Marcovčiatka 2014

zasha
27. jún 2013

Ahojte, aj vy ste si nasli v tychto dnoch pozitívny testík? 🙂 Táto diskusia je pre mamicky s termínom marec 2014 🙂

janeita
27. jún 2013

@zasha gratulujem k tehu 😉 Ja mám tiež + testík 😉

zasha
autor
27. jún 2013

@janeita ano? gratulujem aj tebe 🙂 sup sem s nim 🙂

zasha
autor
27. jún 2013

@janeita tu je moj 🙂

petula25
27. jún 2013

Ahojte, tak ja som si tiez pred dvoma dnami urobila testik a velmisa tesim ze bol pozitivny🙂🙂 pojdetek dr az v 9TT?

janeita
27. jún 2013

@zasha krásne ti zosilnel gratulujem 🙂

zasha
autor
27. jún 2013

@petula25 tesime sa s tebou 🙂 hod nam fotecku, sme zvedave 🙂 kolky dc si?
ja idem zajtra 😉 ale len na pokec 🙂

petula25
27. jún 2013

@zasha no ja mam totiz este jednu dcerku rok aj 10 mesiacov staru a este ju kojim..takze som stihla mat len raz cyklus a trval 40 dni..teraz mam 41dc..

eda28
27. jún 2013

Ahojte, tak aj ja sa sem snad mozem pridat. Tesíme sa na druhé babo. 😵 Zatial som u lekara nebola, ale tehotenske testy mam pozitivne, aj ked tento cyklus bol podla mojho gyn anovulacný. 😉

zasha
autor
27. jún 2013

@petula25 a chcela si druhe hned?

petula25
27. jún 2013

@zasha ano chcela🙂 uz som len cakala kedy konecne budem moct🙂 Prva dcerka MArtinka, bola totiz velmi dobre babatinko, tak som zvedava ci aj druhe bude pokladik🙂 ty mas deti?

petula25
27. jún 2013

ozaj baby, mate uz aj nejake ine prejavy ako pozitivny testik?🙂 ja som momentalne trochu prechladnuta a dost mam chut na cesnak..ale to je asi skor prejav choroby ako tehu🙂🙂

zasha
autor
27. jún 2013

@petula25 ja nemam to bude 1. 🙂
prejavy unava, chut na kysle, trochu prsia

ludmilabb
27. jún 2013

tak mozno sa ku vam pridam 😉 , tehotensky test ukazal dva pruhy, no aj tak musi doki potvrdit naisto

eda28
27. jún 2013

žienky a kedy sa chystate ist k lekarovi? Ísť hned, alebo až po 6 tt, aby uz aj nieco videl? Ja mu chcem volat v pondelok, bo teraz je na nejakej konferencii.

janeita
28. jún 2013

@petula25 @ludmilabb @eda28 gratulujem vám ktehu 🙂

@eda28 každy vraví aj vacsinou sa tak píše že k dr sa oplatí až v tom 6-7tt

mususu
28. jún 2013

Ahojte, aj ja sa k vam pridavam, este tiez nemam potvrdene od Dr. ale na teste mam dve ciarky, sice druha je slaba ale je tam 🙂 . K Dr. vas podla mna objednaju tak v 7 tt, aspon mna tak pri prvom tehotenstve objednali, aby na sone bolo pekne vidiet fazulku

maculiatko28
28. jún 2013

Ahojte.Ja vlastne neviem ci som tehu,mozno poradite.PM 3.6.,uz par dni ma bolia prsia ale nerastu,obcas nevolnost,pred par dnami krce vpodbrusku a slabe spinenie,ale uz prestalo.Mala som aj zvysenu teplotu 37,2 a ziadne priznaky choroby.z nedockavosti som pred dvoma dnami robila test,ale bol negat,to bolo asi 10DPO.Tak neviem,ako to vidite?

janeita
28. jún 2013

@maculiatko28 skus test o par dni , to špinenie mohlo byt z uhniezdovania, a 10dpo maloktorej test ukaze dve čiarky, ak nepríde ms tak skús test o pár dni

maculiatko28
28. jún 2013

Vdaka,ja viem ze to bolo skoro.MS mam dostat az pondelok,to sa mi zda hrozne daleko,ale asi musim len vydrzat. Je asi mala pravdepodobnost ze by to vyslo,ale takto som sa este nikdy necitila,hlavne nie uz tyzden pred ms.Dam potom vediet.

janeita
28. jún 2013

@maculiatko28 skus test aj v pondelok a budes na istom, drzim palce, daj vdiet potom 🙂 ♥

pa_mi
28. jún 2013

Ahojte, tak vyzera to, ze aj ja sa k vam pridavam. Vcera som nasla dve // takze este cerstva radost. Vcera som zhodou okolnosti bola aj u lekara a objednala ma na 23.07.2013, aby videla uz aj ♥ Drzim vsetkym palce a dufam ze to vsetky dotiahneme do vitazneho konca v marci 😵

zabka1124
28. jún 2013

Vsetkym vam zienky drzim prstekyyy, aby ste tehu dotiahli uspesne do konca bez problemov🙂!Ale ten cas leti🙂!Pred rokom som bola takto tehu ja-ze marec 2013🙂🙂🙂🙂🙂!!!Ale sme februar 2013🙂🙂🙂🙂!!Jaaj tak vam to vsetkym prajem, ten krasny pocit v brusku(aj trosku zavidim) 🙂,moje slniecko tu krasne buva vedla mna, nadherne odfukuje!!!Uz sa tesim,ked budeme cakat surodenca!Drzkajtee saa🙂

pa_mi
28. jún 2013

@zabka1124 dakujemeeee 😉 🙂 😵

pa_mi
28. jún 2013

@janeita no ja som bola vcera 10 DPO a to boli normalne dve // ziadny duch, ved dam foto. a presne som spinila na 8 DPO, to sa tam chudatko asi rvalo do maternice 🙂

pa_mi
28. jún 2013

http://static0.asmira.com/photo/06/413606/forum... tu je foto, dufam ze sa to bude dat otvorit 🙂

janie80
28. jún 2013

Uz par dni striehnem, kedy sa tu objavi tato tema... 🙂 my sme marcovciatko 2013... 😀 uz ani nie je pravda, ze moj syncek bol pred takmer rokom len ciarka na teste... 🙂 blahozelam kazdej tehulke, prajem krasne tehulkovanie a zdravucke deticky... 😉

zuzik311
28. jún 2013

podobne ako @janie80 drzim Vam palce.. my sme mali byt tiez marcovi ale sme nakoniec februar. malinky sa poponahlal.. ak sa zadari sa pripojim k Vam bola by to sranda

iivuskaa
28. jún 2013

Žienky pridávam sa k Vám, dnes mi mala dorazit mrcha ale ja viem ze uz nedorazi,od stredy mám na testikoch / / 🙂 😀

zasha
autor
28. jún 2013

@zabka1124 dakujemee 🙂
@pa_mi vitaj, ano drzime si vsetky palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂
@iivuskaa nooo krasny testik , pozitívny, 🙂 zajtra / pozajtra este testuj, nech vidime ze uplne zosilnel ♥
@zuzik311 dakujemee 🙂 no ked sa pridas k nam, potesime sa 😉

mususu
28. jún 2013

@janie80 ddekujeeem. ja som bola marcovciatko 2012 ale nakoniec sa maly narodil vo februari 2012, a teraz mi vychadza s odstupom 2 rochoch presne na den ten isty termin porodu ako pri prvom, cize marcovciatko 2014 -ak sa teda aj teraz babatko nerozhodne narodit zas vo februari 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre