Január 2014

lucinka1104
28. apr 2013

Vítam všetky čakateľky na // aj tie čo už to vedia ako ja 🙂)Zatiaľ len tak nesmelo ,ale čiarka silnie aj keď su stále slabunké ale silnie a to je hlavné. Podľa mrchy by som mala mať termín 30.12 ale ja mávam ovu vždy posunutú buď na 16 alebo 18 DC takže to bude buď 2.1 aleskôr 4.1 🙂 k dr sa chystám bud. týždeň nechcela som tak skoro ale mám žiaľ ecoly a mykozu a strašný strach, že prídeme o mimi kvôli tomu takže dúfam, že mi dá DR ATB a všetko bude v poriadku. Takže krásne tehuľkovanie všetkým a nech všetky držíme v Januáry zdravé poklady v rukách

renatka100
28. apr 2013

Drzim palce ja som sa to dozvedela tiez o tomto case pred tromi rokmi 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
autor
28. apr 2013

@renatka100 Dakujem bojím sa len tých problémov dole už dlhšie sa mi to ťahá a nejde to preliečiť , synček mi preto skoro umrel po pôrode (((((bolo to strašné zajtra šľapem na gyndu

grelu
28. apr 2013

@lucinka1104 aj ja blahoželám 🙂

Skús radsej probiotika (lactobacily) aj vaginalne...mne atb na ecoli nezabrali a brať atb v tomto štádiu tehu tiež nie je bohviečo

lucinka1104
autor
28. apr 2013

skúsim ďakujem , však uvidím čo povie doky lebo výter mi robil iný a vtdey som ešte netušila, že som tehu ale všetko ma svrbí a bolí ma dosť aj podbruško ako zo toho myslím, nie z tehu ...
http://najmama.aktuality.sk/cinsky-kalendar-poh... vraj dievčatko ::🙂))))))))))))))) dúfam ale to je jedno len nech je to zdravučkéééé !!!!!!!

trish31
28. apr 2013

@lucinka1104 netreba stresovat,mykozu este budes mat v tehotenstve a vela vela krat

sammy
28. apr 2013

Gratulujem, takto pred rokom som aj ja zistila, ze som tehotna a strasne rychlo to ubehlo. Prajem bezproblemove tehotenstvo a rychly porod 🙂

constanse
28. apr 2013

@lucinka1104 Ahoj Lucinka, tak nesmelo sa k tebe pripajam aj ja 😀 mne termin zatial len na zaklade tehu kalkulaciek vychadza 6.1.2014 🙂 som zvedava co povie doktorka... zatial sa k nej nechystam, uvidim do kedy mi to vydrzi... 😀 skusim este pockat nech mam istotu, ze vidi vsetko co ma...
S mykozou som mala problem aj ja... ale este pred tym, ako som otehotnela, tak som si dala jednu tobolku mycomax z lekarne - bez predpisu.... teraz je fajn, ziadne problemy... bolo tam sice pisane, ze neuzivat v tehotenstve... snad to nebude problem... mohla som otehotniet niekedy par dni po tom co som ju brala... dufam.
Tak nam drzim palce, nech vsetko ide tak ako ma

lucinka1104
autor
28. apr 2013

@trish31 mne nejde ale o mzkozu ja mám aj ecoly a syn mi takmer na to umrel viem o čom hovorím mesiac bojoval v inkubátore o život

lucinka1104
autor
29. apr 2013

Ahojky tak ako ? Mne čiarka pekne silnie tak sa vytešujem, ale dole sa stav nezlepšuje...už berem Lactobacili ...k Drsa dostanem až v piatok lebo mám choručké detičky ...

lucinka1104
autor
29. apr 2013

@constanse Gratulujem super 🙂

dijefcatko
29. apr 2013

Tiež sa zatiaľ pridávam, len veľmi nesmelo. Testovala som teraz na obed, RapiClearom, čiarka viditeľná, hoci slabšia.

kuko7
29. apr 2013

Tak aj ja sa nesmelo pridavam 🙂 posledna mrcha bola 1. aprila , BT vysoka a test je jasny :D k lekarovi sa chystam buduci tyzden 🙂 teda zavolam mu a uvidim kedy ma objedna 🙂

constanse
29. apr 2013

@kuko7 gratulujem aj moja posledna mrcha bola 1.4. takze by sme mohli byt s terminom na rovnako... 🙂

kuko7
29. apr 2013

mne to vychadza v tehotenskej kalkulacke na 5 🙂 a ovu som mala 14.4 🙂 to viem na isto 🙂

constanse
29. apr 2013

@kuko7 tak mne na 6.1. 🙂 uz sa tesim na potvrdenie od lekara.... kedze je moje prve, tak sa tesim z kazdej malickosti 😀
😀

constanse
29. apr 2013

@dijefcatko aj teba vitame ;)

alexandrag1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilienlilly
30. apr 2013

Aj ja zatial len tak nesmelo. Estte som tiez netestla. Mne by to vyslo na 8.1;)

lucinka1104
autor
30. apr 2013

Vítam nové tehuľky a gratulujem

dijefcatko
30. apr 2013

Aj ja všetkým gratulujem! 🙂 Dnes je čiarka silnejšia, tak som veľmi rada. Podbruško ma bolí celkom aj dosť, začínam aj prsia cítiť, ale to možno len preto, že viem o tých čiarkach 😀

dijefcatko
30. apr 2013

@lucinka1104 aha, bystričanka, supeeeer 🙂 ku komu chodíš? ja k Fruhwaldovi, objednala som sa až na 15.5., to by už teoreticky mohlo byť srdiečko. ale som zvedavá, či ma zoberie, pri prvom ma objednali až v 12tt, skôr nechcela sestrička, takže keby mi kamoška nezobrala krv, tak to ani neviem naisto.

kuko7
30. apr 2013

Baby tak neuverite,,,ale ja som pribrala 2 kg, brucho mam nafucane jak slonica,,,,prsia bolave,,,,ako viem ze som druhy krat tehu,,,ale az takyto spad som necakala :D

@dijefcatko mne vyslo asi 6 testov pozitivnych, tak naco brat krv? Ved dolezity je aj tak az ultrazvuk nie? Mne pri prvom rboli az v 9tt tusim 🙂 lebo sme boli na svadobnej ceste a tu som komplet celu preblvala :( uz som zvedava ake bude toto druhe cele :D

dijefcatko
30. apr 2013

@kuko7 vieš, ja som pri takýchto veciach neverec, musím sa o tom stále presviedčať, že je to tak a že je všetko v poriadku. testy som si už potom nerobila denne a keďže som chcela vedieť, či hcg stúpa, zobrala mi kamoška krv. do 12tt čakať, to bola hrúza, neviem, či to nejaká tehuľka môže vydržať 🙂

monikabubko
30. apr 2013

Ahojte, baby mne clearblue ukazuje tu druhu ciarku do kriza modru, ale taku tenku...som z toho jelen....cakala som, ze by mohla byt slabsia alebo duch ci co , ale v rovnakej hrubke ako ta vodorovna, tak ja neviem...rano si urobim clearblue digital, tak dufam, ze báudem medzi vami 🙂

michaelamia1902
30. apr 2013

kocky ze januar 2014 tak uz sne sa prehupli do dalsieho roku drzim palce nech to dotiahnete do stastneho konca 🙂

lucinka1104
autor
30. apr 2013

@dijefcatko ahoj chodím k Vodeckému ale ešťe som nebola a ani sa tak skoro nechystám, na tie moje problémy berem tie probiotické tabletky na vkladanie a užívam lactobacili , samozrejme kyselinu listovú , takže ja sa chcem okolo 20.5 len objednať

dijefcatko
30. apr 2013

@lucinka1104 ako treba užívať čistú kyselinu listovú? pri prvom tehu som si kupovala tie predražené vitamíny, teraz len listovku, ale z príbalového letáku mi nie je úplne jasné, ako to mám brať. ja mám fakt pocit, ako keby som bola prvýkrát tehotná 😀

lucinka1104
autor
30. apr 2013

Ja berem každé ráno jednu tabletku čistej kyseliny listovej , tá ja dôležitá ak sa starvuješ dobre , chutí ti tak iné vitamíny nemusíš

lucinka1104
autor
30. apr 2013

@lucinka1104 každý deň do ukončeného 12 tt

lucinka1104
autor
30. apr 2013

🙂 @ dijefcatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre