normalne a nie cisarskym..neviem si dohodnut presny termin, ani zajednat izbu v nemocnici..neviete kolko by nas bolo na jednej izbe?niekde som citala, ze su tam po dve..

sany001
13. feb 2011

@beatrika na Dr. Brauna sa nemozem stazovat, ja sice nie som jeho pacientka a ani som ho nemala zaplateneho k porodu...jednoducho prislo to na mna a vychytila som prave jeho, takze vobec nie je taky odmerany ked nieje moj lekar...no lenze asi kazda ma svoju skusenost...ale levicka porodnica je fajn, mili personal 😀 a Dr Braun mimoriadne vtipny

jankaviri
autor
15. feb 2011

mozem potvrdit..vcera som mala konzultaciu s dr.braunom..je uplne normalny, aj vtipkoval..poradil vo vsetkom..takze uz si len pockat na porod 🙂

kika216
14. mar 2011

ahojte tak ja rodim v aprili a tiež om si dohodla dr. Brauna. Neviem zatial som mala s nim ako s dr len dobre skusenosti. Predtym som chodila k zuzš
čakovej a durovskej obe uplna katastrofa, ked mate problem nevedia ako dalej a ešte, ked potratite tak to už uplne nič a hlavne zužčakova

mimi2211
15. mar 2011

Táto stránka stráca objektivitu, lebo pozorné čitateľky už dávno zistili, že príspevky s negatívami na Dr. Brauna tu záhadne miznú. Je to súkromná stránka pána doktora? Ide tu o to jeho preferovať a ostatných len kritizovať? Verte, že aj iní lekári na oddelení sú dobrí ako Dr. Braun a možno aj lepší.

jankaviri
autor
15. mar 2011

hm..to je tvoj nazor..nikto ti ho nebere..my sem piseme len svoje skusenosti..ak by som mala nejake negativne, tak ich urcite napisem..urcite nie je nikto dokonaly,kazdy moze robit chyby..tu ide najme o to, aby tie chyby neboli zasadne..kazdemu sadne nejaky iny typ lekara..tebe vyhovuje niekto iny, nam vyhovuje dr.braun..dolezite je, ze sme spokojne s tym svojim lekarom, a ze mu doverujeme..ja som napriklad stratila doveru u svojho byvaleho gynekologa mesiac a pol pred porodom..takze som u brauna novacik a len zistujem jeho klady a zapory..ale verim mu, ze sa o mna a nasu krpatu dobre postara..inac by som k nemu neprestupila..

adrianave
5. máj 2011

a neviete náhodou ako sa dá objednať naštandardná izba?na akom tel.č?

jankaviri
autor
31. máj 2011

izba sa da objednat priamo v nemocnici..neviem ku komu chodis..ale ked pojdes do prijmovej ambulancie, tak tam je jedna zlata sestricka- jarka a u nej sa da objednat izba..podla terminu..resp.ak ides rodit cisarskym, tak to vies presne..

kika216
4. jún 2011

Tak kočky, ktore chcete rodiť v leviciach. JA som si chcela zaplatiť dr brauna lae išiel na dovolenku mala som termin na7,4 a kvoli tomu aby dostal prachy mi chcel porod vyvolat už 1,4 tak som si to radšej prečkala. Pro porode som mala suuper dr, Hesovu bola naozaj perfektna a tie sestričky boli užastne. Tak ak vam možem odporučiť nedavajte zbytočne peniažky na dr brauna ja tak všetku robotu odvedu sestričky on ho len vytiahne a zašije. Keby sa da tak si dam opať dr hesovu som jej a sestričkam vdačna za to, že som bola pri porode v pohode aj ked som mala velmi bolestivy porod. Rozhodnite sa ako chcete, ale naozaj tie peniažky využijete na maličke radšej papa

anjelik26487
14. dec 2011

Ahoj ja som mala pri porode Dr.Mančíka uplne užasný človek rodila som 5hod velmi mi pomohol aby som to mala cim skor za sebou stale za mnou chodil a povzbudzoval ma aj po porode za mnou chodil na izbu ci je vsetko ok takze som bola rada 🙂 jedlo bolo ako take dalo sa to zjest izbu som mala nastandarnu manzel tam somnou mohol byt cely den az dlho do vecera sestricky uplne super poradili naucili ako sa starat o babo dokonca aj mojho muza naucili 😀 takze super

lilly15
15. dec 2011

Ahojte. môžte mi prosím poradiť akou cestou sa dá zaplatiť pôrodník, koho by ste mi odporučili a koľko to cca stojí ? ďakujem

lilly15
15. dec 2011

@anjelik26487 Ahoj, môžem sa spýtať koľko cca stojí nadštandarná izba, akým spôsobom a ako dlho pred pôrodom si ju treba rezervovať? Dr. Mančíka si mala tiež zaplateného ako pôrodníka ? Ďakujem za odpoved

anjelik26487
17. dec 2011

@lilly15 Ahoj tam kde som ja lezala nebola kupelka ani wc na den to je300sk a tam kde je sprcha tak 400sk na den a ked chces aj muza na izbe aby tam svami buval tak600 sk na den ano zaplatila som si Dr sice ich odomna odmietal ale dala som mu je strasne zlaty a izbu si musis rezervovat u sestricky pana primara Mancika

anjelik26487
17. dec 2011

@lilly15 urcite pana primara Mancika aj Braun je dobry a suma ta je na Tebe ale davaju od150az hore

lilly15
17. dec 2011

Ak môžem ešte pár otázok...Keď mám termín v máji kedy si asi musím rezervovať izbu. A ako to funguje, prídem tam ležat na dojednaný termín alebo až keď mi začne pôrod? Ja by som aj tak chcela prestúpiť k Braunovi ako ku gynekológovi od nového roku takže by som chcela mať jeho aj pri pôrode. Ja som si myslela že zaplatiť pôrodník sa dá nejak aj "legálnou " cestou :D čiže že majú nejaký cenník týchto služieb alebo nejak tak. Takže od 150 eur a mám mu to dať ja sama na ambulancii s tým že ho chcem pri pôrode, správne som to pochopila ? Ďakujem ti pekne

lusettka007
23. júl 2015

ahojte mamicky mozno to bude zniet trosku (dost) divne ale prosim najde sa tu mamicka ktora rodila pri primarovi Mancikovi ci uz ako zaplatenom alebo nahodne? prosim vas velmi pekne mohli by ste mi napisat kazda jedna do spravy? prosim? a dolezitejsie tie ktore s nim mali zlu skusenost alebo sa nebodaj nieco stalo pri porode vasmu dietatku ja viem je to tazke preto chcem spravu a nie komentar v sprave vam bliezsie poviem preco po tom tak patram a mozno pomozem prave aj vam dakujem vam velmi pekne a dufam ze sa mi ozvete dakujem este raz. Je to pre mna naozaj velmi dolezite uz konecne musi zaplatit za to co sposobil DAKUJEM

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre