Januárovky 2017

zardia
10. máj 2016

Ahoj, vcera slm si nasla // na teste a rada by som tu nasla dalsie spriaznene duse 🙂 mam sice profil na ceskom konikovi, ale kedze som Slovenka rada by som mala takuto skupinku tu 🙂

kukulienka83
11. máj 2016

ahoooj...ja som si nasla dve // pred tyzdnom a dnes mam uz prvu kontrolu u dr. za sebou...uz bilo aj srdiecko a podla merani sme v 6+1 tt... dr. nam sice termin este nedal, ale podla internetovych kalkulaciek to vychadza na uplny zaciatok januara...a kedze som prenasala aj prveho synatora, tak si myslim, ze aj tohto ponosim 🙂

mayvju__
12. máj 2016

Ahojky! Az dnes som si vsimla, ze niekto zalozil Januarovky 🙂 Konecne, lebo uz som bola nedockava a ak by som ich dnes nevidela, tak som rozmyslala, ze ich zalozim 🙂 Mne vysli // minuly tyzden 3. a podla poslednej ms by som mala mat TP 2. januara. Verim, ze to vsetky dotiahneme do uspesneho konca!!!

misinkad
12. máj 2016

Ahojte. Pred tyzdnom mi vysli dve ciarky. Tesime tesime. Vcera som mala prehliadku a este velmi nevidno. Dostala som progesteron a o 2 tyzdne kontrola

kukulienka83
12. máj 2016

...mne dr. este TP nedal...ze on vsetky taketo zavery robi aj po tom 12-stom tyzdni, lebo dovtedy sa moze stat vselico... sak ale aj potom... ale take si nepripustame... ja som si len na internetovej kalkulacke vypocitala a dalo mi ze 1.1., ale aj prveho som prenasala, tak mozno budem aj teraz si myslim...tak mozno o par dni neskor... uz aby to bolo... 😉 ako sa inak citite zeny..? ja ked zostanem hladna, tak hned mi je zle...ked sa moc najem, tiez mi je zle... tak mi pripada ze musim furt volaco zut... 😀

pupuka
12. máj 2016

Ahojte možno sa pridam k vam aj ja našla som si dve// ale ešte to nemam potvrdene od doktora.Som štastna a zaroven sa bojim kedže som už o babinko prišla v 18tyždni.

kukulienka83
12. máj 2016

@pupuka nebooooj... to dame az do konca... vsetky pekne spolu... 😉

pupuka
12. máj 2016

@kukulienka83 Pevne v to dufam😉

mm2008
12. máj 2016

tehuľky gratulujem, ja k Vám síce nepatrím, ale ja som musela viackrát preklikať, či dobre vidím - že Január 2017 ??? To snád ani nie je možné .. ten čas tak rýchlo letí... SAmozrejme všetkým želám, nech to do toho Januára 2017 všetky dotiahnete do úspešného konca 🙂.

majuska_ch
12. máj 2016

Ahoj, tiež sa k Vám pridávam. Pozitivny test som mala už minulý týždeň, o druhé dieťa sme sa snažili viac ako rok. K doktorovi sa chystam až budúci týždeň, to budem skoro v 8.týždni, aby bolo vidno už aj srdiečko.

zardia27
13. máj 2016

Baby a ako ste to prezili az do 7tt na prvy UTZ? mne sa to zda straaasne daleko :D

kukulienka83
13. máj 2016

@zardia27 ...tiez sa mi to zdalo ako nekonecne dlho... kazdy den isiel pomaly, ale kedze mam doma uz jedneho loptosa, s ktorym sa ani minutu nenudim, tak ma to celkom zabavilo nemysliet na to kazdu sekundu 😉

lenkavalkova
15. máj 2016

Ahojte baby, rada sa k vám pripojím. Dnes mi konečne po troch negatívnych testoch vyšiel pozitívny, aj keď som to už tušila nejaké dva týždne, kedže tehotenské príznaky som mala ukážkové 🙂. Ak bude trochu času rada si tu prečítam ako to prežívate vy a tak som sa normálne zaregistrovala, nech tu nechodím len špehovať 🙂. Termín by som mala mať 17.01.17. Utekám do práce a teším sa na vaše príspevky, nech mám čo čítať vo voľných chvíľkach, tak píšte, ako to prežívate, či vám je zle, ako mne, či vás bolieva hlava ako mňa, či máte žalúdok ako na vode, ako ja, alebo naopak sa cítite výborne a len sa tešíte na všetko čo nás čaká 🙂. Zatiaľ veľa pohody a peknú nedeľu prajem

domci1203
18. máj 2016

Ahojte baby. MS mala dorazit 16.5 a nic meska robila aom si dva testy jeden rani a jeden vecer a vysla slaba ciarka. Cca podla posldnej MS by som mala byt 5 tt. Ale to potvrdi doktor mna skor znepikojili slabe ciarky.

lenkavalkova
18. máj 2016

O pár dní čiarka zosilnie žiaden strach ;)

blunka
18. máj 2016

@lenkavalkova ahoj, aj ja som sa zaregistrovala len teraz.
Termín mi podla kalkulačiek vychadza na 12.01.2016, čiže skoro rovnako ako ty. Hovoríme si doma, že čakáme malého kozorožca. Tehotenske priznaky nemam okrem pozitivnych teh. testov absolutne žiadne. Až ma to desilo, že naozaj nič, asi sa citim fyzicky a psychicky lepšie ako netehotna. Som zvedavá dokedy to vydrží.
Je to moje prve tehotenstvo a u doktora som ešte ani nebola. Chystam sa tak o týždeň. Ty si už bola u doktora ?????

kukulienka83
18. máj 2016

@domci1203 zosilneju neboj... sprav si o par dni znovu test a uvidis... aj ja som tak robila... a silneli... 😉

blunka
18. máj 2016

@kukulienka83 pekný dátum, že 1.1. ☺

zuzanadringus
18. máj 2016

Ahojte, ak môžem, tak sa k vám pripájam ☺ Dnes ráno na na testiku // a to sme sa snazit prestali pred dvoma mesiacmi ☺ Prajem nam krasne tehulkovanie 😉

majaon
19. máj 2016

Ahojky,tak sa nesmelo pripajam do skupinky januaroviek,vcera som nasla // na teste,dufam,ze vsetko bude OK,dnes doki este nic nevidel,isla som,lebo bolo slabucke spinenie od pondelku,ale uz prestava 🙂 vela zdravia prajem a nech to dotehulkujeme do uspesneho konca 😉

kukulienka83
19. máj 2016

@blunka prveho som prenasala, tak si myslim, ze aj teraz budem, takze neverim tomu datumu... 😀

lenkavalkova
19. máj 2016

Blunka bola som dnes u doktora, ale to len pre to, že mi bolo zle. Inak by som ešte počkala. Videl len malú dutinku, nedal mi ešte tehotenskú knižku, a nakázal mi prísť 14.6., že potom už aj knižku vypíše, tak teraz už len sa šetriť a vydržať dovtedy ;). Ak sa cítiš dobre, tak počkaj s doktorom aspoň do 7-8 týždňa, lebo skôr je to zbytočné. Ja už čakám tretie baby :D. Pri prvom som sa aj ja cítila dobre, potom mi začali nevoľnosti, keď už iným končia až v 4.mesiaci, ale netrvali dlho 🙂. Baby držím nám palce, nech ide všetko ako má 🙂

suzi1617
19. máj 2016

Co myslite baby budem k vam patrit? Ak ano termin by mal byt okolo 25.1. 😉

majaon
19. máj 2016

@suzi1617 ahojky,je to tam 😉 ja som si vyratala na 23.1. ,vela zdravicka prajem...

suzi1617
19. máj 2016

@majaon dakujem, aj tebe gratulujem 😉

veronikapodolska
19. máj 2016

@suzi1617 aj ja som mala dnes takú slabučku čiarku, ešte mam 5 dni do ms tak uvidíme ale tiež sa už potichučky tešim a pomaly sa ku vám pripájam. No mne vychádza termín tak tesne na 29.1. 🙂

veronikapodolska
19. máj 2016

@majaon jej blahoželam, ja si ťa pamätam zo skupiny Februárovky 2014 tak dúfam že to úspešne dotiahneme do konca aj v tejto skupine🙂 pozerám že máte dvoch chlapcov a my máme 2 dievčence tak dúfam, že teraz to bude u nás chlap a u vás dievčatko 😉

majaon
19. máj 2016

@veronikapodolska aj ja ti gratulujem 🙂 hlavne nech su v poriadku...aj ty si planovala z jednej materskej do druhej?

veronikapodolska
19. máj 2016

@majaon no ja už pracujem od oktobra 🙂 ale chceli sme hrozne ešte jedno, hlavne teda muž stále túži po synovi, tak som sama zvedavá či bude dievča či chlapec, hlavne nech sú zdravučké tie naše detičky.

suzi1617
19. máj 2016

@veronikapodolska jej ja som tiez z februaroviek 2014 😉

veronikapodolska
20. máj 2016

@suzi1617 jej super, tak prajem úspešné tehulkovanie nám všetkým 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre